Question Generické umývanie kokaínu na odstránenie čo najväčšieho množstva prímesí

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ahojte, šikovní ľudia.

Masívne som obmedzil konzumáciu kokaínu a prechádzam záchvatom skúmania toho, čo ponúka psychedelický svet. Kvôli okolnostiam, ktoré som nemohol ovplyvniť, som skončil s dávkou kokaínu z troch rôznych zdrojov v celkovej hmotnosti 20 g.

Nie je to veľa, ale ani toľko nepotrebujem, takže som si myslel, že to využijem ako príležitosť naučiť sa, ako z kokaínu vymyť cudzorodé látky (ak to pokazím, nestratím spánok, pretože nepredávam a svoju spotrebu som takmer úplne obmedzil).

Našiel som toto: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...onion/threads/cocaine-recrystallisation.4178/
Konkrétne:

@G.Patton uvádza, že je to jediný spôsob, ako očistiť kokaín.

Je to pravda vo viacerých zdrojoch?

Našiel som aj toto: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...phenyltetrahydroimidazothiazole-mixtures.375/
(tiež od @G.Patton )

A prinútilo ma to zamyslieť sa nad tým, že neviem, aké prímesi sa používajú pri každom z týchto balíčkov, niektoré sú "bolívijské", iné "kolumbijské kokosové" atď...

Fungovala by vyššie uvedená extrakcia a/b pre všetky z nich, alebo to pravdepodobne pokazím a radšej to urobím po jednej "skupine"?
Alebo mám začať jednoduchou sériou prania nepolárnym rozpúšťadlom? Čo je najrýchlejšia, najjednoduchšia výhra?

Som ďaleko od toho, aby som mohol pohodlne robiť a/b ako je uvedené vyššie, takže to budem dlho skúmať a zároveň si zaobstarám vhodné vybavenie a extraktory, nemám chuť na dom plný zápachu aceónu alebo ruky spálené kyselinou chlorovodíkovou. (tiež si zaobstarávam nejaké kúsky, pretože potrebujem previesť 5-MeO-DMT HCL na freebase, čo musím stihnúť do februára, takže som v plnom učebnom režime)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, odporúčam vám postupovať podľa protokolu o testovaní kokaínu a určiť si škodliviny z kokaínu. Potom v prípade, že váš výrobok obsahuje benzokaín, proparakaín, lidokaín, bude ťažké váš výrobok prečistiť. Existuje len spôsob prania pomocou stĺpcovej chromatografie. V prípade, že váš výrobok je znehodnotený levamizolom, bude oveľa jednoduchšie ho vyčistiť.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ďakujem vám za to - objednal som si niekoľko súprav a využijem túto príležitosť, aby som sa dozvedel viac o tom, ako sú tieto veci zabalené, a teda čo môžem urobiť, aby som niektoré z nich vyradil.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Len rozšírim túto tému.
Chcem vyčistiť 1 g kokaínu. Nie je úplne rozpustný vo vode. Chcem odfiltrovať akúkoľvek nerozpustnú vec, ktorá sa tu nachádza. Nevadí mi, ak na konci tohto procesu nechám tento 1 g C vo vodnom roztoku.
Máte nápady?

Rozmýšľal som nad rozpustením v ústnej striekačke, potom to pretlačiť cez vatu. Opäť neočakávam, že sa nebudem snažiť o dokonalé prečistenie.
Čo si myslíte?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Môžete ho rozpustiť v studenej vode (asi 3 - 4 ml) a prefiltrovať. Kofeín a časť lidokaínu sú v studenej vode ťažko rozpustné.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@darkmatter7

Nenechávajte ju vo vode. Pomerne rýchlo sa rozkladá na nepsychoaktívne molekuly, takže ak ho nespotrebujete celý za jednu noc, skončíte s hnusnou, nepoužiteľnou vodou
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Hmm. Zdá sa však, že po 1 mesiaci sa drží na 90 %...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
PH sa pri izbovej teplote mení pomerne rýchlo, takže by to mohlo spôsobiť bolestivé šnupanie, ale áno, je to zaujímavá štúdia, ďakujem!
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
^ vzhľadom na to, že má len 1 g, snaží sa hlavne vyhnúť stratám z prenosu/ filtrovania/ atď. -- ako sa to nazýva? mechanické straty alebo tak nejako?

Mám etanol a acetón, ale nebudem sa zaoberať výrobou bezvodých verzií. Čo je teda najlepšia možnosť vzhľadom na to, čo mám?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nemôžete jednoducho použiť metódu premývania acetónom, ako to môžete urobiť so sulfátom amfetamínu? Viem, že to nie je odstránenie všetkého, ak sú vaše veci rezané nie so všetkým, malo by to ísť okamžite do koša.. môžete premeniť na voľnú bázu s amoniakom, ale aj Roel odstránil všetky veci, s ktorými mohli rezať. varenie na myslím, urobiť rovnaký proces, keď je to freebase len s vodou môžete vylepšiť chuť trochu, ak to bolo rezané s kofeínom manitol alebo inositol.. personál rezané s levamisol druhu odpadu potom radšej vrátiť k chlapíkovi a nechajte ho stráviť všetko pridať raz a medzitým, dostať svoje peniaze z jeho peňaženky plus nejaké úroky
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Keďže v OP sa píše: " všeobecný výmysel", poskytnem vám ho. Destilovaná voda. 3x premytie chloroformom. Pomer 1/3 chloro: voda, intenzívne pretrepať, potom chloroform dekantovať/odsať/oddeliť. Pomocou HPLC sa odstránil levamizol/tetramizol v koncentrácii najmenej 15 %. C zostáva v polárnom stave. Iný variant z toho istého dokumentu naznačuje ešte účinnejšiu metódu: destilovaná polárna, 3x premytie hexánom, POTOM neutralizácia HCl a 3x extrakcia hexánom. HCL prebubláva a spôsobuje zrážanie. ale hej, to znie ako stb s defat, , nie ako všeobecné premývanie. Odstránilo sa 15 % leva/ tetra len pri druhom defatovaní. Veľkou chybou je zahrievanie, pretože akákoľvek forma cukru (dextróza, laktóza, glukóza ECT.) sa zmení na nie smiešny taffy, ktorý sa ťažko odstraňuje. Acetón je menej ako ideálne rozpúšťadlo, pretože A. sa mieša s polárnymi a 2, kokaín je v ňom mierne rozpustný, takže zaručene stratíte produkt.
 
Top