Ako infúzovať kanabinoidy na kvet CBD

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Postup pre práškové kanabinoidy

1. *Vypočítajte si pomer "ml/sprej", ktorý závisí od vašej fľaše s rozprašovačom a od toho, aký silný je kanabinoid (povedzme, že potrebujete 50 ml s 5 mg/ml).
2. Zmiešajte 50 ml etanolu s 250 mg, kým sa úplne nerozpustí
3. (nepovinné) Etanol vám vysuší CBD Flowers a potenciálne si pohrá s vôňou. Primiešajte terpíny napr. citrón-terpín alebo konope-terpín, aby ste mu dodali výraznú vôňu.
4. Naplňte ju do fľaše
5. Vyrovnajte kvety konope čo najplochšie, aby sa každý kvet konope rovnomerne postriekal
6. Obsah nastriekajte na kvety konope tak rovnomerne, ako je to len možné
7. Nechajte uschnúť (závisí od vlhkosti v miestnosti, ale môže to trvať od 4 hodín do 2 dní)
8. (nepovinné) Odčítajte vlhkosť (použite google, existujú rôzne spôsoby, ako to dosiahnuť)



Postup pre kanabinoidné tekutiny, ako napríklad THC pridaním terpínu

Väčšina kanabinoidov je veľmi lepkavá, takže krok 1 možno považovať za povinný vo všetkých mne známych prípadoch.

1. (voliteľný) Ak sa nedá rozprašovať, môžete pridať terpíny, aby bol tekutejší.
2. *Vypočítajte si pomer "ml/sprej", ktorý závisí od vašej fľaše s rozprašovačom a od toho, aký silný je kanabinoid (povedzme, že potrebujete 50 ml s 5 mg/ml).
3. Obsah nastriekajte na kvety cbd čo najrovnomernejšie
4. Nechajte zaschnúť (závisí od vlhkosti v miestnosti, ale môže to trvať od 4 hodín do 2 dní).
5. (nepovinné) Odčítajte vlhkosť (použite google, existujú rôzne spôsoby, ako to dosiahnuť



Postup pre kanabinoidné tekutiny, ako je THC, ochladením, rozdrvením ako prášok

Tento postup je vhodný, ak nemáte terpíny alebo ich nemôžete pridať.

1. Nechajte svoje kanabinoidy zmraziť približne 24 hodín. Kanabinoidy môžete položiť na papier na pečenie (neriediť, ale najlepšie ako jeden pevný kus). Vďaka tomu budú vaše kanabinoidy tvrdé ako sklo.
2. Vychladnuté kanabinoidy vyberte a rozdrvte ich na riedky prášok.
3. Prášok posypte čo najrovnomernejšie na kvety cbd (snažte sa posypať len toľko mg/bud, koľko je potrebné na to, aby ste boli high).
4. Na skvapalnenie zmrazených kanabinoidov použite vedeckú sušičku. Vďaka tomu sa budú držať.



Vypočítajte "ml/sprej"

Každopádne praktický príklad: Na jednu plochu chcete postriekať len raz*. Povedzme, že vaša fľaša s rozprašovačom postrekuje kruhovú plochu 10 cm^2 a povedzme, že na túto plochu sa vám zmestí približne 10 g rovnej trávy, ak je váš cieľ 1 mg/g trávy, potom je posledným krokom zistiť, koľko ml postrekujete na jeden postrek. Takže naplníte fľašu napr. 10 ml etanolu a spočítate, ako často ste museli striekať, aby ste ju vyprázdnili. Zjednodušme to a povedzme, že na vyprázdnenie 10 ml etanolu ste potrebovali 5 postrekov. V tomto prípade musí jeden sprej obsahovať približne 10 mg syntetických kanabinoidov na naplnenie našich 10 g cbd púčikov na ploche 10 cm^2. Na jednorazové postriekanie budete potrebovať zmes 5 mg/ml kanabinoidov/etanolu.



