Ako môžem znížiť psychotické príznaky

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
ako môžem znížiť psychotické príznaky pri užívaní ritalínu, mám tendenciu fetovať 3 a viac dní ritalín, posledné 3 mesiace sa u mňa psychotické príznaky objavujú čoraz skôr, zvyčajne v priebehu prvých 12 hodín po fetovaní, ako to môžem vyriešiť?
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, priateľ môj. Stimulanty majú nepríjemný zvyk vyvolávať u užívateľov psychotické príznaky. Podľa "odborníkov" sa to stane u 100 % ľudí, ktorí užívajú amfetamíny/stimulanty pravidelne počas dlhého obdobia alebo pri intenzívnom užívaní. Keď ste 3 dni v kuse bdelí, pričom 3 mesiace v kuse máte len sem-tam voľno, koledujete si o problémy. A ak si dovolíte pochybovať, pravdepodobne užívate oveľa viac Ritalinu, ako vám predpísal váš lekár. Už viac ako 30 rokov intenzívne užívam amfetamíny a viem, čím si prechádzate, je to nepríjemné. Musíte sa poriadne najesť a dodržiavať pitný režim 2 až 3 dni v týždni. A spať. Nehovorte svojmu lekárovi, ktorý vám ho predpísal, že máte psychotické príznaky. Ak to urobíte, preruší vám liečbu a bude veľmi ťažké vrátiť sa k liekom. Zakaždým, keď budete mať psychotický záchvat, je tu šanca, že sa zhoršia a vy skončíte na oddelení duševného zdravia. A ak si dostatočne uškodíte, nakoniec sa psychotické poruchy vyskytnú aj bez stimulačných liekov, takže musíte spomaliť, inak vás čaká veľké jebanie do hlavy. Jednotky duševného zdravia nie sú zábavné miesta na pobyt. Takže to, čo musíte urobiť, je spomaliť, znížiť dávku, viac spať a jesť/zostať zdravý. Ako som sa dostal cez všetky tieto sračky, udržal sa na ňom a zostal mimo nemocnice, bolo nasledovať príklad, ktorý som načrtol, a teraz som na antipsychotických liekoch. Po približne 15 rokoch na plyne som potreboval byť na Anti-Psychotikách, aby som zastavil výskyt psychotických príznakov. Jediným problémom je, že na to, aby ste dostali antipsychotické lieky, musíte mať diagnózu duševného zdravia a anamnézu duševnej choroby. Niečo, čo vo svojom životopise nechcete mať. Dávajte na seba pozor.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Podporujem názor @scoobiedoo. Najúčinnejšia vec, ktorú môžete urobiť, je znížiť počet dní, keď užívate ritalín za sebou, a postupne znižovať dávku. To, že sa psychotické príznaky začali prejavovať skôr, svedčí o neurochemických prestavbách a zhoršení psychickej sféry aj organizmu ako celku. Potrebujete silu a zotavenie. Treba im zabezpečiť normálnu výživu a dostatočný spánok. Ale len na pozadí stabilnejšieho a zníženého príjmu ritalínu. V tomto rozhovore môžeme pokračovať v súkromnej konverzácii, ak máte ešte otázky.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Dobrý materiál. Som rád, že ste na rovnakej strane ako ja. Ďakujem vám za podporu.
 
Top