Ako vyprať peniaze na 2 kliknutia

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Použijeme jednoduchý algorytmus, ktorý si vyžaduje:
1) Vaše čierne krypto. (Povedzme, že používate bitcoin).
2) Niektoré kryptografické peňaženky, ktoré majú funkciu swapu.
(Používam Trust alebo Metamask)

1 KROK:
Vymeňte svoje čierne krypto na XMR tokeny.

2 KROK:
Pošlite svoje XMR do inej peňaženky XMR (2 alebo viac krát).

3 KROK:
Vytvorte si novú bielu peňaženku XMR a pošlite sem všetky svoje monero, ktoré máte.

4 KROK:
Vymeňte posledné žetóny XMR za to, čo potrebujete, napríklad bitcoin.

Dobre! Teraz máte čisté bitcoiny z bezplatných kryptopeňaženkových účtov a malú províziu.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Ako je to s praním špinavých peňazí? Získate čisté mince Monero, ale zmyslom prania peňazí je, že tieto mince dostanete očistené a do svojej banky legálne.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Získate prehľadné tokeny (nielen monero) a môžete si kúpiť virtuálny cc alebo bankový účet a predávať kryptografiu na stránke bestchange.
Alebo si ho vymeniť za hotovosť, v my sity môžete predať svoje krypto za hotovosť, zbrane na zbrane.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Povedzme, že ste to všetko urobili a predali všetky svoje mince Monero za hotovosť. Teraz máte 100 000 € v hotovosti, ako je teraz týchto 100 000 € čistých? Teraz máte len 100 000 € v hotovosti s tým, že ste predali svoje mince. Stále to nie je v žiadnom prípade čisté.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
vec je bitcoin je schopný sledovať (blockchain transakcie)
ale v monero je neskutočné sledovať, z ktorej adresy peniaze prišli k vám, a pomocou 2-3 xmr peňaženiek sa vaše krypto stáva úplne nevysledovateľné a jasné, yeah to odnikiaľ)
A ak predáš svoje krypto po použití mojej metódy, dostaneš čisté peniaze NEČISTÉ ako to máš z práce
Budú jasné, že ich dostanete nie z drog
 

KonataEngy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Prípadne len nespájajte svoje aktivity v oblasti liečiv s kryptografiou.
a jednoducho použite kryptokombinát na to isté

Moneros celkom fajn, ale nie je to prekliata práčka peňazí
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Prinajmenšom je to najlepšia alternatíva k bitcoinovým miešačkám
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nie je stopercentne správne povedať, že sa perie po vašich krokoch :)

. To by skôr znamenalo "anonymizáciu vašich mincí" namiesto ich prania - ale je to rýchla a užitočná technika!

Na tento účel nepoužívam možnosti výmeny peňaženiek, ale skôr systém viacerých peňaženiek a premostenie mincí z BTC na XMR prostredníctvom služieb ako Majestic Bank z Cypru pomocou dvoch rôznych peňaženiek, je to bezpečnejšie, ak používate vyhradenú peňaženku XMR pre vaše XMR od prvého kroku.

Ich pranie by si vyžadovalo zaviesť tieto mince ako čistú hotovosť na vaše firemné/osobné účty.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@KokosDreams, má pravdu.

Nemá to nič spoločné s praním špinavých peňazí.

S pozdravom
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Mohol by to byť prvý krok, ak by sa peniaze prali pomocou kryptomien.

Inak by som to označil len ako "anonymizáciu" kryptomien.

VMRXsahJtI
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ďakujeme vám za diskusiu!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Pokiaľ ide o anonymizáciu, rád používam mixér Wasabi Wallet a potom obchodujem s XMR. @HEISENBERG tu má niekde skvelý zápis o Wasabi. Používa TOR a má zabudovaný mixér BTC.

Mať svoje peniaze a môcť ich legálne minúť bez obáv je tá ťažšia časť.

V závislosti od toho, o akú sumu ide, by ste mohli urobiť niečo také:

Založte si "oficiálnu" firemnú peňaženku a posielajte jej anonymné "platby" z náhodných peňaženiek, ktoré potom opustíte. Nazvite sa Darknet Security Consultant a vytvorte záznamy o hodinách rezervovaných pre imaginárnych klientov, ktoré sa zhodujú s platbami. Potom tieto faktúry použite na podanie daňového priznania.

