Ahoj všetci, som tu nový

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ako som povedal, som tu nový. Nielen tu som nový. Som nováčik aj po výrobnej stránke. Ale veľa čítam a podľa vás je veľmi výhodné nakupovať suroviny v Číne? Mimochodom, už pri pohľade na moje meno môžete povedať, odkiaľ som. Chcem sa opýtať, či ste úplný nováčik. Kde začať? Najskôr študovať organickú chémiu?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dobrý deň, Ni hao ma peng yu?🙏
Môžete začať tam, kde sa cítite zaujatí a pohodlne. Ak chcete len niečo vyrobiť, môžete si nájsť recept a postupovať podľa neho bez toho, aby ste sa museli veľa učiť. Tento prístup je najrýchlejší a najjednoduchší, ale aj najrizikovejší alebo najnebezpečnejší - môže sa stať, že vyrobíte jed alebo výbušninu, alebo len naozaj zlý výrobok a niekomu alebo sebe ublížite a získate nežiaducu pozornosť, ak nerozumiete tomu, čo robíte. To nikto nechce.

Z celého srdca odporúčam naštudovať si všetku organickú chémiu, ktorou si môžete naplniť mozog. Ak máte jednoducho nejaký cieľ, napríklad "vyrobiť extázu", potom veľa z toho nebude potrebné a bude to pre vás nepodstatné. Ak však plánujete z tohto pestovateľského koníčka urobiť dlhodobú investíciu, potom vám budú všetky vedomosti užitočné a prospešné, pretože ich budete môcť nakoniec uplatniť.

Chvíľu som sa učil organickú chémiu z knihy a až oveľa neskôr som začal pozerať videá, cvičiť a experimentovať s chemikáliami. Najťažšie bolo nájsť komunitu, ako je táto. Považuj sa za šťastlivca - našiel si cestu sem! :) Odporúčal by som študovať popri praktizovaní jednoduchých pokusov a postupov - pomôže to upevniť to, čo ste sa naučili, keď si vybudujete základy. Vymyslel by som si jednoduchší cieľ a začal by som po ňom siahať, napríklad prvá syntéza ľudí je zvyčajne pervitín alebo amfetamín alebo mefedron. Ak je to niečo, čo chcete robiť, začnite zisťovať, čo potrebujete za vybavenie, sklo a chemikálie atď. Najskôr sa oboznámte s bezpečnosťou, ako používať vybavenie, technikami, ktoré sú súčasťou postupu. Zistite, ako si zaobstarať všetko potrebné bez toho, aby ste sa dostali do problémov - upozornili na seba. Môžete si niektoré z týchto zariadení alebo chemikálií zaobstarať v obchode - ("OTC" - "over the counter") ? Sú čisté? Môžete si ich vyrobiť čisté? Ako? Začnite v malom s malými cvičeniami praktizujúcimi experimenty, získajte cit, trochu skúseností a sebadôvery, než začnete míňať všetky druhy peňazí a riskovať. Možno zistíte, že sa na to nehodíte, dúfajme, že nie za príliš veľkú cenu.

Príďte na jednu vec a potom ju vylepšite, keď pochopíte "vnútornosti". Potom prejdite na ďalší experiment. Zistíte, že veľa vecí, ktoré ste sa naučili, sa prenesie a potom sa pri ďalšom experimente naučíte rôzne nové veci. Iné vybavenie a techniky, iné chemikálie. Takto to ide ďalej a ďalej. Je teda na vás, či je to len prostriedok k dosiahnutiu cieľa, alebo celoživotná snaha zdokonaliť sa vo svojom remesle. Čím viac vložíte, tým viac získate.

V porovnaní s mnohými používateľmi v tejto komunite som začiatočník. Nejako sa mi stále darí poskytovať užitočné rady alebo informácie ostatným používateľom. Všetci máme rôzne zručnosti a vedomosti a veľa z týchto životných skúseností sa prenáša do aplikácie chémie, všetci máme čo ponúknuť, dokonca aj len tým, že informujeme o svojich experimentoch, pozorovaniach a výsledkoch, či už boli úspešné alebo neúspešné, stále je to príležitosť učiť sa. V súčasnosti pracujem s priateľom na projekte, ktorý má pomôcť úplným začiatočníkom a ľuďom s určitými skúsenosťami, dúfam, že sa naučia a zdokonalia. Možno sa vám bude zdať časť tohto obsahu prospešná. Všetko, čo potrebujete vedieť, už bolo zverejnené v tejto komunite, stačí len čítať, aby ste to roztriedili a našli. Budem rád, ak s vami budeme komunikovať a navzájom sa od seba učiť. S pozdravom z USA. Dávajte na seba pozor.
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ďakujem ti, priateľu. Ďakujem za serióznu odpoveď. Začal som študovať organickú chémiu. Možno mi predstavíte nejaké knihy. Samozrejme, moja angličtina nie je dobrá. Potrebujem pomoc z Google Translate. Na záver vám ešte raz ďakujem. Môj americký priateľ
 

caodabi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Čo chcete vyrábať a prečo to chcete vyrábať?
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Metamfetamín. Aby si každý mohol vychutnať chutné "jedlo". Samozrejme, že je to za peniaze
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Bol by som veľmi opatrný pri práci vo vašej krajine, ak nemáte povolenie od vlády. Pokiaľ viem, ak vás chytia s 2 kg, dostanete vyhadzov, pokiaľ sa nestanete informátorom.
Veľa šťastia v roku draka
 

yuana8702

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Priatelia, ja som tiež Číňan, som v juhovýchodnej Ázii, lol
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Zdravím vás, predseda Mao.
Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako zarobiť peniaze. Môžete vybudovať spoločnosť, ktorá bude robiť skryté dodávky zlúčenín sotva legálnych v EÚ a USA, ale úplne legálnych v Číne.
 
Top