ako liečiť kokaín reverznou tolertanciou

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
potrebujem poznať chemické látky, ktoré znižujú reguláciu dopamínových receptorov, som užívateľ kokaínu, cracku, metylfenidátu a amfetamínu a nedávno sa u mňa vyvinula reverzná tolerancia, ktorá potrebuje menej dávok, aby som sa dostal do psychotického zlomu, ako si môžem opäť vybudovať toleranciu?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Dobrý deň. Toto je zaujímavá otázka. Prosím, upresnite - ako dlho ste tieto látky používali a aké dávky ste dosiahli, kým sa prejavila reverzná tolerancia? Kedy sa to približne začalo? Máte nejaké chronické ochorenia? Možno je začiatok užívania liekov?
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
ahojte, znížte množstvo jedla, ktoré skonzumujete pred ďalším pitím, obmedzte intenzívne cvičenie a aktívne myšlienky a prestaňte fajčiť, piť a konzumovať korenené a povzbudzujúce jedlé predmety.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mám za to, že dlhodobé používanie týchto chemických látok, spôsobuje zmenšenie receptorového miesta z nadmernej stimulácie. Nie som si istý, ako sa to dá zvrátiť?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Áno, tolerancia sa čiastočne rozvíja aj vďaka tomu. Dôvodov je však oveľa viac a dôležitú časť z nich nedokážeme úplne pochopiť. Napriek tomu existujú nedostatočne potvrdené dôkazy o znížení tolerancie po dlhšej (v skutočnosti dlhej) prestávke v užívaní a/alebo užívaní niektorých farmakologických liekov, napríklad memantínu. Opakujem, že nejde ani o vedecké údaje, ale skôr o spätnú väzbu jednotlivých ľudí po experimentovaní na sebe.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Súhlasím s tým na 100 %, bol som konkrétny, pokiaľ ide o chemikálie, ktoré sú kokaínom. Keď som si prečítal, čo som napísal, mal som sa k tomu vyjadriť zrozumiteľnejšie, ničmenej závislosti, chýbajúce užívanie a tolerancia sú zaujímavé a nevenuje sa im dostatok pozornosti ani času, aby sa o nich diskutovalo. Nedávno som prestal s nikotínom po 25 rokoch užívania, bol to môj piaty pokus, tentoraz akoby som sa ani nesnažil prestať, jednoducho som prestal. To ma núti premýšľať o tom, že závislosť je na 50 % problémom ľudského stavu.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Prečítal som to zle? OP sa obáva, že sa stane psychotikom. Ako pri problémoch, ktoré u dostáva od pyrotechnikov. Nemá obavy z tolerancie.

Ak som si to zle neprečítal, poradil by som vám, aby ste navštívili psychiatra a našli si neuroleptikum, ktoré by ste mohli buď užívať, ak by ste sa stali super maniakmi, alebo ho užívať, kým budete mať prestávku, táto druhá možnosť bude ťažká, som na rovnakých liekoch ako u a nemohol som prestať užívať Ritalin a pokiaľ il nezlomil kokaín, je to ešte ťažšie), ak tieto lieky spôsobujú, že ste pduchotický, vyhľadajte odbornú pomoc (ale poradil by som vám, aby ste to od wholever is writinhng ur Ritalin scripts buy thats up to u)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Áno, diskusia sa posunula smerom k tolerancii, ale na to, aby sme mohli dať OP aspoň približnú odpoveď na daný prípad, je potrebných viac podrobností. Vo všeobecnosti sa samozrejme oplatí ísť k lekárom, nechať sa vyšetriť a prípadne užívať lieky. To sú samozrejmé odporúčania.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Paracelsus myslíte si, že mi môže pomôcť bpc 157?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
BPC 157 je veľmi zaujímavá a potenciálne sľubná látka. Vo výskume však vykazuje účinky, ktoré sú opačné ako vaše požiadavky, pokiaľ som to pochopil. BPC 157 teda môže pôsobiť proti dôsledkom poškodenia nigrostriatálnych neurónov súvisiacich s dopamínom, vyčerpaniu dopamínových vezikúl, blokáde dopamínových receptorov a dôsledkom zníženej dopaminergnej aktivity. Všetky tieto predstavy naznačujú špeciálnu interakciu žalúdočného peptidu s dopaminergným systémom a schopnosť BPC 157 pôsobiť proti účinku škodlivého činiteľa v rámci centrálneho dopaminergného systému a prostredníctvom dopamínu aj interakciu s inými systémami. Okrem toho BPC 157 pôsobí aj na iné neurotransmiterové systémy. Je ťažké predpovedať, ako bude vaša neurochémia reagovať na jeho užívanie.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Počas 3 rokov som užíval veľa kokaínu, Ritalinu a cracku a teraz pociťujem akúsi reverznú toleranciu so senzibilizáciou doopaminergných receptorov, zažívam psychotické epizódy pri menšom dávkovaní ako predtým, myslíte si, že memantín môže vyriešiť môj problém? čítal som nejaké články, v ktorých sa píše, že agonisti dopamínu môžu pomôcť, ale ja som chcel látky na resetovanie receptorov
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Môžete špecifikovať, ako sa prejavujú psychotické epizódy? Ako presne sa zmenilo dávkovanie? Máte nejaké psychiatrické diagnózy? Ak je to pre vás výhodnejšie, môžete mi napísať do súkromných správ.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Myslíte si, že mi bpc 157 môže pomôcť?
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketotifénfumarát a difenhydramín čistia dopamínové a serotonínové receptory a navyše zvyšujú ich hustotu.

Ketotifén fumarát 2 mg každý deň pred spaním
Difenhydramín 50 mg pred spaním.

Po 1 dni môžete pocítiť rozdiel, keď si dáte obyčajnú kávu
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketamín a dextrometorfán stimulujú NMDA receptory zvyšujúce citlivosť na dopamín a serotonín.

Tirozín môžete kombinovať so stimulantmi na zvýšenie účinkov.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
áno, ale myslím, že mojím problémom je precitlivenosť v určitých bodoch mozgu, neviem, kto je lepší senzibilizátor alebo desenzibilizátor, myslím, že mi môže pomôcť bpc 157
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
Na základe čoho sa domnievate, že by vám bpc-157 mohol byť nápomocný?
 
Top