Question Medzinárodné lety s destilátom

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
plánujem niekedy tento mesiac letieť do nemecka, chcel som si so sebou vziať malú neoznačenú nádobku s destilátom (asi 20 gramov), napísal som na reddit a všetci hovorili, že sa to neoplatí brať so sebou a že ma s najväčšou pravdepodobnosťou chytia. existuje nejaký spôsob, ako by som si mohol priniesť destilát s väčšou šancou na úspech?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nemecké letiská majú veľmi prísny bezpečnostný systém. Neodporúčam prevážať nejaké nedovolené látky cez letovú hranicu. Čo myslíte pod pojmom "destilát"?
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ak chcete poraziť psí nos, musíte všetko riadne zabaliť, najlepšie dvakrát povysávať a starostlivo vyčistiť IPA v prostredí, ktoré neobsahuje zakázané látky. A aj potom by som si dával pozor, aby som sa nedostal príliš blízko.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Naplňte krémovú fľašu, vložte ju do plastovej toaletnej tašky medzi zubnú pastu a do príručnej batožiny na viditeľnom mieste cez skener.

Ale na druhej strane by som to vôbec neodporúčal hehehe
 

fonem23

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
myslíte si, že ak naplním destilát do fľaše od smotany, že bude smrdieť, alebo nie, mohol by som ho vákuovo uzavrieť, ale neviem, či by ho stiahli bokom, že je vákuovo uzavretý. tiež by bolo lepšie, keby som si ho vzal na príručný kufor alebo do batožiny?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Vákuové utesnenie krému by pritiahlo pozornosť hehehe.

Hmm, zaujímalo by ma, či je pes aj tak vycvičený na vôňu destilátu. myslím, že je vycvičený na vôňu samotného konope
 
Top