Ako môžete byť podvedení

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Hlavným cieľom každého podvodníka je získať vaše peniaze prostredníctvom obídenia služby BB Escrow. Nezabudnite, že podvodníci sú veľmi kreatívni a nájdu milióny dôvodov, ako vás presvedčiť, aby ste preskočilislužbu Escrow.

Veľmi často podvodníci používajú tieto argumenty:
1. Kurz bitcoinu ma desí, nech mi polovicu vašej platby vyplatíte priamo a druhú polovicu cez escrow.
2. Nepracujem cez escrow, tam ma podviedli. Ani vám to neodporúčam.
3. Denne uzatváram obchody v hodnote desiatok tisíc dolárov. Nebudem sa zahrávať s vašimi 100 dolármi v escrow. Buď si objednajte bez escrow, alebo ani nestrácajte môj čas.
4. Pozrite si moje recenzie, nemá zmysel, aby som vás podvádzal. Som tu čestný človek!


Doplňte svoje možnosti v sekcii komentárov, milí členovia fóra.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Prejdem cez eskortu
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Je škoda, že nie je sprostredkovateľ, ktorý dostane produkt pred kupujúcim, aby 100 % skontroloval, čo bolo odoslané.

ako centrum pre úschovu, kde predajcovia posielajú tovar do centra, aby mohli presne skontrolovať, čo je to pred odoslaním kupujúcemu, čím by boli obe strany spokojnejšie...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Hovoríte o ďalšom predaji. Je to už vynález. Tím BB Forum pracuje na tom, aby pozval podniky v oblasti liečiv a zabezpečil pohodlné, anonymné a spoľahlivé
prostredie pre všetky strany. Žiaľ, nemôže sa objaviť okamžite všade, je to obrovská úloha, ktorá si vyžaduje účasť mnohých podnikateľov na celom svete.
-Rím nebol postavený za deň (s)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Potrebujete len pár členov tímu BB, ktorí sú ochotní prijímať položky od dodávateľov. Týmto spôsobom by nedochádzalo k žiadnym obchodom mimo eskontu. Povedzme, že som si objednal niečo z Číny 5 kg PMK. Nemám žiadne laboratórne vybavenie, aby som mohol otestovať výrobok, kvalitu alebo dokonca to, čo je skutočný výrobok od tohto dodávateľa, takže ak by sme mali holdingové centrum, kde by predávajúci poslal tovar do centra, aby mohli skontrolovať, či je všetko tak, ako predávajúci hovorí, že je pred odoslaním kupujúcemu. Potom pošle kupujúcemu, keď sa vykoná testovanie. obe strany zaplatia aj doručenie. Predávajúci zaplatí doručenie do centra, potom kupujúci zaplatí doručenie z centra všetky obchody môžu byť vykonané prostredníctvom úschovy 100% bezpečnejšie týmto spôsobom kupujúci nebudú podávať sťažnosti alebo označovať predávajúcich podvodníkov, pretože to už bolo testované/kontrolované tímom BB
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Absolútne súhlasím s tým, že väčšina ľudí nemôže testovať to, čo dostane, takže sa musíme zamerať a vyvinúť možnosti testovania činidiel pre najnáročnejšie chemikálie
Vidieť situáciu objednaný metamfetamín dostal vyfajčený feťácky mozog okamžite skočí na vysunutie dopamínu a vy kliknete na dohodu bolo to v poriadku, ale čo ste boli missfired mozgu?
Myslíte si, alebo aj keď dostanete má byť pervitín a myslíte si, že to nie je ako sudcovia môžu robiť objektívne nájsť pravdu ?

Koľko kupujúcich je peoplez ktorí klamú že dostávajú zlé produkty a majú skutočné a dobré myslím že žiadne .
Ako sa tu hovorí náš zákazník náš pán
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Musím byť veľmi hlúpy, ale ako si tu môžem dobiť účet? Všetky adresy uvedené pri pokuse o vloženie Bitcoinov na môj účet sú na Coinbase neplatné. Takže nebudem môcť previesť.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Pozrite sa na profil @HEISENBERG je tam riešenie problémov a ako pridať prostriedky do peňaženky
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Stopercentným problémom je, že pri kopírovaní adresy peňaženky sa pred ňou alebo za ňou nachádzajú medzery.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ďakujem veľmi pekne, videl som vašu odpoveď v inom príspevku, overil som si to a mali ste stopercentnú pravdu! Takže som vymazal medzery a fungovalo to ako po masle!
Na zdravie!
 
Top