Ako vyrobiť papier Cannabinoids bez zanechania škvŕn 4-5 gramov na stranu (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Snažím sa pridať 4 až 5 gramov 5cl-adb na papier zo 100 % bavlny bez zanechania škvŕn, ale ukazuje sa to ako veľmi náročné má niekto skúsenosti s touto metódou?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Práve som sa snažil urobiť 2 gm na stranu A4 a rovnaký problém. Dá sa 5cl-adb-a vyrobiť do kryštálu? Inak ako sa strieka na papier a namáča aj (potrebujem urobiť stránky a knihy).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Existuje súkromná metóda, ako to úspešne urobiť aj pre tieto nezmyselné množstvá, ako je 5 g - Súkromne v spoločnosti aspoň... je pomerne jednoduché na to prísť, ale keďže to bolo držané v tajnosti, môžem ponúknuť predaj metódy na to, len ak na to neprídete sami - ak je to proti akýmkoľvek pravidlám, dajte mi prosím vedieť. vďaka
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Existuje súkromná metóda, ako to úspešne urobiť aj pre tieto nezmyselné množstvá, ako je 5 g - Súkromne v spoločnosti aspoň... je to pomerne jednoduché zistiť, ale keďže to bolo držané v tajnosti, môžem ponúknuť na predaj len metódu na to, ak na to neprídete sami - ak je to proti akýmkoľvek pravidlám, dajte mi vedieť. vďaka Koľko .. pretože to je niečo, čo chcem vedieť
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Potrebujem vedieť, ako striekať a namáčať. Pre stránky a stránky kníh. Bez zmeny farby. Áno, nemáme tu predávať, ani nakupovať od nepredajcov, ani dohadovať obchody medzi sebou mimo trhu s inými nepredajcami, ani si nemyslím, a mám rád tento trh, neriskujem, že ma odbijú. Ale dávam ti len hlavu hore, lebo si sa pýtal, nie som mod, nič nevediem!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Viem, že som to spomenul vo svojom príspevku pre prípadných modov alebo adminov, aby to nevyzeralo, že predávam sračky zo vzduchu. a v postupe je krok, o ktorom sa nikde nehovorí, ale úplne odstráni farbenie - čo by som ponúkol - a nie som náhodný človek, s ktorým som spolupracoval Flight až do jeho zatknutia, ktorý je známy aj zamestnancom tu :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nemám čo dodať, pokiaľ ide o skutočnú pomoc, ale myslím si, že je dosť hlúpe snažiť sa niekoho spoplatniť za niečo také jednoduché, ako je namáčanie väzenských listov.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Je mi ľúto, išlo o internú metódu spoločnosti, ktorú sme použili na zvýšenie objemu, ktorý môže list niesť bez akéhokoľvek zafarbenia, ktorá mnohým ľuďom zarobila veľa peňazí, a preto sa predávala len súkromne, nechcem zdieľať interné metódy, ktoré sme použili zadarmo.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ak niekto vie, ako to urobiť, zasiahnite ma, rád sa vymením za informácie
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Zrieďte si noid v acetóne (4 g v 200 ml). Ponorte svoju stránku a nechajte ju viackrát zaschnúť, kým sa výrobok nedokončí. takto sa to robí.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
Kontaktujte ma pomôžem vám, že
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Dajte 5 g do 50 ml acetónu, potom nastriekajte stranu a nechajte zaschnúť, potom nastriekajte druhú stranu strany a nechajte zaschnúť, opakujte tento proces stále dokola, kým vám nedôjde sprej. Snažte sa papier pri striekaní príliš nenamočiť
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Budem striekať na list bahniatka, mám hotový 5-CLADB , na 1 gram koľko ML acetónu mám použiť?
Aký je pomer pre 5-CLADB a acetón pre stredne veľkého používateľa.. prosím, pomôžte mi poradiť
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Má niekto hotové kanabinoidy? Zdá sa, že táto stránka je určená len pre spord a metamfetamín
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vytlačte nad ňu obyčajnú bielu farbu
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Na nanesenie väčšieho množstva produktu použite papier s vysokou hustotou. Prídavný produkt môžete vymazať. Ako vypočítať dávkovanie na jeden hárok, môžem povedať.
Noids je pre mňa jedným z hlavných obľúbených produktov, takže si nemyslite, že stránka je len o stimulantoch a eufóriách. Ak niekoho zaujímajú veci s noids, napíšte mi.
 
Top