Získavanie drog pre kamarátov vo väzení!

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Chcel som pripojiť obrázky, ale mám technické problémy.

Ako príklad použijem pervitín.

Vezmite si krabičku cigariet, vysypte z nej asi polovicu tabaku a pridajte tam nejaké kryštáliky (boli by samozrejme malé a rozbité).

Pridajte tabak späť a teraz máte nabitú cigaretu s nejakým miestom pre kryštály späť v krabičke.

Počas návštevy jednoducho odovzdajte cigarety ako darček.

Ako budú fajčiť kryštál, používajú cigarety, takže by tam dali dávku asi do tretiny a pridali by späť tabak. Keď ju budú fajčiť (pomaly), stačí teplo, pretože sa blíži k vyparovaniu pervitínu.

Nie je to ideálne, ale funguje to.

- Výkon
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Možno to závisí od samotnej krajiny, či je to možné alebo nie, ale pravidlá, o ktorých viem, sú:

Návštevníci nemôžu len tak priniesť tabak alebo iné veci ako spodnú bielizeň alebo ich dokonca odovzdať väzňovi pred tým, ako sa prehľadajú. Niekedy nie je dovolené ani dotýkať sa manželky alebo ju držať za ruku.
Väzňom je povolené prijímať balíčky, ale všetko sa na 100 % skontroluje röntgenom a tabaková škatuľa musí byť úradne zapečatená, inak ju nie je povolené priniesť.
Takže tento starý trik by bol odhalený emeadietly.

To, ako sa veci dostanú dovnútra zariadení, často závisí od toho, ako je väznica postavená a kde sa nachádza.
Ľudia hádzali tovar cez plot, dokonca som čítal o dronoch.
Potom sú do toho často zapojení skorumpovaní dozorcovia.
Rôzne drogy, ako sú rc chemikálie alebo Crystal, sa rozprašujú na listy, ale väčšina vecí sa dostáva do vnútra väznice po vreckách väzňov, ktorí majú povolené opustiť väznicu počas dňa.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Je už tabak vo väzniciach povolený?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Keď som bol v konzerve, používali sa na miešanie H alebo syntetického C do hliny a schovávali sa medzi medzery medzi prstami. Aspoň za čias, keď to tam vo väzenskom systéme našej krajiny nekontrolovali.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Myslím, že v USA je tabak zakázaný na inštitucionálnej pôde na základe jednotlivých štátov. V mojom štáte nie je tabak povolený od 90. rokov. V niektorých štátoch sa tabak predáva na komisionálnom predaji.
Takže podľa mojich skúseností, v závislosti od zariadenia, s najväčšou pravdepodobnosťou, ak ste v okresnom väzení, musíte použiť poštu, pretože nie je možné opustiť areál ani kontaktné návštevy - musíte namočiť papier s požadovaným roztokom a napísať naň malú poznámku. Toto sa veľmi dobre osvedčilo pri syntetických noidoch. Počul som, že to fungovalo aj na kryštály, o suboxóne som počul zmiešané výsledky. Nie je to pozitívne o ničom inom, pretože všetko, čo príde, sa prísne kontroluje, robia sa röntgeny, psy atď.
.
Ďalšou možnosťou sú kontaktné návštevy - to je väčšinou skôr pre štátne väzenie ako pre okresné. Suboxónové pásiky sú hlavným tovarom - ľudia, ktorí vyjdú z väzenia, zarobia viac peňazí, ako zarábali pri obchodovaní na ulici. Ľudia zvinú prúžky do plastovej fólie a urobia malý zväzok, zvyčajne ho prepašuje žena a nájde spôsob, ako vám ho dostať bez toho, aby si to niekto všimol. Návštevníkov zľahka prehľadávali pri vstupe. Musíte ho buď prehltnúť, ak prejde bez zničenia, alebo ho veľmi dobre schovať, pretože po návšteve vás budú prehľadávať. Pri cene 100 - 200 dolárov za 8 mg prúžok... by ste si za krátky čas mohli zarobiť malé bohatstvo. Zvyčajne by ste niekoho požiadali, aby poslal peňažnú poukážku svojim ľuďom, a ak by to vyšlo, dostali by ste svoj prúžok. Strip by ste mohli rozlomiť na 16 alebo 32 kúskov a dať ho do niekoľkých kvapiek vody na lyžičke a každý kúsok vyňuchať a celú noc by ste si čistili celu zubnou kefkou. Pri kontaktných návštevách ste mohli dostať čokoľvek, ale zvyčajne to bola tráva alebo syntetické noidy ako kadidlo a suboxónové prúžky.

