Question Ako prestať 4mmc (závislosť)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Začal som konzumovať 4mmc asi pred rokom, robil som to raz týždenne, teraz to robím tak 2-3 krát týždenne, nemám závislosť na 4mmc tho, myslím, že som na pol ceste, ale chcem s tým úplne prestať, ako teraz dni, keď dostanem chuť na 4mmc po 7-8 hodine večer, cítim, že si to telo pýta, viem, že s tým môžem úplne prestať skôr, ako to bude vážne, prosím, dajte mi nejakú radu, ktorá mi pomôže prestať
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
hydratujte sa a dobre spite, cvičte, nájdite si niečo, čo vás zaujíma, aby ste tomu venovali svoj voľný čas, nepoužívajte nič psychoaktívne, ani nikotín alebo alkohol, pretože by to mohlo vyvolať pocit, že "ešte jedna rana je v poriadku"
buďte pripravení na abstinenčné príznaky a pamätajte, že väčšina z nich je psychická.
akonáhle vám začne ubúdať adrenalín a serotonín, začne sa ťažké obdobie a musíte ho prekonať bez ohľadu na to, čo sa stane.
hladinu dopamínu si môžete trochu zvýšiť konzumáciou dobrého množstva olivového oleja.
na vyčerpanie serotonínu používajte doplnok 5-HTP, pre dosiahnutie najlepších výsledkov ich skombinujte.
sledujte svoj krvný tlak, môže sa znížiť/zvýšiť na škodlivé hodnoty, na zvýšenie, ak je príliš nízky, jedzte soľ, na zníženie, ak je príliš vysoký, jedzte cesnak.
Mefedron som používal veľmi nadmerne zámerne, aby som preskúmal jeho hĺbku, a môžem povedať, že nie je veľký problém ho vylúčiť za studena, len to musíte brať vážne.
Veľa šťastia, brat/sestra, máš na to.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Brat mi môže pomôcť so syntézou 2b4mp?
 
Top