Question ako vyrobiť crack

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Takže ak mám 28 g kokaínu, koľko sódy bikarbóny mám dať? je lepšie použiť mikrovlnnú rúru alebo sporák? aký je rozdiel vo varení v mikrovlnke alebo na sporáku? môže ma niekto naučiť krok za krokom variť na sporáku?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rozdiel medzi mikrovlnnou rúrou a sporákom je v tom, že sporák zohrieva panvicu, ktorá zohrieva vodu, ktorá zohrieva reaktanty. Mikrovlnná rúra rozkmitáva reaktanty a vodu a trením molekúl, ktoré sa o seba trú, vzniká teplo. Mikrovlny potrebujú oveľa menej času na dodanie reakčnej energie. To je zlé. Dôvodom, prečo je to zlé, je, že kokaín sa deprotenuje oveľa skôr, ako je voda dostatočne horúca na roztavenie bázy. Výsledkom je práškový crack, ktorý vyrobíte v mikrovlnnej rúre, nie je to koniec sveta, je to len nepohodlné.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Pridajte 30 % rozčesaného prášku, pridajte horúci vodný kúpeľ, aby sa stále miešal, kým sa nerozpustí a olej z oleja, pridajte zmrazenú vodu a ochlaďte ho a potom ho vyberte na sušenie na vzduchu. Tent o t vorba j e v našej kraj ine jedenásť ľudí.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
noicee
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
áno, šéfe, som veľmi mladá, máte nejaké dobré spôsoby, ako ma naučiť, napríklad pridať, čo robí fajčenie výkonnejším a produktívnejším,
raz som sledoval dokumentárny film, v ktorom ľudia pridávali nejaké prísady na varenie výrobku, aby sa veľmi silno fajčil, ale už je to dávno, čo som to zabudol

toto je vzhľad po uvarení

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vyzerá to dobre, brácho, ja sám to však nevarím !! pekná práca, človeče
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Asi by som mal dodať. Pre množstvo ľudí, ktorí bezpochyby narazia na toto vlákno, každý, koho poznám, používa 30 % hm. kokaínu/draselného uhličitanu sodného. Bude fungovať 25 %? Mne áno. 35%? To už fungovalo. Štipka alebo dve? Takto som to už robil. Tak prečo? 30%? To naozaj neviem, tak ma to učili. Raz som počítal stechiometrické množstvo a vyšlo mi, že 25 % je teoretické ideálne množstvo za predpokladu, že máte čistý kokaín ( to sa nedá vypočítať pre zmes neznámych množstiev neznámych produktov
Mól kokaínu HCL má mól kokaínu a mól HCL. Nás zaujíma len HCL
Mole HCL = 36,5 g
Mole NaHCO²=84,0066 g
Mole HCL=339,82
84.0066/339.82=
,247209 /1
24,7209%
 
Top