Potrebujem pomoc Dúfam, že tu môžem písať ako nováčik na fóre

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
V podstate mám 10g- 7abf a jedno kilo jahodovej dovolenky Snažím sa vyrobiť k2 korenie pre mojich frendov, ktorí sa stále strhávajú
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u potrebujete tipy, ako postriekať látku na listy?
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
áno, mám 10 gramov 7abf, ale neviem, ako urobiť postrek na listy, a stačilo by to na 1 kilo jahodových listov? tia
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Skúšali ste niekedy clear alebo podobný? by vám mal pomôcť dostať ho na list po zmiešaní s chem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Závisí to od kvality látky a vášho spotrebiteľa. Dávkovanie sa volí z tohto dôvodu. 10 g až 1 kg pre niekoho môže byť slabé. Na namáčanie listov potrebujete alkohol.
 
Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Ako 7abf vôbec v skutočnosti funguje. Je to najhoršia chemická iv, s akou som sa kedy zaoberal, a v skutočnosti vás nezvýši. Sedím na práci, s ktorou nemôžem hýbať, pretože bola po zákaze. Ako to mám rozložiť... použil som 4 rozpúšťadlá, ale nie je to dobré so všetkými 4. Tiež používam keď mám dobré chemikálie ( 5cl alebo 6cl) I gram na 3 zips.. a hore. Zvyčajne dostanem 40 libier listov naraz na miešanie
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Zabudol som, že som vám všetkým chcel ukázať fotku 7abf, ktorú som dostal. Je to jednoducho smutné. Vyzerá skôr ako ryžový kvet. Smh
 

Attachments

  • Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 539
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 475
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 486

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Od zákazu nenašli žiadne dobré chemikálie. Ak vaše súčasné spojenie nemá "nové dobré sračky", nemajú ich ani ľudia, ktorí hovoria, že ich majú. Stratil som toľko peňazí, keby som bol vo Vegas, dali by mi penthouse comp na týždeň!
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Nič vám nebude testovať dobre. všetko je to odpad. na tejto stránke je kopa ppl hľadajúcich a nie veľa chemikov, ktorí skutočne niečo vyrábajú. Nebol som schopný nič urobiť...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Je to pokus o rekryštalizáciu alebo čo? Povedzte nám podrobnosti, pokúsime sa vám s tým pomôcť.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Áno, suma stratených peňazí je obrovská, práve teraz som minul pravdepodobne okolo 22 000 USD, keď som sa snažil nájsť nový spoľahlivý zdroj pre svojich ľudí, teraz som bez peňazí. Išiel som do všetkého v snahe prežiť pre mňa. Posledná vec, ktorú som si objednal, bolo dieťa a dostal som len jednu časť dieťaťa druhá časť bola prevzatá na pošte pre podvodné poštovné a teraz som jednoducho v háji
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
No ja som tú chemikáliu rozdelil na niekoľko rôznych častí, aby som ju mohol vyskúšať s rôznymi rozpúšťadlami Použil som všetky rozpúšťadlá, ktoré som mal k dispozícii, okrem éteru. Žiadne z rozpúšťadiel by túto chemikáliu nerozložilo ( na vzhľad) bez veľkej práce, takže po jej odparení by mi ešte všetko zostalo, takže to nikdy nebolo naozaj na 100 %
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Zdá sa, že by sa to úplne rozpustilo a potom by všetky tie veci, ktoré boli v tej panvici, zostali na dne po tom, čo by sa vyparili, takže viete, neverím, že by to bolo vôbec niečo, niektorí ľudia hovoria, že to funguje na jeden z receptorov bla bla bla, ale ja si naozaj úprimne myslím, že je to len cesto na koláče ryžová múka niečo také, neverím, že by to bolo niečo iné ako podvrh
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Áno. vyskúšal som everclear, acetón 100% a etylalkohol.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ak sa v ničom nerozpustil, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o odpad. Čína bola obmedzená aj na medziprodukty, ak v Číne beriete činidlá, tak len na celý cyklus syntézy.
 
Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
môžete vyskúšať prášok 6fa, silnejší ako 7abf
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Je lepšie, ak ho nastriekate na listy damiány/mulvíny
 
Top