Ako dlho trvá získanie 10 kg amfetamín sulfátu?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tento článok je pokračovaním predchádzajúceho článku o časovaní syntézy 100 g amfetamínu. Budeme hovoriť o časovaní výroby pre prístupy k syntéze 10 kg.
RC9Wctv2HB

Prístupy na výrobu amfetamín sulfátu

Na výrobu amfetamín sulfátu vo veľkom výrobnom rozsahu je potrebné nakúpiť suroviny. Tieto zahŕňajú tie isté chemikálie, ktoré sa používajú na výrobu malých šarží. Presné zložky sa tiež líšia v závislosti od prístupu k syntéze. Existujú dva najpopulárnejšie prístupy syntézy amfetamínu:
1. Redukcia P2NP pomocou hliníkového amalgámu
2. Redukcia P2NP pomocou NaBH4.

Po získaní zložiek je potrebné ich pripraviť do použiteľnej formy. To môže zahŕňať čistenie, destiláciu alebo inú manipuláciu so zložkami s cieľom syntetizovať činidlo požadovanej kvality. P2NP sa môže rekryštalizovať a sušiť podľa návodu približne 48 h vo veľkom rozsahu. Trvá to toľko času z toho dôvodu, že potrebujete asi 15 kg P2NP. Počas postupu sušenia P2NP po rekryštalizácii sa môžu pripraviť ďalšie činidlá. Ďalším krokom je spojenie zložiek v správnom pomere
.

Redukcia P2NP spôsobom syntézy hliníkového amalgámu

Na syntézu vo veľkom rozsahu sa neodporúča používať tento spôsob z dôvodu, že najužitočnejší rozsah syntézy pre túto metódu je ~ 50 g na jednu reakčnú banku. Na výrobu ~ 10 kg amfetamín sulfátu týmto spôsobom budete potrebovať približne 300 dávok.
LKO9nrZoHA

Redukcia P2NP prostredníctvom NaBH4

Reakcia sa začne z 15 kg P2NP rozpusteného v IPA v 100 l dávkovom reaktore. Pomaly sa pridáva slušné množstvo NaBH4 približne 24 h. Pridávanie roztoku CuCl2 a zahrievanie pri 80 °C trvá ~ 1,5 h. Filtrácia sedimentu Cuprum, alkalizácia a separácia vrstvy potrebujú približne 3 h a pridávanie ~ 1 h na extrakciu voľnej amfetamínovej bázy z kalu. Postup okyslenia a filtrácie trvá približne ~4 h.
YBPh2lE1ja
Celková najkratšia reakčná dávka trvá približne ~ 33,5 h.

Postup vákuového sušenia trvá približne 48 h v prípade použitia viacerých vákuových exsikátorov. Je dôležité zdôrazniť, že počas tejto expozície sušenia vo vákuovom exikátore môžete začať ďalšiu dávku syntézy až do konštantnej suchej hmotnosti prášku amfetamín sulfátu.

Čas potrebný na výrobu 100 g amfetamín sulfátu

Syntézu by mali vykonávať dvaja chemici, aby sa vykonala správne. Proces sa môže oddeliť na tri celé pracovné dni. Najväčšími časovými časťami syntézy sú pasívne vákuové sušenie, ktoré si nevyžaduje prítomnosť chemika, a pridávanie NaBH4, ktoré si vyžaduje neustálu pozornosť chemika. Potrebný čas na výrobu 10 kg amfetamín sulfátu závisí od úrovne zručností chemikov. Pre začiatočníka môže proces trvať podstatne dlhšie vzhľadom na zložitosť procesu a potrebu presných meraní. Dôrazne sa odporúča získať skúsenosti so syntézou malej šarže. Okrem toho, ak chemikálie nemajú dobrú kvalitu, čistotu alebo ak sa proces vykonáva nesprávne, čas potrebný na výrobu amfetamín sulfátu môže byť podstatne dlhší.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18

Skvelý príspevok @G.Patton! Je super užitočné dozvedieť sa viac o výrobe amfetamín sulfátu pre veľké množstvá.

Stále ma prekvapuje, že P2NP sa mieša s IPA/DH2O pred pridaním NaBH4.

Píše sa, že reakcia sa vykonáva v 100 l dávkovom reaktore. Logicky je teda reakčná hmotnosť nižšia ako 100 litrov.
Predpokladám teda, že množstvá použitých chemikálií sa líšia od tých, ktoré sú uvedené v príspevku One-pot amphetamine synthesis from P2NP with NaBH4/CuCl2 (1kg scale).

