Question Pomoc pri syntéze A-PHP

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ahojte, dúfam, že je všetko v poriadku !

Môže mi niekto pomôcť so syntézou A-PHP? Ľudia hovoria, že je to veľmi jednoduché urobiť prostredníctvom syntézy A-PVP.

Mám dodávateľa už hotového 2-bróm-1-fenylhexán-1-ónu, pyrolidínu, etylacetátu a kyseliny chlorovodíkovej.

Mám postupovať len podľa aminácie syntézou A-PVP?

Neváhajte mi pomôcť, mali by sme rásť spoločne 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.tiež potrebujem vyrobiť A-php máte recept na prísady?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Môžem s osobitnou starostlivosťou pomôcť pochopiť myslí, poukázať na to, čo kúpiť, a pomôcť pri celej syntéze (musíte kúpiť hexanofenón, halogenát, aminát), samozrejme, platene, ale shoud tell everythink thry need is on the forum already :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.ale nie je to len o tom, že musím kúpiť všetko ostatné, je ako vyrábať, poslať zoznam zložiek celkom mi potom pomôže pri výrobe
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Predám hexanofenón, bróm, pyrolidín, silný miešač (3600 ot./min.) a horúcu platňu na ňom, tiosíran sodný, uhličitan sodný, etylacetát, 2l banku a kondenzátor a kyselinu chlorovodíkovú, acetón, izopropanol, to je všetko, čo potrebujete, pre viac pomoci mi môžete napísať messege, ale môj platený je drahý, takže mi musíte dať nejakú daň, prajem pekný deň :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.sú to samotné zložky, ktoré potrebujem? Nepotrebujem kúpiť nič iné? A ako to pripraviť? Potrebujem video alebo návod
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Verte alebo nie, vysvetľujem to spôsobom, ktorý by sa mohla naučiť aj opica, nebojte sa, im gona onedlho na dovolenke, takže ak mi pošlete daň teraz, dostanete 50 % zľavu
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ok tento recept s týmito pohármi, koľko môžete urobiť raz 1K? chcel aspoň 2K pečiva
 
Top