Ak sa vám podarí dostať sa do nižšej ostrahy, možno sa vám podarí získať prácu vo vonkajšej posádke, ktorá zbiera odpadky na diaľnici alebo v areáli - ľudia to väčšinou robia len preto, aby prehrabali cigaretové ohorky na tabak, raz za čas sa niečo podarilo. Ľudia by mohli niečo hodiť cez plot, ale to je dosť riskantné a náročné. Existujú aj iné privilégiá, ako je pracovné prepustenie, keď vás vysadia a vyzdvihnú v miestnom podniku, s ktorým má zariadenie zmluvy, to je vaša najlepšia možnosť, ale trvá nejaký čas, kým získate túto pozíciu, zvyčajne po prvom roku, keď ste zavretí. Pracoval som v stajni štátnej polície pri hádzaní hovna, v podstate každý tam mal niečo za sebou, nebol tam záchod, takže každý musel kadiť v lese - nebol to problém. Ľahko ste mohli zorganizovať mŕtvy výsadok a väčšina ľudí to aj urobila. Ak sa vám podarí dostať sa z areálu instutúcie a nájsť si minútu či dve pre seba a mohli ste niekoho presvedčiť, aby vám priniesol, čo ste chceli, ak ste mali také spojenie, mohli ste húfnicu po kúskoch prepašovať späť dovnútra, ak ste chceli - každá situácia je iná, takže musíte vyriešiť nuansy. Pokiaľ ste to buzerovali a boli ticho a nikto vás neudal, mohli ste robiť čokoľvek. Len sa uistite, že ste prešli močovými clonami - väčšina strážcov vás ani nesledovala, takže to nie je príliš ťažké.

Poslednou možnosťou je, ak máte známosť vo vnútri - ak je strážca rodinný priateľ, možno niektorá zo sestier. Alebo ak máte naozaj skvelého právnika. Toto je zriedkavé a ťažké a zvyčajne to netrvalo príliš dlho z toho či onoho dôvodu, neviem prečo.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tie sú celkom šikovné! Zvyčajne netestujú poštu na skryté drogy? Hádal by som, že namáčanie papiera sa už trochu robí?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Veci ako kokaín a heroín nefungujú, keď sa ich snažíte dostať poštou nastriekané na papier. Predpokladám, že ak je príprava dobrá a list nevyzerá nijako zmanipulovaný, ako napríklad nevyzerá, že by bol niečím postriekaný alebo zvláštne zapáchal, práve nejednoznačnosť napríklad rodiny syntetických noidov umožňuje, aby prešli. Neexistuje napríklad všeobecný test na "syntetický noid" - museli by ste testovať konkrétne 100 rôznych chemických látok, také prostriedky nemajú. Netestujú, pokiaľ nemajú dobrý dôvod na podozrenie.

V istom momente bol synth-noid-papier, ktorý prechádzal, taký silný, že dávky boli doslova rovnako veľké ako štvorček LSD. Inými slovami, na stránke linkovaného papiera s rozmermi 7,5 × 11' bolo niekoľko tisíc zásypov. Zjedli by ste 1 alebo 2 z nich a celý deň by ste boli takí zhulení, že by ste išli spať, zobudili sa a stále by ste boli zničení. Trvalo to najmenej 20 hodín.. poskytovalo to nádherný únik do abstraktného sveta. Bolo to ako jesť 800+ mg THC.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Radšej to dávkujte opatrne, čo? Počul som príbehy o ľuďoch, ktorí boli na tých syntetických noidoch mimo.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Áno, keď o tom teraz premýšľam, spomínam si, že som počul nejaké príbehy o chlapíkoch, ktorí nemali vôbec žiadny kontakt so syntetickými noidmi, žiadnu trávu za celé roky, dostali dávku a "zišlo im to z hlavy", viac-menej... Skončilo to tak, že stratili hlavu a buď to prešlo ako zriedkavá, ale zvládnuteľná epizóda... alebo iní skončili v štátnej psychiatrickej liečebni a vraj už neboli ako predtým.

Silná myseľ a oboznámenie sa s látkou ide tak ďaleko pri zvládaní znepokojujúcich zážitkov. Jediný, kto sa naozaj stará o to, aby bola dávka správna - chemik, sa naozaj musí uistiť len o tom, že vychádza s miernym ziskom, ak vôbec, a že to svinstvo nie je bunkr. Inak sa nikto nebude predávkovať, však? Myslím tým, ako silný môže niekto urobiť kúsok papiera veľkosti blotteru so synth-noidom? Celá stránka sa predávala niekde od 200 do ~1 500 dolárov, čo som počul, za naozaj bombové sračky. Jedna takáto stránka by mala hodnotu niekoľko tisíc dolárov v maloobchode pri cene 10 dolárov za hit. 200 dolárov bol skôr zásah veľkosti poštovej známky (ak vôbec), zvyčajne sa to neoplatilo kupovať, pokiaľ to nebolo úplne suché, ale často to bola "bežná" suma, ktorú sa niekto pokúsil vyžmýkať. Takže na jednu stránku pripadalo niekoľko dávok, ak bola vôbec dobrá. V tom čase (približne v rokoch 2017-18) to nerobilo veľa ľudí, takže získať jeden z tých naozaj kvalitných zdrojov bolo zriedkavé vo vnútri a s najväčšou pravdepodobnosťou ste mali dávky veľkosti známky.

Veľmi príjemný luxus, ktorý ste mali vo vnútri. Ak to zvládnete ;]
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Práve ste pozerali príliš veľa beaking bad ahah aspoň je to pervitín a nie ricín
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas: Mám podobný strach z psychedelík, pretože som sám zažil zlý trip a bol som umiestnený do štátnej psychiatrickej liečebne. Človeče, milujem tvoj pohľad na túto tému! Je skvelé čítať
 
Top