POMOC! dokončil som svoju mikroskupinu MDMA s novým PMK, ale poriadne nevonia, čo som urobil zle?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tak, folowed všetky kroky, všetko bolo veľmi veľmi dobré, krok za krokom s úspechom... posledný krok, kryštalizácia destiláciou- (odparovať IPA / xylén s HCL) , kryštály vyšli, držal v spodnej časti, ale veľmi veľmi hnedé... potom, keď sa nechali odparovať, skúsili sme ich umyť acetónom a len malá časť hnedej farby zmizla, ale veľký problém je zápach... nesmrdia ako safrol, v skutočnosti smrdia ako xylén, len pár, ale smrdia ako xylén...

kryštály som dal na zahriatu IPA v nasýtenom stave, aby som zistil, akú veľkosť kryštálov získam zajtra, musím povedať, že bod topenia je správny na 100 % , a žltnutie bolo PRESNE také, ako je opísané v starom rhodiovom recepte, všetko bolo PERFEKTNÉ, až na ten zápach a farbu.

musím povedať, že nový pmk , ten voskový nikdy nedal dokonalý žltý číry olej ako starý, tento nový KETÓN bude hnedý...skúšal som všetko čistiť, ale zdá sa, že je to len tmavohnedé ako také, takže predpokladám, že veľmi hnedé kryštály sú v poriadku ...ale PROSÍM! Pomôžte mi s tým zápachom, Je niečo, čo som prehliadol? ako sa dá zbaviť xylénu? len odparovanie nestačí?

tnx vopred
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Teoreticky môže pomôcť sušenie a rekryštalizácia. Máte k dispozícii fotografiu?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

vyskúšané všetko , správne vysušené , dokonca vo vákuu s chloridom vápenatým a rekryštalizované po premytí vo vriacej acetóne...a nič.... predpokladám, že to musí byť ten nový vosk .... to vonia ako "cukríky", len po premene na MDP2P má mierny sásový zápach..
 

gyq0514

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, brácho, snažím sa hrať s mdma
môžem získať pmk z Číny, ale nie som si istý, ktorý by som mal získať
môžeš mi pls zdieľať cas číslo novej pmk, ktorú si použil ?
Ďakujem veľmi pekne !
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
všetkyaktuálne práce CAS... odpovedal som vám v súkromnej správe, ktorú ste mi poslali
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Na purifikáciu môžete použiť bisulfitový adukt, zverejníme video, ako to urobiť.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
konečný produkt sú veľmi dobré, urobil TLC , bur problémom je veľmi tmavá farba výsledku... nie je spôsobená nečistotami na vidieť... acetón pranie robí nič.... a problém zápachu sa opravil po rekryštalizácii v nasýtenej vode.
dúfam, že tento systém, ktorý spomínate, pomôže s farbou , môj kryštál je takmer čierny, ale dokonalý v čistote.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mohli by ste mi povedať, ako ste robili kryštalizáciu, prosím?
 
Top