Ak sa vás úrady opýtajú, povedzte niečo ako... "Vzhľadom na nebezpečnú povahu niektorých klientov je zásadou mojej spoločnosti nikdy nepožadovať ani neprijímať od klientov žiadne informácie, ktoré by sa vymykali z rámca problematiky, na ktorú som bol najatý ako konzultant." "Anonymita je tiež nevyhnutná pre moju bezpečnosť v prípade, že sa dozviem o trestnej činnosti, ktorú som ako profesionál povinný nahlásiť príslušným orgánom."

To by som urobil aj ja, ale som kriminálny génius. Netuším, čo by urobil niekto iný.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ďakujem, že ste ma opäť nasmerovali na Wasabi Wallet!

Úplne som na ňu zabudol, určite ju otestujem a začnem používať!


Myslím, že tento nápad sa dá zrealizovať kreatívnejšie.

Prečo by ste mali maskovať platby od zákazníkov ako legálne platby, aby ste z nich potom platili dane, a používať alibi, že ste "konzultant pre bezpečnosť darnetu", čo znamená, že pôsobíte v darknete a dobrovoľne podporujete zločincov, v podstate priznávate, že vaše peniaze potenciálne pochádzajú z nelegálnych zdrojov, aj keď ste sami nespáchali trestný čin... Myslím, že pravdepodobne nie ste právnik a stále je to darknet :D. Len vynechajte darknet z rovnice a skúste premýšľať o skutočnom falošnom podnikaní na pranie peňazí, ak to musí byť podnikanie.

Inteligentnejšou možnosťou, ak chcete zostať v krypto-sfére, je po prijatí mincí ich anonymizácia a následné odoslanie do novej horúcej peňaženky, za ktorú si môžete niečo kúpiť, napríklad NFT alebo inú formu produktu/aktíva, ktoré by sa dalo za určitých okolností predať digitálne a bez dane.
Ďalšími možnosťami by bolo rozšírenie kapitálu do vlastnoručne vytvorenej siete falošných spoločností, ktoré možno použiť na nákup služieb od vás.

Existuje viac alibi, ktoré by ste mohli vymyslieť a ktoré nemajú nič spoločné s darknetom.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Predtým, ako sa vyjadrím ďalej, chcem jednoznačne a do záznamu vyhlásiť, že nie som zapojený do ŽIADNEJ trestnej činnosti a že je pre mňa veľkou cťou každý rok svedomito vykazovať KAŽDÝ cent príjmu. Lebo práve vďaka tomuto konaniu, hoci je v porovnaní s mnohými požehnaniami, ktorými nás obdarúva štát, maličké a bezvýznamné, môžem z celého srdca vyjadriť svoju obrovskú vďačnosť a hrdo prispieť svojím skromným dielom, ako je to povinnosťou každého šťastného a lojálneho občana!

Výpredaj NFT funguje, ale ako dlho potrvá, kým sa s tým pokúsia niečo urobiť?

Tá vec s viacerými spoločnosťami je oveľa ťažšia ako kedysi a zdá sa, že je s ňou veľa práce a účtov za právne služby.

Stále sa mi viac páči ten môj, ale určite je vhodnejší pre USA.

Veľa zločincov (počnúc Al Caponem) nie je za svoje zločiny zatknutých. V skutočnosti ich zatvárajú za daňové úniky, pretože polícia mnohokrát nedokáže dokázať zločin, ale daňový úrad môže dokázať, že sa vyhli plateniu daní zo svojho lupu. Ďalším dôležitým detailom je, že IRS nemôže prezradiť obsah vašich daňových priznaní bez súdneho príkazu podpísaného federálnym sudcom. (Preto trvalo tak dlho, kým získali Trumpove).

