Ako poslať marihuanu bez toho, aby vás pri tom chytili

ecoito

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň všetkým, mám otázku, žijem v Brazílii, mám plantáž marihuany a potrebujem poslať 500 g do jedného štátu v Brazílii. Ako by ste ju poslali bez toho, aby vás pri tom chytili? Štát, do ktorého sa chystám poslať, prechádza cez iný štát, kde sa nachádza colný úrad a sú tam röntgeny, čuchacie psy atď. Ako by ste to poslali bez toho, aby vám tovar zadržali alebo atď. Môžete mi dať nejaké tipy, budem vám vďačný Dobrý deň všetkým, mám otázku, žijem v Brazílii, mám plantáž marihuany a potrebujem poslať 500 g do štátu v Brazílii. Ako by ste to poslali bez toho, aby vás chytili? Štát, do ktorého sa chystám poslať, prechádza cez iný štát, kde sa nachádza colný úrad a sú tam röntgeny, čuchacie psy atď. Ako by ste to poslali bez toho, aby vám tovar zadržali alebo atď. Môžete mi dať nejaké tipy, budem vám vďačný
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Pomohlo by vám vákuové utesnenie. Nežijem vo vašej krajine, ale ja by som urobil to, že by som zatavil trávu v jednom balení a potom vákuovo zatavil 3 balenia kávy. Myslím, že malá káva môže prevziať akýkoľvek zápach trávy
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
V našej krajine má každý obchod svoju vlastnú skrytú metódu, dokonca aj ten môj.
Pracovnú metódu vám nikto nepovie zadarmo.
Niekedy sú pracovníci pošty kúpení, niekedy je to len kreativita obchodníka.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Tiež je potrebné myslieť na to, ako bude na presnom mieste príspevku.
Cktv a pod.
A aj keď bude váš balík vystrelený, musíte pre tento scenár zabezpečiť svoju bezpečnosť.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Mate na tomto fóre vlákno
Ako môžete ''bezpečne'' poslať balík
 

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Trávu som medzinárodne zasielal tak, že som ju jednoducho vákuovo zapečatil, utrel alkoholom a vložil do bublinkovej poštovej zásielky z kraftového papiera.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Vákuovo ho uzavrite a zamaskujte zápach.
 
Top