Sklenené výrobky pre usa

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Po niekoľkých vyhľadávaniach som našiel jediného dodávateľa pre Spojené štáty, a to CONSTANTYLIOUS777. Už by som si ho objednal, ale musel by som si ho objednať z jeho webovej stránky a nevyhovuje mi, že nemá úschovu. Existuje niekoľko miestnych spoločností, ktoré by som mohol skúsiť, ale ukazujem svoju tvár by bola posledná možnosť. Takže ak by ma niekto mohol nasmerovať na dodávateľa, veľmi by som to ocenil.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
V obchodoch Amazon a eBay a Etsy a na ďalších 20 miestach sa predáva každý kus skla, ktorý si viete predstaviť. Až na veľmi málo výnimiek nie je žiadny sklenený tovar nelegálny. Ak sa obávate, že ľudia budú vedieť, že ho máte, zaobstarajte si ho na falošné meno. Kúpiť ho použité od jednotlivca na eBay je anonymnejšie a môžete ľahko použiť poštovú schránku a falošné meno.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Takže jediným momentom, kedy sa musím skutočne obávať, je, keď robím modernizáciu chemického reaktora?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Je potrebné vyhľadať zákony vášho štátu. Tu je kopírovanie/vkladanie
. V Spojených štátoch je nezákonné, ak osoba vlastní, vyrába, kupuje alebo predáva trojhrdlú banku s okrúhlym dnom, pričom vie, predpokladá alebo zamýšľa, že účelom banky je výroba nezákonných alebo kontrolovaných látok.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Takže by som vám mohol predať dvojhrdlovú banku bez toho, aby mi bolo jedno, čo s ňou robíte, ale trojhrdlovú, na to kašlem.
Robím si srandu, technicky je nezákonné predať komukoľvek čokoľvek, ak máte podozrenie, že by s tým mohol spáchať trestný čin. Nemohol by som vám predať pohár benzínu, ak by ste povedali, že sa chystáte niekomu podpáliť dom
 
Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Aha, v poriadku. Hádam budem potom robiť delta 9 lol. Marihuana je tu legálna, takže
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
A väčšina miestnych zariadení sa predáva práve podľa destilačného produktu na konope. Budú na to vysoké kadečo 🤣
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Existuje veľa legitímnych dôvodov, prečo sa venovať chémii ako koníčku. Všetko toto vybavenie by ste mohli použiť na destiláciu esenciálnych olejov, ktoré budete predávať na farmárskom trhu. Stačí si ho zaobstarať z Amazonu alebo priamo od spoločnosti Vevor.
 
Top