Záverečné rady pred odoslaním balíkov/dopisov? Nastavenie bezpečného odosielania?

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ahojte, chcem posielať listy/balíky zákazníkom poštou. Zatiaľ viem, že mám lieky vákuovať a v zásade používať rukavice. Čo by ste použili na utretie balenia/písma, aby sa na ňom nenachádzala dna? Môže byť adresa odosielateľa voľná fantázia, alebo by som mal vyhľadať skutočných ľudí z okolia, z ktorého posielam? A čo pečiatky a je v poriadku nosiť covid masky okuliare a klobúk vysadiť balík alebo existujú bezpečnejšie služby? Je niečo, na čo si poštoví úradníci dávajú pozor, kvôli čomu by balík nemusel prejsť? Je balík neprešiel môj jediný problém, ak sa správne vysáva a utiera dna alebo je tam niečo iné ako qr kód pre listy/balíky...? Čokoľvek, čo pomôže, oceníme.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
bielenie sa môže postarať o časť dna. vyhľadajte skutočnú adresu odosielateľa, aby to vyzeralo legitímnejšie. ak posielate viacero balíkov, pošlite ich z viacerých miest
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Iba stieranie dna alebo odtlačkov prstov vás práve urobí bezpečnými, nie váš list bezpečným.
Ak chcete urobiť úspešné doručenie, než by ste mali hľadať svoje geopolitické scenáre, čo pravidelne posielajú a komu pravidelne posielajú.
Taktiež ak ide o hromadné medzinárodné množstvo, než hľadáte skôr podobné veci, ktoré sa často posielajú z vášho regiónu do ich regiónu. Vytvoríte balík, ktorý sa skladá z vašej látky a iných podobných položiek, aby nevzbudil podozrenie na colnici a na stole poštového úradníka.
Taktiež vytváranie nezvyčajného podozrenia s maskou a okuliarmi je nezmyselné. Ak posielate príliš často, než aby ste sa snažili zamestnať osobu, ktorá môže pracovať pre vás a peniaze.
 
Top