Ako vyrobiť e-liquid s práškom ADB-Butinaca ?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Ahojte všetci, hľadám presnú teplotu na rozpustenie prášku adb-butinaca v e-liquid. Chcel by som ho vapovať pomocou e-cigarety.

Hľadal som na fóre a nenašiel som žiadne uspokojivé výsledky. Možno som hľadal zle, možno je už otvorená téma na túto tému.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
trochu tepla by z práce skúša pomocou mikrovlnnej rúry, ak to dont práce potom môže to nie je skutočný cannabinoinds ste použiť 25 gramov adb v 1000ml je to, čo som použil robiť a bol to oheň.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sám som rozpúšťanie adb-butinaca v e-liquidoch neskúšal, ale mám skúsenosti s miešaním príchutí. Na experimentovanie s rôznymi príchuťami e-liquidov som používal jednorazový Packman. Zistil som, že jemné zahrievanie liquidu pomohlo rovnomernejšiemu zmiešaniu príchutí. Možno by ste mohli vyskúšať podobný prístup s vaším nastavením - začať s trochou tepla a zistiť, či to pomôže lepšie rozpustiť prášok. Len sa uistite, že teplota je kontrolovaná a pred použitím skontrolujte bezpečnosť.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Myslím, že si musíte vyrobiť vlastný e-liquid. Existujú rôzne zložky, ktoré umožňujú rozpúšťať to, čo sa nerozpúšťa v glyceríne alebo propylénglykole.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Získajte trochu pg, rozpustite ho v pg, zmiešajte pg s vape džúsom, jednoduché;

Vezmite si keramickú misku a pridajte do nej pg, dajte ju asi na minútu do mikrovlnnej rúry, do horúceho pg pridajte adb, premiešajte, pg by sa mal sfarbiť do oranžova, teraz máte pg noidový džús, ktorý by sa mal bez väčších komplikácií zmiešať s akýmkoľvek vape džúsom
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nie všetky noidy sa rozpúšťajú v PG. Ak to robíte, napíšte mi do DM
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ja to robím s 5cl, ak sa adbb nerozpustí v pg, tak by som povedal, že ho najprv rozpustím v teplom etanole a potom ho zmiešam s roztokom pg
 
Top