Najlepšie na tom je, že dve otázky, ktoré by podrazili nohy mnohým schémam prania špinavých peňazí, majú zabudované odpovede, ktoré si nevyžadujú žiadne dôkazy okrem rýchleho vysvetlenia!
  1. Možnosť preukázať, kto a odkiaľ príjem získal. Poskytujem ich, len sú náhodou anonymné. Vo väčšine prípadov by to určite stíhali, ale v tomto prípade je anonymita zrejme normálny a jediný bezpečný spôsob podnikania
  2. Pre daňový úrad je podozrivé, ak vaša firma obchoduje s veľkým množstvom kryptomien. Tu je však audítorovi zrejmé, že kryptografické údaje sú jediným praktickým spôsobom vykonávania obchodov.
Ďalšia vec, ktorá sa mi páči, je, že to môže byť výhodné pre obe strany. Keď audítor pochopí podnikanie, uverí všetkému, čo mu poviete, ale aj tak bude ďalej pátrať. Bude kopať ďalej, pretože je funkčným kolieskom v obrovskej byrokracii a musí nájsť niečo, čím by svojmu šéfovi ukázal, že má hodnotu. Takže keďže všetko kontrolujete, stačí mu hodiť malú kosť a prestane kopať. Bude s vami súhlasiť aj s tým, že to bolo nedopatrenie, potom, čo mu poviete, aký je múdry, pretože ste to ani nevideli.

Čo si myslíš?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pekné, dlhá odpoveď :)

Dovoľte mi, aby som sa do toho ponoril!

Ste veľmi ušľachtilý občan :D :D

Bojom proti kryptomenám/NFT si sami vykopali hrob.

Kým nevyhlásia NFT za cenné papiere, môže to pokračovať v jurisdikciách, ktoré za určitých okolností umožňujú predaj NFT bez dane.
Aj keď by USA, EÚ alebo iné štáty mali bojovať proti tejto schéme prania špinavých peňazí, určite sa nájde niekoľko zakázaných jurisdikcií, kde to bude naďalej možné!

A aj keby proti tomu v štátoch bojovali vyhlásením NFT za bezpečnostné, bude to úžasný posun pre kryptografický priemysel, takže by som bol vlastne spokojný s oboma výsledkami!


Určite je a malo by to byť aj :). Nič nie je ľahké a pranie špinavých peňazí prostredníctvom spoločností je privilégium, ktoré si treba zaslúžiť.

Tu by bola aj otázka - či suma, ktorú treba vyprať, je jedna veľká suma, ktorú treba vyprať naraz, alebo je to skôr opakujúca sa suma, ktorú treba prať často. V prvom prípade je "firemný model" cennou možnosťou, v druhom prípade si určite vyžaduje viac zručností a znalostí!


Tam nemôžem nič povedať, keďže nie som občanom USA, všetky moje alarmy práve zlyhali, keď ste mali na mysli deklarovanie príjmov z darknetu ako skutočných príjmov z darknetu, ale teda výsledkov v podstate legálnej práce


Je to rozhodne odvážna metóda a vyžaduje si určité gule, to je isté!

V prvom rade som pochopil, že to bude fungovať, ale môže to vyvolať podozrenia, ktoré by sa dali odstrániť pomocou propperovských záznamov a nepriestrelného alibi. Stále sa mi však pod kožu dostáva odvaha, drzosť spojiť svoju osobnosť s darkwebom :D. Ale práve tieto metódy často vyvolávajú menej podozrení ako iné metódy, ktoré sa snažia vymyslieť príbeh, ktorý sa vôbec nestal.

Často je cennou možnosťou zahrnúť do lži čiastočnú pravdu, aby sa ľahšie klamalo a tiež aby sa ľahšie uverilo lži.

Ako keby si pomysleli "čo ak tie kryptomeny pochádzajú z darknetu?" a vy pripustíte, že v skutočnosti sú, ale legálne :D


. Teraz, keď som o tom viac premýšľal, si skutočne myslím, že je to skutočne geniálny nápad!

Chce to niekoho, kto si plne uvedomuje, do čoho sa púšťa!

Do toho, pane, schvaľujem to :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Tiež zaujímavý fakt, ale je to pravda! Práve v tom spočíva rozdiel medzi skutočnou gangsterskou hviezdou a zločincom... gangsterská hviezda (ako si ju predstavujeme z filmov) nájde spôsob, ako tieto nelegálne príjmy uviesť do legálneho sveta, využiť ich tam v podnikaní/nehnuteľnostiach alebo majetku, zatiaľ čo zločinec zostáva v tieni.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Bolo to zábavné cvičenie.

Problémy, na ktoré poukazujete, tu určite sú, ale ak sa cez ne dokážete prepliesť na prvýkrát, pravdepodobne nebudete mať problém ani potom.

