Question Ako vyrobím anabolické steroidy?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kúpite si prášok a potom ho rozpustíte, aby ste ho mohli podávať injekčne.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem, ale chcem vyrobiť pilulky, takže som nerd ingrediente alebo kompletné recuperação, ak neviete odpoveď, povedzte mi somente, kto teraz to
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Potom potrebujete steroidy, ktoré môžete konzumovať bez injekcií.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Som z Číny, steroid, peptid, dodávateľ, potrebujem kúpiť výrobky, prosím, kontaktujte ma.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Záleží na tom, akú zlúčeninu miešate a ako koncentrovaný bude váš hotový produkt...
Napríklad, vytvorte testosterón enantát 250 mg/ml...

Veci, ktoré budete potrebovať......
-testosterón Enanthate prášok
-nosný olej (používam mct olej) veľa ľudí používa hroznový olej. Mám rád mct, pretože je redší.
-benzylalkohol (aby bol roztok trochu sterilný)
-benzylbenzoát (rozpúšťadlo na rozklad prášku)
-horúca doska s magnetickým miešadlom
-autokláv (ja používam sterokláv)
-fľašový filter s 22 mikrónovým PVDf filtrom
-vakumové čerpadlo na prevádzku filtra na vrchu fľaše.
-kadička na miešanie produktu na horúcej platni (ja používam 500 ml)
-10ml fľaše s uzávermi, zátkami a lisovačom uzáverov.
-váhu na váženie všetkého.


Dobre, takže ak vyrábam 100 ml testosterón enantátu s koncentráciou 250 mg/ml, zmiešam svoje zložky takto.

* Najprv by som dal 61,25 ml mct oleja do kadičky na varnú dosku s magnetickým miešadlom... Mám zapnutú varnú dosku, ale veľmi nízko, postupne ju zapínam, cieľom je, aby sa to premiešalo s čo najmenším množstvom tepla, pretože príliš veľa tepla môže rozbiť vaše zariadenie.
* potom pridajte 18 ml benzylbenzoátu (18 %) do kadičky do mct oleja, ktorý sa už mieša.
* potom pridajte 2 ml benzylalkoholu (2 %)
* po minúte miešania pridajte 25 g testosterón enantátu v prášku a nechajte ho premiešať a veľmi postupne zvyšujte teplotu, ak je to možné, snažte sa zostať pod 130 ° F... Ja to len pomaly zvyšujem, kým sa produkt nerozpustí... (môžete použiť rozpúšťadlá, ako je etyloelát)
* Keď je hotový výrobok dôkladne premiešaný, môžete ho nechať trochu vychladnúť a potom ho prepustiť cez filter na fľaši... výrobok, ktorý prechádza cez filter, je vhodný na plnenie do fliaš... Ja používam pipetu nastavenú na 10 ml a hotový produkt dávam do fliaš, ktoré som vytiahol zo steroklávu, a po vyschnutí do fliaš vložím zátky, ktoré som namočil do benzylalkoholu... ak chcete byť supersterilní, môžete použiť laminárny box, pred ktorým budete pracovať, aby ste udržali veci mimoriadne čisté (nikdy nebudú úplne sterilné). Každopádne na 10ml fľaše s hotovým produktom nasaďte zátku, nasaďte uzávery a zazátkujte ich... Wallah

Keď to čítate, určite vidíte, že zďaleka nie som profesionál, nevyznám sa v chémii a existuje veľa rôznych spôsobov, pomerov a rôznych vecí, ktoré môžete použiť... ale takto to robím ja

Na sčítanie vzorcov môžete použiť jednoduchú aas kalkulačku, napríklad túto...
Tiež sa pozriem na rôzne vzorce na rôznych fórach clearnetu... veľa informácií o miešaní rôznych zlúčenín v rôznych koncentráciách... len musím urobiť nejaké vyhľadávanie a čítanie...
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Už ste sa zaoberali prírodnými doplnkami stravy, solídnym tréningovým programom alebo konzultáciami s kondičným trénerom? Môžu vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele bez rizík, ktoré sú spojené s nelegálnymi látkami. Navyše, ak sa budete držať prírodných metód, môžete dosiahnuť dlhodobo udržateľnejšie a zdravšie výsledky.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pred rokmi som bol dosť zvedavý na to isté a narazil som na stránku goliathsteroids.com. Úprimne povedané, bola to tak trochu úľava, keď som našiel miesto, ktoré jednoducho funguje bez všetkej tej drámy. Ich veci sú jednoduché a spoľahlivé.

Môj priateľ sa zaoberal kulturistikou a spomenul ich, tak som to skontroloval a malo zmysel držať sa niečoho legit. Nikdy som nemal pocit, že s nimi blúdim v tme. Ponúkajú solídny sortiment a je jasné, čo dostanete. Len sa uistite, že zostanete v bezpečí a urobte si domácu úlohu predtým, ako sa do niečoho ponoríte.
 
Top