Question Dobrý deň, kúpil som si nejaký metamfetamín#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ako Ice mal absolelly žiadny účinok, cítil som sa spať po 5 minútach dobre som poslal vzorku na test@Energy Control v Španielsku jediné laboratórium, ktoré rozdelilo dextro & levo stranu Meth každý vie, že Levo Meth je len pre inhalátor Vicks nie ako droga pozrite sa výsledky som dostal

Ďakujem#Btcboss2022 ste majster chemik.....

Ste naozaj šéf.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 64
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 37

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@btcboss2022 vás podviedol 😅. Vždy hovorím, že sa do toho pustím, ale ani by som nevyrábal pervitín, keď si ho môžem kúpiť za 10 dolárov za gram. Reagoval svoj racemický meth s chirálnou kyselinou a odčerpal 42 % D. Je dosť známy ako podvodník. Určite by som s ním neobchodoval.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
bruh je taký zlý ako predajca
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vychádzam len z toho, ako často vidím ľudí na tabuli hovoriť. Je to v podstate Číňan s iným menom. Pochybujem, že je 50 % šanca, že z neho dostanete priamu dohodu.
Mohol si tu robiť, čo chcel. Mohol sem hodiť polovicu D, ktoré vyťažil. Prešiel toľkými problémami, že by to bola doslova 0 práca navyše, len by ju pred rekryštalizáciou hodil späť. Potom by ten chlap možno niečo cítil a nebol by podozrievavý. Okrádanie ľudí je hra s číslami. Druhá strana tejto mince je, že mohol neutralizovať materský likér a znova ho izomerizovať a odčerpať ešte 20 % D, ktoré zostalo, a poslať tomu chlapovi nejakých 83 % L. Pravdepodobne dôvod, prečo to neurobil, je ten, že prvý ťah je za peniaze a druhý stojí len 1/2 toľko za rovnaké zdroje. Tretí a štvrtý by efektívne získali všetky D, ale zmenšujúce sa výnosy spôsobujú, že je tu miesto, ktoré zvyčajne nie je 100%, kde sa úsilie a výsledok vyrovnávajú. Nebol by som prekvapený, keby jeho druhý účet bol predchodcom dodávateľa. MO sú zhodné
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Mohol off dostal ich zmiešané lol a nother jeden do sekcie podvodníkov 😄
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nenazval by som btcboss2022 podvodníkom, aspoň nie účelovo. V skutočnosti verím, že sa úprimne snaží, ale je tu problém. Metódy opísané tu na fóre sú vlastne svojvoľné, povedzme, že je vecou náhody, ktorý stereoizomér vykryštalizuje ako prvý a ten bude vo vytvorenej soli v prebytku. Raz to môže byť d- a nabudúce l- a áno, 70 až 30, to je presne to, čo týmto spôsobom dostanete. Ak teraz nemáte polarimeter, aby ste si sami skontrolovali optickú rotáciu (jednoduché), potom dostanete pekné kryštály a keďže videá a príspevky tu vždy tvrdia, že to bude len d-, pomyslíte si: "Super! Kryštály! Musí to byť d-metal!".

Preto si myslím, že nie je správne nazývať btcboss2022 podvodníkom, ak vám nevráti peniaze alebo neposkytne užitočný materiál, no to by bolo niečo iné.

A samozrejme je zrejmý fakt, že d-Meth dobrej kvality, povedzme 85% a viac d- za menej ako 30 €/g nekúpite a to za kg. Keďže úsilie a náklady na výrobu sú jednoducho veľmi vysoké a čokoľvek menšie má z ekonomického hľadiska nulový zmysel.
To isté platí pre akúkoľvek drogu, ktorá sa syntetizuje v tajných laboratóriách. Ak niekto vlastní chemickú továreň, nuž potom to všetko môže vyrobiť takmer za nič, vo vynikajúcej kvalite. Dokázalo sa to pri Imhausen XTC v 80. rokoch, najlepších tabletkách MDMA, aké kedy boli na trhu.

Ak má niekto záujem urobiť video alebo obrázkový návod, ako skontrolovať (približne) optickú rotáciu veľmi jednoduchými prostriedkami dostupnými každému, napíšte mi PM a ja mu poskytnem, čo potrebuje vedieť, len na to nemám čas ani nervy.

