Question Ako vyčistiť znečistený metamfetamín

jeff

Don't buy from me
New Member
Joined
May 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahojte všetci, som tu nový a zaujímalo by ma, či by ste mi mohli pomôcť nájsť najjednoduchší spôsob, ako vyčistiť môj špinavý metán. Mal krátky pobyt v odpadkovom koši a teraz je v ňom trochu špiny.
Moja predstava bola, že ho rozpustím vo vode a prefiltrujem. Potom by som mohol vodu vyvariť a mali by mi zostať čisté kryštály, však?
Vopred vám ďakujem.
 

Attachments

  • 79y2hNmgRj.jpeg
    79y2hNmgRj.jpeg
    4.4 MB · Views: 262

Daveibrilator23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Na čistenie používam acetón... do pohára vložte trochu soli a pridajte acetón... soľ odstraňuje vodu z acetónu a to by ste mali použiť na čistenie veci....

Prosím, opravte ma, ak sa úplne mýlim.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ďakujeme za nápad so soľou! Používam priamy acetón
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Medzi dobré metódy patrí ľadovo studený acetón (100 %, vysušený síranom horečnatým alebo molekulárnym sitom 3A), ktorý je výplachom. Varný horúci 99+% izopropylalkohol vysušený rovnakým spôsobom je úžasný 🤩 a odparený a 3. je destilovaná voda. Tá rozpúšťa toľko vecí, že toho veľa nezastaví. Pri akejkoľvek metóde ho najprv rozdrvte. Acetón, dokonca aj bezvodý rozpúšťa niektoré metamfetamíny. Takže ho nenechajte nasiaknuť.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Skúsil som vysušiť IPA 99 % a acetón 99 % čistoty s horčíkom a zakaždým bol výsledok chybný. Zakaždým, keď som to urobil, v kvapalnej časti plával horčíkový prášok a bolo úplne nemožné ich odfiltrovať.
Tiež som čítal, že voda + NaCl sa s acetónom a IPA nemiešajú, takže pravdepodobne je to dobrý spôsob sušenia rozpúšťadiel takejto čistoty.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pre niektoré Rozum (sjetý pervitínom) som opísal čistenie. Oprášite ho, ak a vyfajčite. Rozpustiť ho v troche vody a prepustiť cez filter sa dokonca zdá byť prehnané. Viete, aké reaktanty a dvojprodukty sa v ňom pravdepodobne nachádzajú? Určite horšie ako špina
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Keďže som si nechcel kupovať veľkú kovovú plechovku, kúpil som si acetónový odlakovač na nechty. Je stopercentný, ale nevšimla som si, že obsahuje malé množstvo denatoniumbenzoátu, o ktorom som nikdy predtým nepočula, ale zrejme ho teraz začínajú dávať do všetkého. Dôvod, prečo začali dávať Denatonium Benzoate do všetkého, je ten, že je to zrejme najhorkastejšia látka, akú človek pozná. Je vraj taká horká, že keď sa jej malé množstvo pridá do acetónu, človek ju takmer nemôže vypiť. Nikdy ma nenapadlo piť acetón, ale zrejme to robí veľa dievčat na večierkoch s lakom na nechty (ani som nevedela, že večierky s lakom na nechty existujú). Začali ho pridávať do nemrznúcej zmesi, aby ho nepili psy.

Prahová hodnota horkosti je zrejme 0,05 častíc na milión (ppm). V uhoľnej reči sa to rovná 1/2 gramu na metrickú tonu! Je to 1/2 mm na KM! Pre ľudí je to niekde okolo 10 ppm horkosti, kedy sa vám zovrie hrdlo a ústa začnú nekontrolovateľne robiť čokoľvek, aby horkosť vylúčili. Zvyčajne to spôsobuje šľahanie bičom ako napätie v krku. (Práve som to čítal, trochu divné, čo?)

Každopádne som chcel zistiť, či sa s tým nestretol aj niekto iný a získať nejaké tipy.

Momentálne mám v mrazničke acetón pripravený na to, aby som nejaký výrobok poriadne umyl. Keďže užívam perorálne, obávam sa, aby denatóniumbenzoát nespôsobil, že vyčistený produkt bude príliš horký na to, aby sa dostal dnu. Ja sa snažím ->🤪

Môj plán je len trochu vyčistiť a uvidíme, ako to bude fungovať. Rozmýšľam, keďže samotný prípravok je normálne super horký, čo je trochu viac? Tiež som rozmýšľal, že skúsim kolu, aby som to dostal dole. Ale ak je to také horké, ako predpokladám, že to bude... to by mohlo byť veľa koly na jedno posedenie?

Som si na 90 % istý, že keby som to zapil panákom whisky alebo tequily, že by si moje ústa nemuseli všimnúť, že som ich oklamal, kým by nebolo neskoro! Potom to zahnať kolou alebo možno lyžičkou cukru? Ale bohužiaľ... Prestal som piť. Vtedy sa mi to zdalo ako dobrý nápad 😒

Držte mi palce!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Áno, trochu to mení chuť. Moja manželka ho nebude fajčiť po tom, ako ho opláchne acetónom . Hovorí: "Fuj, čo si s tým urobil?" V poslednom čase mi dobre poslúžilo 100 ml vriaceho izo na gram, rýchle premiešanie a cesta cez Buchnerov filter a zvyčajne v ňom zostane asi 15 % hmotnosti nejakých neznámych kryštálikov. Pravdepodobne MSM
.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Podľa môjho názoru by ste ho mali rozpustiť vo vode alebo ipa/voda alebo vodke, prefiltrovať a vykryštalizovať Tekutinu. Stačí pracovať so špinou, nie s nejasným syntetickým produktom.
 
Top