pomoc bezvodý amoniak

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Môže niekto prosím napísať najlepší a najjednoduchší spôsob výroby metamfetamínu metódou bezvodého amoniaku chápem to chápem aj shake and bake je to ako keby niekto mal zoznam a nemal predstavu čo s tým zmiešal to vo fľaši a po tom čo to vybuchlo a uvedomil si, že mačacia zmes nie je rozhodujúca a vznikol shake ans bake lol viem ako získať NH3- a chápem, že lítium drží extra vodík, ale po výrobe nh3 prakticky neviem presne, čo mám robiť, keby som aj ja musel hádať, povedal by som, že pilulky v amoniaku a pridať lítium a urobiť 3 vrstvu a plyn to, ale idk pre istotu, aj keď máte celú teóriu praktické použitie je úplne iná zver Viem, že metóda HI, ktorá je, kde som dostal nápady mám na to, čo robiť ďalej a ja som mal pár rokov vysokoškolskej chémie by som naozaj chcel obnoviť niektoré domáce veci znova unavený z Levo príliš mať na pamäti všetky vy smarty pants tam jednoduchosť je hlavnou témou to všetko, keď je to možné ďakujem
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Amoniak vás môže zabiť spôsobiť paniku Sila chýb a stať sa celkovo nepríjemnou Inak je to v poriadku, ale ak musíte začať ultra malom meradle, pretože každý f**** sa raz s touto metódou som ešte nevidel nikoho, kto by
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nemyslím si, že máte za sebou niekoľko rokov vysokoškolského štúdia chémie. Používanie skutočného bezvodého amoniaku je pri metóde pretrepávania a pečenia problematické. Amoniak je kvapalný len pri tlaku 100 psi alebo -40 °C, takže dostať amoniak do plastovej fľaše pri zachovaní jedného z týchto parametrov je zložité. Dá sa to, ale potrebujete plán. Obľúbenejšie je odstraňovanie amónnej soli lúhom na mieste
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Áno, hovorím o skutočných situáciách v reálnom živote, nie v laboratórnej situácii, na to musíš byť f****** idiot, hovorím o krádeži alebo stláčaní si to sám v menej ako ideálnych podmienkach .
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
úžasne che vidieť, ako sa to robí vo fľašiach od sódy bis miliónkrát. Láme mi to hlavu, keď si pomyslím, že fľaša od piva dokáže udržať 100 psi, ale nejako stále vidím tekutý bronz vyrobený vo fľašiach od piva tekutý brange = rozpustené elektróny v amoniaku dá sa to urobiť aj so sodíkom namiesto lítia. ľudia s 2 rokmi vysokoškolskej chémie to nazývajú brezová reakcia. Ukradnúť čpavok farmárovi je pravdepodobne menej bezpečné ako vykradnúť banku so zbraňou v ruke farmári majú všetci zbrane a presne vedia, čo sa snažíte urobiť a je asi 25 % šanca, že sa zabijete pri prvom pokuse, 10 % šanca, že vás budú držať so zbraňou v ruke, kým prídu policajti a 40 % šanca, že zistíte, že to svinstvo ani nemôžete dostať z nádrže do niečoho vhodného na krádež. JE TO TÁ NAJNEBEZPEČNEJŠIA VEC, AKÚ STE KEDY ROBILI. Ako som už povedal, zoberte si dusičnan amónny, síran, chlorid a dajte to do fľaše s hydroxidom sodným, pokiaľ nie ste najšťastnejší zmrd na svete. Opojenie, ktoré dostaneš z ukradnutia toho amoniaku, je ahoj oveľa silnejšie ako čokoľvek, čo s ním môžeš vyrobiť
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
V dnešnej dobe by som nerobil nič také hlúpe použil by som priamu hydrogenáciu paládium na uhlíku byť fantázia sú náročné ale najjednoduchšie najspoľahlivejšie je push pull s červenou a ja som nebol s******* na vašej metóde som len povedal povinné upozornenie že Brezová je nebezpečnejšia ako by mala byť povedzme to tak som sa už v laboratóriu dostal spolu plný amoniaku a poviem že je to tam hore s fluórom a áno jeden hrniec Brezová alebo pretrepať a upiecť prišiel do masového používania keď Bol som prvák na vysokej škole, takže pred nejakým časom to bolo okolo sme sa presunuli z fľaše sódy do hasiacich prístrojov so špeciálnymi nástrojmi, aby bolo možné dosiahnuť a odvzdušniť, ale tam, kde žijem, nedostanete dusičnany v chladnom obale len močovinu a celý zmysel jednej časti bol pohodlie, ktoré mám rád 1 diskutovať o chémii spolu s reálnym svetom chémie spolu s nasledujúcimi pokynmi skript Kitty chémia cuz Pán vie, že som urobil všetko, čo by ste nikdy nemali robiť, ale možno každý nie je tak hlúpy ako ja
