Ako kúpiť kryptografiu

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ahoj priatelia,
Mám veľký problém. Neviem, ako kúpiť skutočné btc alebo iné krypto. stop, poznám teóriu, ale neviem, kde kúpiť. Väčšina výsledkov z Googlu naznačuje, že sú to tradingplattformy. To imo nie je to, čo hľadám.
Musíte vedieť, že môj Business atm je lokálna záležitosť.
Je to noob otázka, ale potrebujem pomoc.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Prejsť na miestny bitcoinový bankomat alebo bitcoinové depo
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ha ha. Potrebujete skutočnú radu a žiadne oslie odpovede.

Chcem len vedieť, kde by Real bitcoin namiesto ctf a dať to na peňaženku.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Myslím, že si nie som na 100 % istý, na čo sa pýtate. V minulosti som si kúpil BTC v bitcoinovom bankomate, ale tu je to, čo mi prináleží teraz:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Neviem, čo je ctf, ale viem, ako kúpiť krypto a žonglujem s viacerými peňaženkami na rôzne úlohy.

Každopádne ti rád pomôžem, ale potrebujem viac podrobností o tom, čo chceš urobiť.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Vďaka, myslím, že idem presne touto cestou. Len s iným dodávateľom kariet. Niekto mi povedal, že živá Podpora priamych nákupov btc. Možno je tam viac mien.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
cashapp alebo paybis pre bitcoin, limit prevodu 2000-3000 USD pre cashapp
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Prečo stále používate wickr? Kámo, tá aplikácia bola vypredaná. Prejdi na simplex.chat
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Áno, viem a ďakujem, že ste mi to pripomenuli. Mám ešte ďalšie kontakty.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Môžete si ich potenciálne kúpiť legálnym spôsobom, ktorý robí tie posraté KYC veci (ak nemáte možnosť použiť falošný bankový účet, čo by bolo lepšie) a mať ich na svojej osobnej peňaženke, potom jediná vec, ktorú musíte urobiť, je presunúť rôzne sumy monero z viacerých peňaženiek a potom ich ricollet v peňaženke, ktorú používate pre DN činnosti, pomocou tejto metódy budete vyzerať ako normálny človek, ktorý je buyyng veci pomocou krypto, presun ing všetky crypto priamo do peňaženky, ktorú používate pre DN môže byť podozrivé. Možno vytvorenie 4 alebo 5 intermidiate wallet môže byť annoyng, ale budete v bezpečí. Nezabudnite vždy používať monero a nie bitcoin, bitcoin sú sledovateľné, monero nie. Zostaňte v bezpečí :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Ak žijete v Nemecku, môžete ísť do susednej krajiny (kde stále môžete nakupovať bez Kyc) a kúpiť si BTC v tamojšom bankomate. Na stránke coinatmradar.com nájdete celkom dobrý prehľad
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Falošný občiansky preukaz môžete použiť aj na nákup bitcoinov z webovej stránky p2p alebo burzy a nemusíte prechádzať žiadnymi ďalšími komplikáciami.
 
Top