Niekoľko základných, ale najdôležitejších faktov o amfetamínoch

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Dobrý deň.

Možno niekomu zachráni život alebo zdravie, keď bude poznať tieto pomerne nové skutočnosti pozorované vo vlastnej laboratúre.

1. Amfetamín nepôsobí vždy rovnako, aj keď sa odoberá z jedného kúpeľa (varenia)
- Vaše telo sa niekedy naplní touto látkou. Viem, je to ťažké prijať, ale telo väčšiny a-oddaných užívateľov sa - z času na čas - preplní nekontrolovaným užívaním. To je dôvod, prečo vám niekedy porcie z jedného zdroja, vrecka alebo kúpeľa budú fungovať úplne inak. Ak máte problém, že vaše veci prakticky nefungujú, aj keď naposledy fungovali - skúste si dať minimálne 2-3 a najlepšie 4-5 týždňovú časovú brzdu od svojej bielej závislosti.

- Vypozoroval som, že vaše telo je šťastné, keď dostáva a-amín len dovtedy, kým ho nemá dostatok. Tak ako v skutočnom živote - nebudete šťastní z toho, že dostanete viac niečoho, čo už nepotrebujete, aj keď predtým - vám to plnilo sny. Musíte to opäť potrebovať, aby ste sa za to opäť mohli tešiť naplno.

2. Veľmi rýchlo môžete "náhodou" spôsobiť, že vaše telo bude a-amín nenávidieť.
- Najrýchlejší spôsob, ako si môžete urobiť s a-amínom skutočný problém, je ten, že sa ho vaše telo začne báť. To sa vám môže stať aj po rokoch oddanej a aktívnej autodestrukcie. Ako dosiahnuť, aby bol a-amín v krátkom čase neaktívny? Stačí, ak si doprajete nebezpečne kontaminovanú sondu. Najničivejší prekvapivo nie je ani nejaký jed na priberanie (15 šálok kávy zodpovedajúcich kofeínu v jednom grame? Stáva sa to - verte mi..), ale Z POŽITIA PRÍLIŠ KYSELÉHO DRUHU! Vaše (v poslednom čase určite menej) tráviace vrece má schopnosť ľahko produkovať kyselinu vo forme HCL, takže môže ľahko nivelovať príliš základný druh, ale keď prišlo na niveláciu kyseliny - môže sa to stať v podstate až neskôr, keď sa dostane ďalej. To znamená, že ak prijmete príliš veľa príliš kyslej látky, môže to viesť k jednoduchým žalúdočným popáleninám. Ak to bude príliš vážne - vaše telo sa môže rozhodnúť úplne zneškodniť látku, kvôli ktorej sa do vás kyselina dostala. Telo si môže myslieť - ak sa mu už nebude páčiť x, nebude nám už prinášať príliš kyslé dávky. Poznám spätný stroj na takýto proces, ale nebudem ho tu zdieľať. Vy ľudia ste blázni.

PS
Tento problém môžete mať aj s rôznymi látkami, ale prílišná kyslosť a-amínu je neuveriteľne častá hlavne z (nemôžem to nazvať ani amatérsky) "skúsime a uvidíme" nevyváženej syntézy Al/Hg/P2NP.

3. Vec s názvom "amfetamínová psychóza" vás už nemôže zaujímať.
- Nešnupajte a-amín. Je to takto jednoduché. Užívajte ho orálne, aby ho vaša pečeň po prvé vyčistila a po druhé sa postarala o časové dávkovanie do vášho neproduktívneho mozgu. Ak ho šnupnete - značná časť hada sa okamžite dostane krvnými cievami do vášho mozgu bez toho, aby ste čokoľvek konzultovali s vašimi normálne fungujúcimi systémami. Najhorší scenár sa deje vtedy, keď dávkujete, dávkujete a potom zabudnete na dávkovanie - a hneď ako si to uvedomíte - vezmete si príliš veľkú porciu. Váš mozog si môže (zvyčajne do 3. dňa vašej workoholickej slučky, nie skôr) myslieť, že sa chystáte ukončiť toto šialenstvo a "amfetamínová psychóza" je reakcia na to, že sa jeho veľké nádeje na konečne zaslúžený po všetkých tých sračkách - odpočinok - náhle zmenia na "Kam ideš, kamaráde? Práve sa začíname baviť, tak kurva pokračuj v práci a zabávaj nás, ty sráč!". Ak ste to nezažili, nepochopíte to. Stačí povedať, že keď sa to začne - Máte asi 80 % stretnutí s ambulantnou psychiatriou (možno nie prvýkrát).

Môj kamarát prosil (na kolenách) nejakú náhodne stretnutú (niekde na ulici) nevinnú a podozrievavú babku, aby ho nenatáčala. "Prosím vás, pani, nenatáčajte ma, prosím vás!" :D

4. Môžete si myslieť, že viete lietať, ale faktom je, že existuje veľká pravdepodobnosť, že vás môžu podviesť. Díleri často ponúkajú metamfetamín s amfetamínovým zápachom len ako typický produkt, keď sa im minú zásoby.
- Problémy?
a) Hrôzostrašný a dramatický koniec vášho "tripu" namiesto toho, aby ste sa ľahko postarali max. o 1-2 pivá a pokojné - normálne - zotmenie.
b) Nervová degenerácia, pretože m-amph je vysoko neurotoxický.
c) Užívanie niečoho, na čo nemôžete byť pripravení, čoho si nie ste vedomí, čo vám môže spôsobiť chorobu, čo vás môže nesprávne liečiť v nemocnici alebo čo môže ukončiť vašu kariéru, keď príde na testovanie drog akéhokoľvek druhu.
d) Môže to urobiť aj niečo, čo nevyzerá až tak zle. Môže z vás spraviť - nenávistníka.amínu (ako zo mňa na dva roky, keď mi ho takto predali na prvý raz, keď som ho vôbec skúsil). Možno ste jedným z nich? Vážne sa zamyslite nad tým, či nevyskúšať porciu z dobrého zdroja a dať jej ešte jednu šancu. A.amín je jednou z najnespravodlivejších látok na svete. Vyskúšal som 80 rôznych látok+ a pre stimulanty - neexistuje bezpečnejšia a dobre kontrolovaná látka (keď je dobre pripravená a čistá). Ľudia, ktorí ju užívajú, môžu zvyčajne pracovať, premýšľať a milovať sa bez mnohých vedľajších účinkov. Je prakticky neškodná, keď nezabúdate jesť, piť a správne vyživovať svoje telo.

PS
Nehnevajte sa vždy na predajcov za tento druh myslenia. Jedného môjho známeho zbili, keď raz predal nejakú látku a nemal viac, aby ju neskôr predal tomu istému človeku :D. A niekedy túto zmes predávajú ako "Flex", pretože je zlé brať pervitín, ale je super brať "Flex". :D
 
Top