Tiež sa mi nepáči, že sa to tvári, akoby Číňania boli častejšie podvodníci ako ostatní, nie je to pravda. Zistil som, že Číňania sú skôr čestní obchodníci s jedinou nevýhodou, že vám nikdy nemôžu vrátiť peniaze, pretože radšej zomrú, než by vrátili prijaté peniaze. Ale sú celkom ochotní kompenzovať v tovare, takže je to potrebné. Podvodníkov alebo priamo zlodejov a lupičov nájdete v Nigérii (samozrejme) v Južnej Afrike (nie čiernych), vo všetkých arabských krajinách (nie-muslimovia sú vždy v hre) a top je Austrália (každý zločin si myslí, že je Ned Kelly znovuzrodený).
Tento zoznam je absolútne subjektívny, ale keďže je odo mňa, vyhlasuje sa za evanjelium ;)
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Ahoj priateľu, ďakujem ti za nezaujatý pohľad na čínskych dodávateľov, dúfam, že s tebou budeme spolupracovať, ak bude možnosť.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Stále mi patrí 3500 us (prinútil ma zaplatiť z depozitu ako preddavok na kúpu prekurzora) a predal mi 400 gramov, ktoré nič nerobili, len ma tlačili dole... Desaťkrát som ho požiadal, aby mi vrátil Xmr 3500 us... On ma len ignoroval..sorry priateľ Ako by ste nazvali takého človeka? podvodník alebo legit?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
mojím pravidlom je, kde sú eskontné veľké peniaze; než som len eskontné platiť, a tak sa stoly obrátili v tejto narkotickej zóne. Žiadne ťažkosti, žiadny výstupný podvod, nech sa predávajúci správa podľa objednávky. Predávajúci je často bohatší ako kupujúci tiež a môže byť uvoľnenejší. Tento problém tu mať nebudem. Zaplaťte veľkému BB 5% úschovu a máte to hotové. Predpokladám, že BB escrow je trochu viac na strane kupujúcich, ak nejaký je, takmer som o ňom nepočul: BB neférové escrow rieši. Vy áno?
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Prepáčte, ale znie to ako úplná blbosť. táto zmes (71 % l-meth + 29 % d-meth) je presný pomer pervitínu uvareného z p2p.
domnievam sa, že z nejakého dôvodu nebola na ich oddelenie použitá žiadna chirálna kyselina. buď omylom, alebo zámerne.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Meth podľa P2P je dosť archetypálne racemický s rozdelením d- a l- Meth 50/50 % +/- 1-2 %, aspoň to platí v mojich končinách, ale ak to viete s istotou, potom láskavo povedzte, ako ste k tomu prišli a overili ste si to pomocou polarimetra?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
keď sa pokúsite kúpiť lacné hromadné narkotiká z veľkých tovární sourze China a ich proxys ako Vietnam, ste v kriminálnej zóne a väčšina vás odpálkuje, to je logika, takže ma vidíte horieť na chudobných.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Uskutočnil som s ním dve transakcie a myslím si, že je veľmi dobrý. Okrem toho som videl metódy syntézy a riešenia, o ktoré sa podelil v mnohých technických príspevkoch. Som mu veľmi vďačný za jeho prínos pre toto fórum. Možno sa v poslednom čase stretol s nejakými problémami. Ani ja sa s ním nemôžem skontaktovať.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A jeho technické schopnosti sú priamym dôkazom toho, že presne vedel, čo robí, a išlo o zámerný trik
 
View previous replies…

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Áno, myslím, že máte úplnú pravdu...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btcboss je opakom továrenských dokonalých narcisov, ktoré sa predávajú pod stolom v chate, ak nie sú podvodom(pravdepodobne)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ak si prečítate jeho príspevky, je dôverne oboznámený so separáciou enantiomérov. Pravdepodobne má minimálne také znalosti ako ktokoľvek na tejto stránke. Nikde som nečítal nič informovanejšie, čo by nebolo sci-hub alebo Google scholar
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Whple unclean crystals vec pôsobí tajným dokonalým dojmom. Zrejme urobil dobré naratívne účinky ešte ako poeple kúpiť od jeho ako to a potom náhle dostať výstup scammed. Fabriky sú čisté čisté farmaceutické aj keď s ich počítačových laboratórií. Komu môžete veriť.
 
Top