 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Bolo to skutočne zábavné cvičenie!

Je pravda, čo ste povedali :D Zostaňte v bezpečí!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Ospravedlňujem sa, že som tabeloval a stlačil tlačidlo odoslania skôr, ako som skončil. Tu je to, čo som mal v úmysle uverejniť.

@HEISENBERG Ak to uvidíte, vymažte, prosím, ten nedokončený vyššie. Vďaka

Bolo to zábavné cvičenie.

Problémy, na ktoré poukazujete, tam určite sú, ale ak sa cez ne dokážete prepliesť na prvýkrát, pravdepodobne nebudete mať problém ani potom.


Dve pripomienky k tomu...
  1. Myslím si, že tento nápad je najlepší pre 200 000 - 350 000 dolárov ročne alebo menej, pretože to je rozsah pre vysokého konzultanta v oblasti kybernetickej bezpečnosti, a to by nevyvolalo vlajky
  2. Ak ste disciplinovaní, mohli by ste pracovať s veľkou sumou tak, že by ste ju jednoducho po troškách vyplatili
Najväčšou výhodou je podľa mňa to, že môžem slobodne a bez obáv míňať svoje peniaze. Sakra, pravdepodobne by ste mohli svoje výdavky bez problémov vytlačiť na 500 000 dolárov, ale za touto hranicou začne byť zrejmé, že míňate viac, ako uvádzate.


Po zamyslení sa nad celou problematikou darknetu, ktorú ste nastolili, je asi dobrý nápad sa od toho držať ďalej. Nemohli by ste však byť konzultantom, pretože konzultanti pracujú pre spoločnosti, ktoré môžu sledovať.

Myslím, že hlavným cieľom je mať klientov, ktorých nie je možné ľahko kontaktovať. Zdá sa, že by bolo dosť dobré mať klientov z menej modernizovaných oblastí (Afrika, Južná Amerika atď.) alebo z nespolupracujúcich krajín (Rusko, Irán atď.). Možno teda tvrdíte, že pomáhate zahraničným podnikateľom naučiť sa kultúru a normy podnikania v USA/EÚ. Svätý bože! Toto sa mi páči!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ach, pekné :D. Myslel som si, že tvojou poslednou správou sa náš príjemný rozhovor už skončil!

Je to naozaj zábavné cvičenie a ja sa vždy rád zamýšľam nad takýmito náročnými myšlienkami.

Aj ja si to myslím, ale to neznamená, že sa definitívne zachránime po tom, čo to raz prešlo. Na takúto operáciu by mohlo mať vplyv mnoho iných faktorov, napríklad vyšetrovanie LE voči vám pre iné aféry, škálovanie vášho podnikania, a teda viac podozrení voči vám zo strany SEC alebo iných.

Myslím, že neexistujú žiadne obmedzenia, ako sa to dá urobiť, záleží len na tom, ako :D

Keď už hovoríme o tom, ako, uvažovanie o zahrnutí témy darknetu do príbehu by uľahčilo vysvetliť, prečo by sa príjmy generovali z kryptomien a odklon od tejto témy by si aj tak vyžadoval diskvalifikáciu všetkých platieb v nejakej forme, pretože potom by fakt, že by pochádzali z darknetu, mohol byť zlomením krku. To je ušetriť povedať, že by to bolo ťažšie, ale bezpečnejšie by som hádam.

Sakra, to je divoké.

Skutočné osoby, ktoré sa dajú kontaktovať v prípade, že by "niekto" mohol mať otázky. Keďže ide o podnikanie založené na službách, je veľmi jednoduché zabezpečiť právnu štruktúru oslobodenú od daní, LLC by sa mohla hodiť. Ušetrené dane by umožnili veľmi atraktívne platby pre falošných klientov. Na ďalšie zamaskovanie identity by spoločnosť LLC mohla byť vlastnená inou spoločnosťou LLC, ktorá pôsobí v inej jurisdikcii, ktorá má dvojité daňové zmluvy s jurisdikciou prvej spoločnosti LLC
Je tiež možné, aby túto štruktúru vlastnil anonymný trust na ďalšie maskovanie identity.

Je zábavné o tom premýšľať :D
 
Top