Ako používať syntetizovanú amfetamínovú bázu?

impactsocial

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň. Kúpil som si asi 100 gramov bezamfetamínovej bázy (biely koláč) s informáciami na fóre, ale neviem, ako ju použiť. Mám si ju zobrať z nosa a urobiť z nej tabletu. koľko miligramov mám užívať. ako ju mám získať? Aký je spôsob použitia?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Amfetamínová voľná báza je číra až žltkastá olejovitá kvapalina, v žiadnom prípade to nie je biely koláč
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

Dôležitejšie je, prečo ste si kúpili látku, o ktorej nemáte ani potuchy, čo je to a ako sa používa?
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
možno to nie je voľná báza... pravdepodobne je to soľ, čo by vysvetľovalo, prečo nevonia zvláštne a v podstate vôbec nevonia.... Keby to bola freebase, smrdela by zvláštne.

ak je to soľ, tak zvyčajne okolo 20 mg naraz... to je adderal... a maximálna terapeutická dávka je 20 mg 3x denne... možno je to až 30 mg 3x denne. Ale nechcete to robiť hneď z brány..... Rekreačne, myslím, že je to na vás, predpokladám. ja som zvykol brať ako 60 mg na začiatku, potom 40 mg naraz podľa potreby... to je len ja, neviem, čo robili ostatní. Ja som to však nerobil každý deň a poznám jeho účinky... každopádne.... na tvojom mieste by som rozpustil jeden gram v 1000ml alebo litri vody. Pri tomto pomere, ak skonzumujete 20 mililitrov, skonzumujete 20 mg, bez ohľadu na to, aká je to soľ. A začal by som piť po 10 ml a uvidím, čo to s vami urobí. možno aj 5 ml. S týmto riedením si môžete byť naozaj istí, že máte kontrolu nad tým, koľko užívate. v podstate ste si kúpili 5000 20 mg dávok... v podstate 4,5 roka v hodnote 60 mg denne
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Skôr ako vám budem môcť poskytnúť podrobnú odpoveď, napíšte mi, z ktorej časti fóra ste získali informácie?
To je bod, od ktorého začneme uvažovať.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Rýchlostná pasta (síran) sa vo Veľkej Británii nazýva "base" (základ). Koláč by ste mali vyrovnať a nechať vyschnúť. Vlhkosť" je zvyšok rozpúšťadla zo syntézy. Potom s ňou môžete robiť, čo chcete, šnupať, prehĺtať atď. okrem fajčenia.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63

41Dxflatline

Máte pravdu. Ale aj tak je vhodné uviesť názor autora, aby nedošlo k omylu :)
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Niektoré hlúpe otázky sú veľmi zvláštne.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Čipkujte prstom, ale nie do machu, ak budete robiť do machu, bude vám pekne znieť v ušiach.
 
Top