Question AKO? 4mmc neortodoxné nastavenie

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Moja otázka znie: Poznám niekoho, kto zo zrejmých dôvodov zostáva v súkromí a tiež sa nechce len tak podeliť o podrobnosti svojho nastavenia, ale z rozhovorov, v ktorých náhodne spomenul veci o spôsobe svojho fungovania, som si uvedomil, že pracuje veľmi neštandardne v tom zmysle, že nepoužíva chemické zariadenia, namiesto toho vane a ľahko dostupné zariadenia, ktoré nevyzerajú podozrivo. Ich veľkosť dávky 4 mmc je 3,75 kg na dávku a robia ich každý deň celý deň, pravdepodobne do a nad 30 až 40 kg týždenne, a to sú tí, ktorých som vypracoval z rozhovoru. Pre mňa je to ohromujúce tbh.

Moja otázka je, ako by to preboha všetko zvládli, má 2 chlapcov, ktorým platí za kg, len fyzicky nechápem, ako môžu toľko robiť? Niečo mi uniká, hrám sa so 100 g dávkami, len sa cvičím, ale aj tak je to ťažké. Nejaké nápady, ako alebo ako by takéto nastavenie vyzeralo, čo by sa použilo atď. Jednoducho ma to zaráža. Akékoľvek tajomstvá remesla na takúto úlohu by som s vďakou prijal. Som samé ucho a naozaj sa chcem naučiť všetky zákutia.
 
Top