Drsná látka: 3-Me-PVP. Pozrite sa, prosím

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, (informácie o látke). Je to novo syntetizovaný pyrolidinofenón.
Informácie o látke:
Triviálny názov: 3-Methyl-PVP
IUPAC: 1-(-3-methylphenyl)-2-pyrrolidin-1-yl-pentan-1-one
Je to ako alfa-pvp, ale s metylskupinou na 3. uhlíkovej pozícii fenylového kruhu.

Táto dávka je oveľa horšia, pokiaľ ide o drsnosť v hrdle. Sotva ju môžem vapovať v methpipe...

Je to 100% homogénny, biely nadýchaný prášok. A htye sú známe vysokou čistotou látok.
Skúsil som rex s destilovaným H20, ale nemohol som ho dostať späť alebo ho prinútiť kryštalizovať. A som veľmi skúsený, pokiaľ ide o re-x. Dokonca aj predajca RC mal problémy s jeho rekryštalizáciou, keď ho syntetizoval.

Chcem, aby bol menej tvrdý...

Chemikálie mám doma:

HCl 30%
NaOH
Destilovaný H20

Sklenený riad
Re-x miska
Sklenené kadičky x2
Merač teploty
pH-meter
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ste takmer pripravení urobiť A/B , len musíte zohnať ten benzín, minerálny lieh, petrolejový éter alebo niečo nepolárne. Neviem, čo by bolo najlepšie. Mohli by ste to prehnať cez elektronickú zostavu klinca/konečníka a uvidíte, či to pomôže.
1. Trochu sa namočte a skontrolujte pH. Mohlo by to byť veľmi zlé
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Pokúsim sa ur čiť odpoveď ako prvý.

Moja myšlienka bola previesť ho fo voľnej bázy pomocou NaOH a deionizovanej vody. A potom pridať 30 % HCl, aby sa z toho opäť stala HCl, a potom pridať acetón, aby sa to zrazilo. Pretože sa mi nedarí vyrobiť plynný HCl :/

Alebo musím vyčistiť voľnú bázu predtým, ako ju opäť zmením na HCl?
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
pH bolo 6-7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Za predpokladu, že ste nepoužili tonu vody, sa to zdá byť vysoko(príliš základné. Uvidím, čo sa mi podarí zistiť za 2 minúty
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Môžete zahrievať HCl+H20 a pri odparovaní H2O sa uvoľňuje HCl. Nie je to uprednostňovaná metóda, ale robilo sa to
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Odhadujem, že základňa MÔŽE byť tekutá pri izbovej teplote alebo trochu viac a pravdepodobne by plávala a mohli by ste ju odliať. Bez toho, aby som čokoľvek uberal, mám problém uveriť, že neutralizácia a okyslenie by spôsobili čistý prírastok, každá vec v ňom by jednoducho urobila čokoľvek a potom by sa vrátila do stavu, v akom bola predtým. Viac-menej
Ja by som def. raz alebo dva razy pretrepal základňu s trochou vody
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Prosím, môžete mi povedať, aké sú účinky tohto lieku v porovnaní s inými pyros, ako je a-PHP?
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Najlepší spôsob čistenia pyro :

Rozpusťte v minimálne 99,9 IPA (predtým vysušte) a vložte do fritézy pri -20 C na 6-12 h a prefiltrujte, získate najčistejšie pyro, aké ste kedy mali, môžete ho premyť aj suchým acetónom na filtri.
 
Top