Question Ako kúpiť bitcoin bez identity

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Ahoj, urobím tu obchod, ale nemôžem nájsť, kde môžem kúpiť bitcoin bez overenia identity, potrebujem pomoc, prosím 🙏
Vie niekto, ako kúpiť bitcoin bez overenia identity ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
zaobstarajte si exodus! funguje skvele a nikdy ma nenútil nič overovať :3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Exodus používa na nákupy kryptomien službu moonpay a má KYC.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
áno, ale nevyžaduje žiadne overenie totožnosti, čo je to, čo žiadal. nenúti vás nahrať žiadne dokumenty alebo osobné identifikačné údaje ako iné aplikácie/peňaženky
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
omg ^^; im so sorry
nikdy som nemusel nič overovať, ale vždy som len prijímal peniaze od iných ľudí/posielal peniaze von, nikdy som nekupoval žiadne krypto v samotnej aplikácii
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bitcoin bankomat alebo ho možno niekto predáva na mieste bez overenia.
Existujú aj predajcovia na dw trhoviskách, ktorým môžete poslať hotovosť s listom a dostanete btc alebo drogy.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
tie sú dobré a všetky, ale osobne nedôverujem posielaniu peňazí ľuďom bez zavedenia určitých ochranných opatrení (t. j. úschovy)

ak u zaplatíte ako prvý, vo všeobecnosti vás podvedú. hovorím z vlastnej skúsenosti.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Tvoju pravdu, že okolo je toľko podvodníkov, ďalšou expencive možnosťou by bolo kúpiť btc s osobnými údajmi a potom ho dať do coimixera.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nie sú tam lacné 0,4 % alternatívne btc bubny stačí na to počkať
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Zvyčajne chodím do atómovej elektrárne. Niektorí si vypýtajú n I'd n telefónne číslo, takže si zaobstarajte napaľovačku a falošný preukaz totožnosti. (Prečo jednoducho nejsť s monero. Ušetríte si veľa bolesti hlavy na ceste.)
Akonáhle dostanete bitcoin mixér a nastavte ho na.max súkromie. Len buďte trpezliví. Robím 3 prevody peňaženky n mix zakaždým, ale im na paranoidnej strane, takže nemusíte, ak nechcete. Moja rada je monero. Používam lokálne monero a nikdy som nemal problém. Stačí vždy myslieť 5 krokov dopredu n myslieť na všetko, čo to je n mali by ste byť v poriadku
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Vaša spätná väzba mi pomohla Ďakujem, áno, aj podľa môjho názoru je Montero najlepšou alternatívou Včera som sa chystal kúpiť Bitcoin od niekoho na mieste a on sa chystal poslať Bitcoin z binance, ale našiel 51 dolárov poplatky za prevod,to je veľa, že je šialené
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Localmonero vám umožňuje kúpiť XMR bez KYC. Je to anonymnejšia mena, ale ak chcete, môžete ju vymeniť za BTC. Osobne sa mi páči peňaženka cake.
 
Top