Keďže tento príspevok je zameraný na časové výrobné procesy, zaujímalo by ma, či sa plánuje ďalší príspevok.
Plánuje sa v súčasnosti uverejniť príspevok, v ktorom by bol tento proces vysvetlený presne tak, aby sa pochopilo, ako by sa mali plánovať množstvá chemikálií? Návod krok za krokom by bol tiež veľmi užitočný na lepšie pochopenie množstiev a tiež sledovania teploty atď.

To by veľmi pomohlo pri vykonávaní tohto procesu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@G.Patton Pre naše laboratórium to môže byť prelomové, keďže už pracujeme presne s týmito chemikáliami a máme na tejto ceste postavený náš dodávateľský reťazec, sú k dispozícii ďalšie informácie o tejto ceste?

Ak je opísaný výťažok a časový rámec realistický, myslíme si, že táto cesta môže produkovať amfetamíny oveľa rýchlejšie ako syntéza amfetamínu z jedného hrnca z P2NP s NaBH4/CuCl2 (v mierke 1 kg)

Zatiaľ čo existujú členovia fóra, ktorí vykonali túto cestu s nákladmi 1 kg - 2 kg, my pracujeme s 500 g P2NP pri každom náklade v rámci 20 l reaktora. Touto technikou môžeme dosiahnuť dokončenie dvoch náplní á 500g v priebehu 10 h (vrátane prípravy a čistenia zariadenia).

Za predpokladu, že touto novou cestou môžeme dosiahnuť spracovanie 15 kg P2NP (Teória: 15 kg P2NP sa rovná 13,275 l voľnej bázy, čo sa rovná 9,558 kg síranu) v priebehu 33,5 h, znamená to, že touto cestou vyrobíme 1 l voľnej bázy za 22,33 % času, ktorý potrebujeme pri inej ceste a 500g náklade, inými slovami, môžete povedať, že táto cesta je 4,47-krát rýchlejšia ako cesta pre menší rozsah.
Ak by sa podarilo naraz naložiť 2 kg P2NP pomocou One-pot amfetamínovej syntézy z P2NP s NaBH4/CuCl2 (1 kg stupnica ) do 6 hodín (ukončenie syntézy), čo je teraz len odhad, vyššie opísaná cesta by stále trvala len 74,44 % času potrebného prostredníctvom One-pot amfetamínovej syntézy z P2NP s NaBH4/CuCl2 (1 kg stupnica).

Pre predstavu: V rámci 20 dní práce (tím viacerých ľudí) môže vyššie uvedená cesta vyprodukovať 79,25 freebase (64,47 kg sulfátu) s jedným 100L reaktorom, zatiaľ čo 20L reaktor, ktorý sa zaťažuje dvakrát denne (500g náplne), by za rovnaký čas vyprodukoval len 17,7L freebase (14,4kf sulfátu).
(počítam to pre 20L reaktor, pretože to používam ja a tiež približne v takom meradle, aké používajú mnohí ďalší na fóre)


Opäť si myslím, že toto je prelomová cesta a môže pomôcť vyniesť výrobcov amfetamínov z tohto fóra na nové výšky už len pre ekonomické výhody, ktoré táto cesta prináša!

Každopádne chýbajú nejaké informácie pre chemikov noobov ako ja :D

Je tam informácia o množstve IPA?
Takisto na rozdiel od inej cesty sa tu nebude používať DH2O?

Bude pomer P2NP:NaBH4 rovnaký ako pri syntéze v jednom hrnci prostredníctvom P2NP, NaBH4, CuCL2? Tento pomer by bol 1:1,739 kg

Bude tento pomer rovnaký? 0,105 kg CuCL2 rozpusteného v XX litroch DH2O na každý kilogram P2NP?

Bude sa tento krok vykonávať pridaním 25 % roztoku NaOH?
Ak áno, aké je ideálne množstvo na pridanie?

Predpokladáme, že sa to vykoná s primeraným množstvom IPA, rovnako ako pri inej ceste.
Aké je odporúčané množstvo?

Táto časť je zrejme jasná

Vopred ďakujem za poskytnutie tejto cesty!

Pozdravy z pekla,

Gordon
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nemôžem vám s istotou odpovedať. Túto syntézu musíte upraviť na mieste. Myslím, že nie menej ako 50 l zmesi IPA/voda. A áno, oplatí sa použiť destilovanú vodu, ale môžete použiť aj filtrovanú vodu z vodovodu.
Áno, aj v prípade iných činidiel.

Myslím, že asi 20 l
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Škoda, že :D
Okay rozumel.

Ok

Keď činidlá škálujeme v rovnakých pomeroch ako pri 1kg stupnici, zaujímalo by ma, ako je to s odporúčanou veľkosťou reaktora 100 l

Zoznam by bol nasledovný:

P2NP - 15 kg
NaBH4 - 26,085 kg
CuCL2 - 1,575 kg
DH2O - 181,5L
IPA - 90L
NaOH - 30Kg

Myslím, že opis reakcie nebol pre objem reaktora 100L, čo si myslíte?

