Question Ako extrahovať metylfenidát?

White Star

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, ľudia, potrebujem pomoc, v skratke chcem extrahovať metylfenidát hydrochlorid z mojich tabliet (MetransXr) (s predĺženým uvoľňovaním) Skúšal som metódu extrakcie vodou, ale keď to vyschlo, zostala gumovitá vrstva s metylfenidátom. Plánujem vykonať ďalšiu extrakciu s gumou a uvidíme, či sa mi podarí niečo získať, uvítam akékoľvek odporúčania / Tu sú moje obrázky
 

Attachments

  • RDOn17UP2S.jpg
    RDOn17UP2S.jpg
    6 MB · Views: 272
  • 1HzVPEJgia.jpg
    1HzVPEJgia.jpg
    5 MB · Views: 73
  • JNq37ZHlxI.jpg
    JNq37ZHlxI.jpg
    5.1 MB · Views: 221
  • HORZ1n6Iuh.jpg
    HORZ1n6Iuh.jpg
    5.8 MB · Views: 218
  • xSbwqKXH0I.jpg
    xSbwqKXH0I.jpg
    5.2 MB · Views: 234

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Získajte zoznam všetkých neaktívnych zložiek a zistite, ktoré z nich sa budú rozpúšťať v dostupných rozpúšťadlách. Podobne zistite vlastnosti rozpustnosti pre MPH. Môžete buď vymyť ostatné sračky z MPH, alebo vymyť MPH z ostatných sračiek, ak vám to dáva zmysel. Napríklad by ste mohli byť schopní opláchnuť svoj "gumový" zvyšok studeným, suchým éterom alebo iným rozpúšťadlom, ktoré nerozpúšťa MPH. Nabudúce môžete pravdepodobne len očistiť pilulky metanolom alebo IPA.


Metylfenidát hydrochlorid USP je biely, jemný kryštalický prášok bez zápachu. Jeho roztoky sú kyslé až lakmusové. Je voľne rozpustný vo vode a v metanole, rozpustný v alkohole a slabo rozpustný v
chloroforme a acetóne. Jeho molekulová hmotnosť je 269,77.

Metrans XR obsahuje aj nasledujúce pomocné látky: Butylovaný hydroxytoluén, karnaubský vosk, acetát celulózy, hypromelóza, izopropylalkohol, laktóza, kyselina fosforečná, poloxamér, polyetylénglykol, polyetylénoxidy, povidón, propylénglykol, chlorid sodný, kyselina stearová, kyselina jantárová, syntetické oxidy železa, oxid titaničitý a triacetín.
 
Top