Domáce hydrogenačné nádoby, oceľ?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Preto ma zaujíma, či môžeme urobiť zápis alebo aspoň diskutovať o životaschopnosti domácej hydrogenačnej nádoby vyrobenej z ocele na hydrogenáciu MDP2P/P2P oxidom platiny.

Idk, či sú odkazy povolené, ale vygooglite si "large scale methamphetamine manufacture from p2p" a uvidíte moju inšpiráciu.

Zdá sa, že takáto hydrogenácia je najhustejšia, pretože sa používa 7000 ml nádoba na redukciu niečo okolo 900 gramov p2p. Zdá sa to byť celkom dobrý pomer.

Chcel by som, aby sme v podstate zjednodušili informácie, ktoré sa dajú získať z vyhľadávania v Googli, ktoré som spomenul, a aby to mohol zostaviť a začať vyrábať takmer každý človek.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Oceľ? Čo je zlé na ručnom postrekovači odolnom voči rozpúšťadlám/chemikáliám?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Uprednostňoval som niečo profesionálnejšie a bezpečnejšie, a tiež niečo, s čím by ste mohli ísť do plechárne alebo podobne a nechať si to zvárať, niečo, čo by sa dalo možno aj priamo extrahovať.

Len nápady, ale to je dobrý nápad na tajnú chémiu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Hodnotia sa na 60 psi a vy potrebujete len 40 psi. Oceľ nie je v žiadnom prípade bezpečnejšia a vnútro by ste aj tak museli potiahnuť niečím nereaktívnym, nehovoriac o tom, ak sa niečo pokazí a vybuchne a všade budú hádzať črepiny. Zhotovenie čohokoľvek na zákazku bude stáť viac ako kúpa riadneho profesionálneho reaktora.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
To všetko sú dobré body.

Nejaké odporúčanie alebo rada na používanie postrekovača na chrbát? Snažím sa predstaviť si, ako robiť prídavky do zmesi, niečo ako dávkový reaktor?
 
Top