Question Ako extrahovať z k2 pikantný hárok

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Im dostať k2 listy quad dipper ten a je možné extrahovať zlúčeninu z neho ponorením do acetónu, pretože ho potrebujem extrahovať a postriekať na rastlinný materiál.... či to niekto skúšal alebo iný z extrakcie...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Myslím, že acetón nie je dobrý nápad. Môžete ich extrahovať vodou. Potom túto vodu odparte.
 
Last edited by a moderator:

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ste si istí, že je to možné na 100 %, dokonca som mal pocit, že to chce vyjsť z celkového počtu, čo uprednostňujete na extrakciu chemického a systému, ak ste to skúsili...
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hmmm k prečo takto hovoríte pls vysvetliť systém, ako to robiť a prečo voda....????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ospravedlňujem sa, uviedol som vás do omylu. Nemôžete použiť vodu. Našiel som informáciu, že na rozpúšťanie zmesi k2 môžete použiť alkohol.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
získajte niekoľko plechov alebo dokonca plexiskla a použite acetónový kúpeľ pre plech, potom umiestnite mokrý plech medzi sklo alebo kov a použite zdvihák alebo niečo veľmi ťažké, aby ste prinútili k2 vybehnúť v acetóne zo stránok.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
tiež... najlepšie na to funguje acetón. etylalkohol alebo izopropylalkohol budú tiež fungovať, ale z papiera ich nevytečie toľko.
 
Top