Hľadám liek na liečbu svojej závislosti od marihuany

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Fajčím príliš veľa trávy, ale nejako nemôžem prestať, pretože sa mi jednoducho páči byť zhulený, tak som sa chcel spýtať tu na vaše odporúčanie
 

jokerfa

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Keď cbd nemá helpdesk dostať kratom, je to Prvky závislosti od konope
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
CBD aj tak používam na dennej báze. Tiež mi ešte zostal nejaký kratom, ale musíte ho extrahovať, pretože prášok môže spôsobiť gastritídu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zdá sa, že ide o psychologický problém
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Áno, určite je to tak. Verím, že moje receptory sú len husté
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
vždy obviňoval prohibíciu zo svojich depresií, ale odkedy som na tomto fóre, mám nádej, že sa naučím, ako lacno vyrobiť nejaké drogy, a potom ich budem môcť dať ľuďom, kde robím charitu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Naltrexón môže liečiť nutkavé správanie.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Zdravím. Dôvod tu spočíva na povrchu. Príliš veľa fajčíte, to je to, čo hovoríte. Systém je odladený a mozog funguje, hoci cíti, že niečo nie je v poriadku, nemá záujem a nie je naučený tento systém meniť. Musíte vynaložiť silné úsilie vôle, aby ste situáciu začali meniť. Toto úsilie však nemôže byť jednorazové. Malo by dlhodobo podporovať vaše rozhodnutie zmeniť fajčenie alebo nefajčiť vôbec. Len v takom prípade sa situácia môže zmeniť. Odporúčam prečítať si nasledujúcu tému.

Lieky a výživové doplnky môžu stav trochu zmierniť a pomôcť, ale musíte vedieť dve veci:
1. Na závislosť neexistuje žiadna zázračná pilulka. Pri tomto stave musíte sami dlho a tvrdo pracovať. Svojou mysľou, vôľou a silou.
2. Užívanie liekov môže pomôcť, ale má to zmysel len vtedy, ak látku odmietnete.

V prípade odmietania marihuany môže pomôcť nasledujúca schéma:
  • Emoxypine 125 mg tabs. Po 1 tablete ráno a večer počas 30 dní.
  • Ak sú výrazné neurologické problémy - pridajte akýkoľvek komplex vitamínov skupiny B v injekčnej forme. Užívajte ho denne počas 14 dní.
  • Ak sú problémy so spánkom - Melatonín 1 tab. pred spaním 7 dní.
  • Ak je podráždenosť - akékoľvek voľnopredajné sedatívum prírodného pôvodu.
  • Niektoré gabapentionidy. Napríklad Phenibut - podrobnosti a schému nájdete tu.

Okrem toho je lepšie zmeniť obvyklý spôsob trávenia voľného času. Je možné urobiť prestávku vo vzťahu, ak sú viazané na užívanie, zmeniť spoločnosť, miesta, kde sa ochladzujete, atď.

Nezabúdajte ani na dostatok spánku, zdravú výživu, čerstvý vzduch, fyzickú aktivitu - týmto zdanlivo jednoduchým činnostiam sa neprikladá veľký význam, ale sú veľmi dôležité pre zmenu obvyklého systému spotreby.

Vo všeobecnosti je to všetko. Ak máte nejaké otázky, napíšte mi do pm.
 
Top