Pomôžte urobiť mda

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ahoj priatelia, povedzme, že mám safrolový olej, chcel by som vedieť, ako sa môžem priblížiť k mda..bez toho, aby som mal príliš veľa chemického vybavenia. mám vákuovú pumpu a uzavretú nerezovú trubicu..ale nemám laboratórium, bol by to skôr garážový projekt ! ! Chcel by som čo najjednoduchší spôsob, výsledkom by bol mda ... nie je dôležitá veľkosť kryštálov v skutočnosti výsledok môže byť v prášku, ak je to jednoduchšie na výrobu !!! Prosím o vysvetlenie čo najjednoduchším spôsobom, aby som pochopil, že moje vedomosti sú základné alebo žiadne!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Na to potrebujete dostatok sklenených výrobkov a chemikálií.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
áno, produkty a okuliare môžem získať ľahko !!! Chcel by som vedieť, aká by bola najrýchlejšia cesta byť noob v tejto oblasti a pracovať v garáži!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Dobre pekne, takže chcete premeniť safrolový olej na mda, proces nie je taký ťažký, ale bude nebezpečný, pretože proces syntézy je toxický.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Takže do banky nalejete safrolový olej, v druhej banke primiešate NaOH (ja vlastne netuším, koľko máte oleja, aby ste vedeli, koľko pridať sódy opatrnej, musíte vedieť, koľko mililitrov máte oleja, a vydeliť na 2, kľúčové slovo matematika). Po vyliatí NaOH pridajte vodu (teraz musíte zvýšiť množstvo sódy na 2). Teraz ste naliali vodu, miešajte, kým sa nerozpustí, pridajte do oleja alkalickú zmes, premiešajte a zohrejte olej so zmesou na 65*C stupňov, keď uvidíte, že sa objavila vrchná vrstva, zastavte ohrievanie, teraz počkajte, kým zmes vychladne na izbovú teplotu, po vychladnutí môžete oddeliť vrchnú vrstvu, pomocou injekčnej striekačky ju pridajte do kadičky, počkajte 4-7 hodín, kým sa vykryštalizuje, po vykryštalizovaní pridajte 50 ml izopropylalkoholu, zahrejte na približne rovnakých 65 °C, po rozpustení kryštálov môžete prestať miešať a zahrievať, počkajte, kým sa ochladí na izbovú teplotu, za 6 alebo 7 hodín sa objavia kryštály, skontrolujte pH, ak nie je 5, pripravte zmes pH, pridajte 50 ml acetónu a 2 ml kyseliny chlorovodíkovej, teraz môžete pridať injekčnou striekačkou zmes pH a zároveň premiešať, keď je pH 5, môžete prefiltrovať a nechať mda vyschnúť.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Musíte vyrobiť MDP2P zo safrolového oleja a potom ho zredukovať tak, ako je opísané tu, ale bez nitrometánu. Získate MDA.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Chemistrydude
priateľ veľmi pekne ďakujem toto je najjednoduchšia syntéza, akú som kedy videl... Dúfam, že to bude fungovať, skúsil by som to..výsledkom by bolo viac zrniek ako kryštálov správne?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Áno, ale účinok bude menej silný ako MDA na trhoch.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nie je to príručka na syntézu MDA. Získate 1-(3,4-metyléndioxyfenyl)-2-chlórpropán alebo zmes s izomerom 3-chlórpropánu. @Tonojogo
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Áno, ale je to ako MDMA alebo MDA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Táto látka nemá psychoaktívne účinky, som si takmer istý. Neexistuje žiadna aminoskupina, ktorá by mala afinitu k receptorom.
 
Top