Ak by sme sa držali krokov a pomeru 1 kg, roztok IPA/voda by musel mať 270 l, ak by sme vzali objem 50 l, ktorý ste odporúčali, spolu s 15 kg P2NP, 26,085 kg NaBH4 a neskôr 1,575 kg CuCL2 + 3 l DH2O, v reaktore by sme už mali objem 95,66 l.

Je to zámerné? Máme naložiť 100L reaktor 95,66 litrami kvapaliny?
Neviem, aká bude exotermia, ale nezostáva takmer žiadny priestor na rozšírenie reakčnej hmoty alebo dokonca na nejaké chyby.

Môžem sa opýtať na zdroj tohto príspevku? Rád by som si ho prečítal a videl pôvodné uverejnené komentáre
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Už som vám povedal

Povedal som približný objem rozpúšťadla. Môžem sa mýliť a možno budete potrebovať menej. Ako som už povedal: "Nemôžem vám odpovedať s istotou. Túto syntézu musíte upraviť na mieste."

Hovoríte so zdrojom tohto príspevku.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Zaujímavé, čo myslíte, aké ťažké bude penenie pri pridávaní NaBH4, mohlo by byť porovnateľné s bežnou cestou pri redukcii P2NP NaBH4/CuCL2?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hmm, potom si myslím, že reakcia za vyššie opísaných podmienok by mala skôr prebiehať v reaktore s objemom 200 l namiesto reaktora s objemom 100 l, čo si myslíte vy?
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
ak musíme dať ( na 15 kg p2np ) NaBH4 26,085 kg to pobrežie asi 13 000 $ ...koľko pobrežie 1 liter amfetamínovej voľnej bázy 🤯 🤔 p2np 15 kg = asi 3000 $ 💸
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Nemáte pravdu :)

Cena za P2NP môže byť v závislosti od množstva od 80 do 250EUR.
Aj NaBH4 sa dá v európe ľahko kúpiť za 50 - 125EUR :)

. Cena za liter freebase môže byť medzi 250 - 500 EUR, ak sa robí správne.
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
áno, chápem, že neočakávam striktne 10 kg... chcem len urobiť maximum možného na 100 L reaktor ( ak to budú 2 litre voľnej bázy, je to v poriadku, ak môže byť 5-6 super ), potrebujem len výpočet pre reaktor 100 L 👍🏻
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Môžete použiť odkaz, ktorý som vám poslal, a vynásobiť ho číslom 2,5, ak máte skúsenosti s touto syntézou :). Znamená to, že namiesto 1 kg použijete 2,5 kg p2np a všetky ostatné činidlá škálujete v rovnakom pomere.

To vám chýba propper chladenie, odporúčalo by sa naložiť maximálne 2 kg P2NP, myslím, pretože reakcia sa môže rozšíriť dosť ťažko, myslím
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Z 13,xxx litra voľnej bázy amfetamínu sa získa viac ako 17 kg sulfátu amfetamínu (72 % bázy, 28 % kyseliny w/w), nie menej ako 10 kg.
To by bolo pri 100 % výťažku nereálne. Ale pri výťažku 70 % máte stále 12 kg sulfátu a myslím si, že 70 % by malo byť na dosah.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Čo sa týka cesty P2P/Formamid/Kyselina mravčia, v 100 l reaktore by ste mohli urobiť 17 l čistej (A-voľnej bázy)
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Ak sa na stránke

Kde sa dá nájsť video s vysvetlením krok za krokom, ako vyrobiť 10 l voľnej bázy Amfetamín v sklenenom reaktore 100 l ... ak mi niekto môže pomôcť... tnx 👍🏻
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Pokiaľ viem, neexistuje na túto tému žiadny výukový videoklip, rád by som ho videl
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Video nemám a ak by som ho mal, poskytol by som ho samozrejme zadarmo :). Myslím, že každý na fóre, kto by mal video, by sa tu oň podelil, preto toto fórum existuje
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Ak môžete zaplatiť za video, prečo nekontaktujete vedenie a nepodporíte ich, aby mohli vytvoriť video pre vás a celé fórum, ale viete, že nákup všetkých materiálov by stál veľa, takže im zaplaťte, aby mali všetky materiály a aby vám mohli pomôcť
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Prosím, ukážte mi, ako a kde písať ...chcem, ale som relatívne nová a nie je možné nájsť presne hwo môže mi pomôcť s tutoriálom ( recept) video... ak niekto môže urobiť alebo už mám zaplatím a dať sem na pomoc všetkým členom 💪🏻👍🏻
 
Top