Ako môžem získať amfetamín z P2P a formamidu a HCl)

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Našiel som to: Jednou z najbežnejších metód nelegálnej výroby amfetamínu je Leuckartova reakcia, ktorá spočíva v kondenzácii fenylacetónu (fenyl-2-propanónu, P2P) s formamidom alebo mravčanom amónnym v prítomnosti kyseliny mravčej a následnej kyslej hydrolýze vzniknutého N-formylamfetamínu

povedzme, že mám 1 liter p2p, v akom množstve musím zmiešať všetky tieto látky a koľko času a pri akej teplote a vôbec celú syntézu?
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Thx for this, but i can,t calculate the amount of just 1 kg of amphhetamine
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Postupne škálujte, sledujte, aké problémy vznikajú, a zaoberajte sa nimi. P2P na alfametylfenilamín je neefektívny, jeho lepšia premet
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ale met
ale metamfetamín je ťažšie syntetizovať
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
z čoho je potom lepšie syntetizovať amfetamín (i z Ruska, metilamín (nie viac ako 40 % v predaji)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
P
p2np, na jeho výrobu potrebujete benzoový aldehyd, nitroetán, kyselinu toluénovú/octovú( lepšie acoh, nie je potrebný dean stark) a primárny amín (40% metylnh2 je v poriadku!, môžete použiť aj etylamín, n-butilamin atď.) Sekundárne amíny fungujú, ale veľmi slabý výťažok alebo vôbec nie
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ťažké ( nitroetán- prekurzor (ale našla som metódu syntézy), benzoový aldehyd- bez problémov, amín? Čo je to? metylnh2 je to metilamín???? Idk sorry :sry:) ale thx za túto metódu, z neho budem môcť syntetizovať viac amfetamín v krátkom čase (pravdepodobne). Thx opäť)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Áno, n
Pretože benzoový aldehyd je široko používaná potravinárska aróma, ako aj dôležitá organická syntéza vo všeobecnosti. odporúčal by som ti bromoetán > nitroetán, ak sa na to chystáš. alebo si ho jednoducho objednaj z poľska, ak si v eú. alebo si kúp p2np, ak si v eú, nie je to nelegálne, ale šialené susy.
Áno, mal som na mysli metylamín.
V sekcii, v ktorej sa práve nachádzate, je pripnuté vlákno s názvom syntéza p2np od Williama d.
Ofc musíš premeniť ten p2 na amfetamín, nezabudni. najjednoduchší postup na to bude AlHg amalgámová cesta tiež pripnutá tu. budeš chcieť acetón a kyselinu sírovú, acetón je voliteľný, môže byť nahradený IPA - izopropanolom.Ale 100% potrebujete kyselinu sírovú alebo fosforečnú, 98% sírová je ideálna, čistič bazénov by mal fungovať tiež. tiež si urobte láskavosť a kúpte si mgso4 alebo naso4, ak ho nekúpite v obchode so zdravou výživou, musíte ho na niekoľko hodín vypustiť do rúry - pozri video na yt.
Veľa šťastia
 
Top