Question Ako vyrobiť LSD (#1)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Upozornenie: Techniky, ktoré sú tu opísané, sú potenciálne nebezpečné. Dôrazne sa odporúča, aby si fyzikálne a chemické vlastnosti použitých činidiel a použité reakcie osoby, ktoré ich nepoznajú, podrobnejšie preštudovali. Laik, ktorý sa pokúsi o tieto postupy bez predchádzajúcej dobrej prípravy, si môže privodiť takmer istú katastrofu. Vydavatelia preto odmietajú zodpovednosť za akúkoľvek škodu alebo stratu vzniknutú neprimeranou manipuláciou s chemikáliami a opísanými postupmi a dôrazne vyzývajú všetkých ľudí, ktorí nie sú kvalifikovaní na vykonávanie reakcií, aby používali skôr extrakciu ako syntézu.


#1: Chemická extrakcia varením LSA (amidu kyseliny lysergovej) zo semien Morning Glory (Ipomosea Purpurea) alebo semien havajskej detskej lesnej ruže (Argyreia Nervosa)

POZNÁMKA: Semená Morning glory môžu byť spoločnosťou vyrábajúcou semená potiahnuté toxickou chemikáliou, aby sa zabránilo ich požitiu. Ak balenie semien obsahuje potiahnuté semená, táto skutočnosť musí byť uvedená na obale. Namočenie semien do horúcej vody na 1/2 hodiny a prepláchnutie na filtri by malo tento povlak odstrániť.

POZNÁMKA: Hoci mnohé odrody rannej slávy obsahujú účinnú látku LSA (amid kyseliny lysergovej), jej výťažnosť sa značne líši. Preto na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte len odrody Pearly gates, Wedding Bells a Sky Blue.

Nasleduje chemické varenie.

Pomôcky: mixér, násypka, filtračný papier, petrolejový éter alebo zapaľovač, metanol (drevený lieh), sklenená fľaša, plech na pečenie Pyrex Semená Morning Glory alebo Hawaiian Wooden Baby Rose rozomelte v mixéri na jemný prášok a rozotrite ich, aby vyschli. Prášok namočte do zapaľovača alebo petroleja. Nádobu uzavrite, aby ste zabránili dymu, a nefajčite v blízkosti, inak Vám bude veľmi smutno.

V dobre vetranom priestore (éter ani zapaľovač vám nerobia dobre) roztok prefiltrujte cez filtračný papier na lieviku. Filtrát (kvapalinu) zlikvidujte.

Zmes úplne vysušte. Namočte do zmesi metanolu (drevný lieh) na 2 dni. Buďte opatrní - jeho výpary sú toxické a môžu byť výbušné. Prefiltrujte a odfiltrované uschovajte. Zmes opäť namočte do metanolu na ďalšie 2 dni.


Prefiltrujte. Zápar zlikvidujte, prefiltrovaný zachovajte. Obe prefiltrované zmesi nalejte do uzatvárateľnej misky a odparte v neprítomnosti priameho slnečného svetla. Slnečné svetlo by porušilo LSA. Všetky postupy vykonávajte najlepšie na chladnom a dobre vetranom mieste mimo dosahu slnečného svetla. Po odparení zostane na miske žltá guma. Zoškrabte ju. K dávke v LSA pridajte trochu neškodnej náplne (škrob, múka, mliečny cukor), pre žuvačku, kým nie je lepkavá. Vložte do želatínových kapsúl alebo užívajte tak, ako je. 30 g semienok rannej slávky alebo 15 semienok havajskej dreviny Woodrose baby by malo spríjemniť cestu, preto dávku primerane upravte. Ak chcete LSA premeniť na LSD, môžete [pozri nižšie], ale je to oveľa ťažšie a veľmi nebezpečné.


Nasledujte ma na číslo 2

Ak som sa v niečom pomýlil, opravte ma v komentároch.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Aká je vaša otázka?
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Chcem sa dozvedieť, či sú tam nejaké nesprávne informácie, ktoré by som mal opraviť, aby som sa lepšie naučil
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Troll 1. úrovne brož. Prineste nám nejakú komédiu na vysokej úrovni. Lyzín +sertralín skombinuje chemik ( alias zlý kúzelník, t. j. gic) s kyselinou glykolovou a dostanete kyselinu lysergovú. Nalaďte si na budúci týždeň syntézu dietylamínu z nakrájanej mrkvy etylmetylketónu a tajnej prísady.
 
Top