Question Získanie fóra z clearnetu

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Rozmýšľal som, či by nebolo dobré hosťovať toto fórum len na tor, aby LE nemohol sledovať servery clearwebu a priniesť toto skvelé fórum
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Taktiež si myslím, že nie je dobré operovať s clearnetom.
Príliš veľa pozornosti z nesprávnych zdrojov.
používať clearnet ako zálohu pre Bbad, áno, to je dobrý nápad
Myslím tým, že na clearnete môžete len čítať, ale nikdy nie písať.

Problémom dnešnej doby je fe nt, ktorý dáva do boja proti nemu všetko, čo je v jeho silách. V súčasnosti je to 500 % prior. Len napísať slovo je no-go
tak fuckt up to je. Nekontroloval som vyhľadávaciu lištu s týmto slovom, ale je to magnet na nesprávnych ľudí
banner na úvodnej stránke je možno dobrý nápad aby ľudia vedeli že sú tu na nesprávnom mieste na to aby mohli hľadať na rôznych miestach . a upraviť nastavenie vyhľadávania pre slovo aby tam bolo vždy 0 tém pravda vyhľadávacia lišta tiež možno nie je zlý nápad. neviem čo si o tom myslíte vy ľudia ?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Myslím si, že toto miesto by malo mať náročnejšiu kontrolu členov cuzz každé staré prasa sa môže len tak zaregistrovať a začať plávať po fóre...desí ma to,chcel by som mať lepšie návrhy.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
ĎAKUJEME , alebo sa aspoň zbavte vitríny a prejdite na p2p escrow. Hromadní dodávatelia z Číny musia byť preverení alebo partneri alebo oddelení od hlavnej stránky len moje 2 centy
 
Top