Súvisiace riziká

1. Predávkovanie: Niektoré kanabinoidy sú príliš silné na to, aby sa dali "rozprašovať ako prášok". Snažte sa vyhýbať kanabinoidom s úplným antagonistom. Snažte sa používať len dobre známe kanabinoidy, ktoré majú veľa recenzií na internete.
2. Zfetovanie počas procedúry: Počas procedúr by ste si mali chrániť pokožku, oči a nosiť masku. Je to dôležitejšie, ak pracujete so silnými kanabinoidnými práškami.
3. Kontaminovaná oblasť: Prostredníctvom cirkulácie vzduchu by látka mohla dopadnúť na povrchy. Toto je dôležitejšie, ak pracujete so silnými kanabinoidnými práškami.
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, v prvom rade sa ospravedlňujem za svoju zlú angličtinu :)

Momentálne mám nekvalitný CBD Weed. Hľadám produkt na posypanie tejto trávy syntetickým thc.

Ako MDMB-4en-PINACA, JWH, SGT ,CP ,AM ,HU alebo iné podobné veci ?

Viete mi poradiť kde nájsť správny produkt, u seriózneho predajcu, dobrú webovú stránku ?

Alebo sprej pripravený na použitie. Mám 1 kg CBD Weed na postrek. Čo mi poradíte ?

Ďakujem. :)
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Vaša angličtina je dobrá.

Povedal by som, že zmes niekoľkých noidov MOŽNO by mohla byť dobrá, ale radšej začnite len s jedným noidom

MDMB-4en-PINACA je vec, na ktorú sa chcete zamerať, a použite postup pre konopný prášok.

Ak chcete posypať 1 kg CBD Jeho nie je toľko práce s parfumovou fľašou, ako sa zdá. Ak potrebujete priemyselne zväčšiť veľkosť na 100 kg+, potrebujete iné postupy ako jednoduché posypanie
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem za odpoveď :D

V škole som sa venoval chémii, ale nemám vybavenie, aby som sa mohol pustiť do takýchto experimentov = > výroba noidov

áno, chcem len postriekať 1 kilo, niečo jednoduché. známou technikou. hľadám už vyrobený postrek/zmes s MDMB-4en-PINACA alebo a iný dobrý noid. Alebo MDMB prášok/tekutinu len pripravenú na prípravu zmesi.

Poznáte nejaké dobré miesto alebo webovú stránku na te dark net, kde by sa to dalo nájsť? a množstvo, ktoré mám vziať na 1 kilo?

Ďakujem :D
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
no toto fórum vám pomôže s otázkami týkajúcimi sa chémie a v prípade potreby by vám určite mohlo pomôcť vytvoriť takéto laboratórium, nie je to žiadna veľká vec

ale pre súčasné zdroje nemám predstavu a ja by som nič nekupoval online, Čína zakázala prostredníctvom zákona o skupine látok takmer všetky noidy, takže už nenájdete skutočné noidy a veľa ľudí sa sťažuje, že dostáva sračky

Najlepšie bude, ak si nájdete predražené zásoby posledných dostupných zdrojov alebo si ich radšej vyrobíte sami, začnite s jednoduchými chemickými vecami, ako je izomerizácia cbd na thc, ale ak zháňate veľké peniaze, choďte po metamfetamín
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ok ďakujem za pomoc, urobím nejaký výskum o tom, ako izomerizovať cbd na thc. Alebo ako vyrobiť MDMB-4en-PINACA so sécurity :)
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem , skontroloval som príspevok, ktorý ste mi poslali, a je to veľmi informatívne video o tom !!!

máte aj iné video, o ktoré sa môžete podeliť ?
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
:> nie o výrobe syntetických noidov sry
Na UR-144 potrebujete na začiatok len 3 látky, ak si dobre spomínam.
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ok ďakujem za pomoc , potrebujem nájsť tieto 3 látky ! nie je to ľahké, keď nie ste profesionál
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Táto syntéza je najjednoduchším zo všetkých možných spôsobov výroby syntetických kanabinoidov. Podobne prebieha aj pri 018, ale hlavný prekurzor nie je ľahké kúpiť, ale môžu ho syntetizovať na objednávku čínski dodávatelia. Zložitejším spôsobom, ale z lacných a dostupných činidiel, možno hlavný prekurzor syntetizovať samostatne
 

blackcop

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Super zaujímavý príspevok! Ďakujem za váš príspevok.
Pri čítaní mi napadlo niekoľko otázok.
Existujú nejaké konkrétne noidy, ktoré by ste odporučili pre kvapalnú metódu? Taktiež koľko terpénov pridávate?
 
Top