Ako nájdem propofol?

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Môže ma niekto nasmerovať správnym smerom?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Je zdrojom horný alebo dolný odkaz?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Je zdroj horný alebo dolný odkaz
Tiež neviete, kde by som mohol nájsť niekoho alebo chatovú miestnosť, kde by som našiel niekoho, kto by to spravoval. Potrebujem ketamín na ptsd, ale mám ťažkú záchvatovú poruchu. Potrebujem k nemu tento propofol.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tvoríte ho vy. Je to naozaj jednoduché, začína sa fenolom a potom trojstupňovou reakciou, pri ktorej sa používajú len bežné činidlá.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ale čo sa týka používania: ste sa zbláznili? SAMI SA S PROPOFOLOM NEMAŽTE.
Je to vnútrožilové anestetikum, ktoré, ako všetky anestetiká okrem ketamínu, potlačí vaše dýchanie a krvný tlak. Ak niekto niekoho uspáva propofolom, musí mať neustále monitorovaný krvný tlak a hladinu kyslíka. V opačnom prípade vás môže ľahko zabiť. Alebo, čo je horšie, spôsobiť vážne poškodenie mozgu, ktoré z vás môže urobiť zeleninu na celý mizerný život, ktorý vám zostane.
Práve propofol zabil Michaela Jacksona, a ten si ho nechal podať lekárom. Tak trochu lekár, aj tak to bol zbytočný, skorumpovaný kretén, ale predsa.

Okrem toho, prečo by ste, preboha, používali propofol na záchvatovú poruchu,? Na to sú úplne dobré a bezpečné benzodiazepíny. Ktoré sa dajú užívať perorálne. Propofol je len na i.v. a dodáva sa v lipidovej emulzii.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
A vážne, ak máte skutočný zdravotný stav, neliečte sa. Jednoducho to nerobte. To nerobia ani lekári. Vyhľadajte odbornú lekársku pomoc namiesto toho, aby ste googlili lieky, ktorým nerozumiete, ako sa používajú alebo overujú.
 
Top