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
36
Points
18
Ja viem, že áno? Ľudia niekedy robia tie najbláznivejšie a najnebezpečnejšie hovadiny, a keď sa im náhodou nestane kritická nehoda, nuž všetci ostatní to berú ako dôkaz a bežia s tým! Niekedy som varil s jedným týpkom, ktorý trval na tom, aby všetko, čo robíme, bolo hydrogenizované jeho hasiacim zariadením. Ten istý zasraný zo sedemdesiatych rokov alebo tak nejako. Hneď ako sme začali variť, odskrutkoval ventil z hornej časti, hodil tam pár plných pästí kamennej soli, nalial kyselinu sírovú, zaskrutkoval ventil, utiahol ho, potom vyšiel von k telefónnemu stĺpu a kým držal tú starú prdel za krúžok, ktorý viedol okolo hornej časti, buchol ňou do boku stĺpa, čím doň urobil veľkú jamku. Netuším prečo, veď tá zasraná vec mala na vrchu tlakomer! Potom sa vrátil dovnútra, položil hasiaci prístroj do rohu a potom sa venoval tomu, čo ešte bolo treba urobiť s prebiehajúcim synťákom. Kurevsky ma to štvalo, pretože vždy, keď som vyrábal alebo robil čokoľvek, čo by ma mohlo dostať do väzenského autobusu, bol som ticho, ostražitý a počúval som všetky zvuky, ktoré by mohli naznačovať, že je nejaký problém... V podstate som bol len nervózny a úzkostlivý, ale väčšina ľudí to nedokázala rozoznať. Avšak DÁVNO som bol trochu nervózny. A zakaždým som pri práci zabudol na ten prekliaty hasiaci prístroj a zakaždým ma to, doprdele, dostalo.... Pokojne som pracoval vo svojom vlastnom malom svete, keď zrazu: "KLAAANG!!!!" Z boku hasiaceho prístroja vyskočila jamka a vyľakala ma do prdele!!!! Ak som mal v rukách NIEČO, zvyčajne som to pustil, pretože v momente, keď to e
vyletel z ného zadku, bol som 3 kroky ku dverám!!!! A potom zakaždým ten debil zakričal: "Plyn je pripravený!!!" Akoby sme sa, kurva, zdržali a čakali naň alebo čo!!!! Bože, ten ma kurva nasral! Vždy som sa bál, že ten skurvený hajzlík vybuchne! Stalo sa to asi päťkrát a potom som s ním už odmietol pracovať. Lol
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Práve idem zmiešať dusičnan amónny a hydroxid sodný povedzme v plynovom kanistri spustím hadicu do nejakej mačkanky a potom do nádoby v suchom ľade
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nechcem začať vzrušujúcu existenciálnu teoretickú konverzáciu lol myslel som si, že už som si sám nabehol na zadok, ale odtiaľto to bude ešte horšie, čo lol o no úplne vidíte, že korene toho všetkého začali v alchýmii a jej vplyv je živý dodnes lol bez urážky behám po uliciach a rozprávam tieto sračky ľuďom, ktorí sú drogovo závislí a ktorých to ani trochu nezaujíma. Ja sa len úprimne snažím Nájsť schodný spôsob ako prísť na svet a sotva sa mi oplatí robiť HI metódu a vlastne mám ma nejaké paládiové pokovované platne ale to sa zdá ako dlhá temná cesta v dobrých dňoch som si vyrobil kyselinu dusičnú v kúpeľni so studenými obkladmi a miriaticom a nechcem skončiť s kopou Levo fucj to sračky na prdel polárne čisté je späť ale musíte si to objednať a ľudia zapojení do šmúľania dostatočného množstva krabíc bude redonkulous nechcem pridať ešte viac za to a ja nevydelávam dosť peňazí na to aby som si ťažko robil prdel idk to mi povedzte a ja som len chcel vedieť čo mám robiť keď mám bezvodý amoniak môžem ho ísť nájsť niekde inde úprimne len som dúfal v praktickejšie vysvetlenie bez navigácie kopy fuck ass referenčného materiálu bol by som niekde dobre vetraný asi provizórny digestor ak je to možné netrvá to ale ako Oz na dve krabice aj tak aj keby som mal malú dávku veľa malých dávok to je tiež v poriadku
 
Top