Ako bezpečne objednať prekurzory ?

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
V mnohých zdrojoch som sa dočítal, že nie je bezpečné objednávať si prekurzory na adresu laboratória alebo domov, ale v niekoľkých zdrojoch sa uvádza, že sa nemajú objednávať na ich názvy. Moje otázky teda sú:
  1. Ak áno, ako to urobiť bezpečne ?
  2. A čo P.O. boxy, služby na prijímanie balíkov ?
Ak máte radu k tejto téme, napíšte ju sem.

PS. Prosím o presunutie tohto vlákna do príslušnej sekcie.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ahoj Chemden,

Nerozumiem, z vášho príspevku z 30. júla ste uviedli, že otvárate legálnu obchodnú chemickú spoločnosť, ktorá začne nakupovať prekurzory a vyrábať amfetamín.

Prečo by ste s tým potrebovali pomôcť?

Všetky transporty chemichalu v rámci EÚ sa uskutočňujú s kontrolovanými transportmi a vysokými predpismi, ak idete "legálne", potom to nie je problém.

Vo vašej situácii sú vaším problémom audity.

S pozdravom
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň.

Už som otvoril chemickú spoločnosť.

Chcem sa uistiť, že nevzbudím žiadne podozrenie, takže aspoň v prvých 4 mesiacoch nechcem túto spoločnosť používať ani na získanie prekurzora pre prekurzor. A chcem prejsť aspoň 2 auditmi, kým ju použijem na niečo nezákonné. Túto spoločnosť používam na získanie laboratórneho vybavenia. Prekurzory zatiaľ získavam od dodávateľov.

S pozdravom.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

mohli by ste mi najprv vysvetliť, aký je "účel" tejto legálnej chemickej spoločnosti, je to predaj? výroba? vývoj? prepredaj? keďže toto je jedna z otázok, ktoré budú predmetom auditu?

Je mi ľúto, ale vo vašom pláne je jednoducho príliš veľa chýb, ktoré audit a orgány činné v trestnom konaní okamžite zachytia.

Po prvé, môžete, ale nemusíte vedieť, kedy budete auditovaný, môže byť naplánovaný, ale aj náhodný, takže sa naň môžete a nemôžete pripraviť.

Po druhé, ak je to spoločnosť, ktorú chcete použiť ako svoju "schránkovú" spoločnosť, potom chcete začať s nákupom malých množstiev prekurzorov, ktoré sa "hodia" k laboratórnemu vybaveniu, ktoré kupujete.

Po tretie, nechcete používať svoju spoločnosť na žiadnu nezákonnú činnosť aspoň v prvých 2 - 4 rokoch činnosti, nové spoločnosti sú kontrolované colnými orgánmi pri dovoze/vývoze čohokoľvek medzi hranicami krajiny.

Po štvrté, dôvodom na to, aby ste mali legálnu firmu najprv 2-4 roky, je predovšetkým legálnosť pri audite a príjmy.

Po piate, svoju spoločnosť nepoužívate na to, aby ste boli "hlavným" užívateľom nelegálnych prekurzorov. To, čo by ste mali urobiť, je otvoriť si schránkovú spoločnosť na meno inej osoby, nakupovať prekurzory prostredníctvom svojej hlavnej spoločnosti a predávať ich sebe pomocou svojej schránkovej spoločnosti. Takýmto spôsobom nebudete pri audite braný na zodpovednosť.

Môžem tu pokračovať, ale dúfam, že ste už o týchto scenároch uvažovali?

S pozdravom,

Ak máte záujem podeliť sa o nápady, môžeme túto diskusiu viesť v PM, veľmi rád vám pomôžem, keďže sa v týchto veciach dosť dobre vyznám.
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Uvažujem o objednávke s falošným menom a adresou a zaslaní do anonymnej schránky, ak kupujem od hobbystických predajcov, ako je Nitrochemis alebo konštatinos.
Ale ak chcem nakupovať v obchodoch, ktoré žiadajú "vyhlásenie koncového používateľa", ako napríklad laboratoriumdiscounter, neviem, či môžem vyplniť "vyhlásenie koncového používateľa" falošnými informáciami.
Tiež by som mohol vyplniť svoju adresu ako chemická spoločnosť a nakoniec, ak pošlú s DHL, vybrať doručenie na inú adresu.
Neviem, ako to mám urobiť.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Myslím si, že pre vás by mohlo byť vhodné kontaktovať Organic Chemistry Poland

Má veľmi kvalitné produkty a veľmi férové ceny! Okrem toho má k dispozícii veľa vecí, takže by ste ho mohli mať ako hlavného dodávateľa, nie je potrebná EUS
 
Top