Skenujem darknet, tu je výsledok

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Ahoj kolegovia anonisti,

Súčasný stav adresárov odkazov na dark net na mňa neurobil dojem, pretože som nemohol nájsť všetky dôležité údaje na jednom mieste.
Preto som vytvoril stránku darknet.observer, kde sa vám snažím poskytnúť čo najlepší prehľad o súčasnom stave takzvaného darknetu.


funkcie:
- 300+ tor služieb sa skenuje každých x hodín
- môžete si prezerať a filtrovať služby
- kontrola phishingu - overenie zrkadlových stránok
- automatická analýza súboru /pgp.txt
- automatická analýza súboru /mirrors.txt
- automatizovaná analýza /canary.txt
- varovania pred podvodmi/hodnotenie reputácie

tu je niekoľko zaujímavých zistení:
- služby online: 316 (celkovo 460 onion(v3) zrkadiel)
- každá služba má v priemere 1,33 onion(v3)-zrkadiel
- 41,5 % používa java skript
- 39,9 % nastavuje súbor cookie bez opýtania
- 15,5 % je OMG observant/compliant (a len 11 z 23 kanárikov je zdravých)
- 23,9 % sú obchody (a väčšina z nich sú podvody)
- 18,1 % ponúka hosting alebo iné služby (mnohé z nich sú podvody)
- 8,6 % sú fóra
- 7,5 % sú trhy (viacero predajcov)
- 6,9 % sú katalógy odkazov
- 4,9 % patrí do skupín zaoberajúcich sa ransomvérom
- ak sa našlo 12 darknetových vyhľadávačov (3,5 %) a 11 spravodajských webov (3,2 %)
- všetkých stránok, ktoré prijímajú platby: 95 % akceptuje Bitcoin a len 35 % akceptuje Monero

Čo si myslíte? Chýba vám nejaká služba alebo sú niektoré údaje nesprávne?
Dajte mi prosím vedieť.

Darknet.Observer
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Urobili sme podobnú prácu až a allot kategórií odlišné, ale v skutočnosti sme zistili, že len asi 8-10 % všetkých, ktorí niečo predávajú, bolo legitímnych. CC trhy boli legitímne asi 3 % s výnimkou subjektov založených na poplatkoch, ako je Brian's club. Zdá sa, že prebieha boj a dobrí chlapci sú vymazaní. Mali sme tiež oveľa menej dobrého názoru, pokiaľ ide o Monero, ako sa zdá, že máte vy. Zdá sa, že pre Monero existuje veľa dropov, ktoré sú priamo čiernymi dropmi a nemohli sa starať menej. Zdá sa tiež, že okamžite predvídajú výdavky a sú oveľa lepší ako ten istý typ ľudí používajúcich iné kryptomeny.
 

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Monero mám rád kvôli technológii - z hľadiska anonymity je oveľa lepšia ako Bitcoin a očakával som, že bude číslom jeden v hlbokom webe, pretože to je hranica technológie anonymity. Takže som bol úprimne prekvapený, keď som videl, že má len tretinu prijatia Bitcoinu.
V súčasnosti kontrolujem fóra s cieľom označiť podozrivé služby ako podvod. Naozaj to vyzerá, že na scéne teraz dominujú zlí chlapci.
Dodržiavanie OMG je tiež príliš nízke. Je také ťažké ponúknuť správny /pgp.txt a /canary.txt a možno /mirrors.txt, ako je definované v dark.fail/OMG? Uľahčilo by to interakciu s týmito stránkami.

Celé toto odvetvie potrebuje zefektívnenie, štandardizáciu a spoľahlivý spôsob rozlišovania medzi dobrými chlapcami a podvodníkmi.
Vidím tu potenciál pre poistenie v blockchaine atď.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jedným z hlavných problémov spoločnosti Monero je, že sú s ňou spojené veľmi pochybné osoby. Ľudia ako Ryan Havar a Daniel Evans ju využívali na rôzne trestné činy a podvody s menou Monero, takže si ju mnohí spájajú s podvodníkmi. Úplná anonymita môže byť zlá vec l
Hádajte, čo? Títo ľudia sa vraj podieľali aj na jeho vývoji, takže možno zanechali niečo, čo im pomáha pri jeho kradnutí.
 
  • Like
Reactions: vis

godfathe07

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahh Čo môže byť spôsob, ako vytvoriť adresár, ktorý všetci skutoční ľudia zostáva 0,0000 percent podvody, ale ak vytvoril, že adresár, v ktorom sú všetky podvodníci vystavené byť pripravený na veľké rozsiahle ddos, dostať hacknutý ešte dať ťažké časy pre podvodníkov budú robiť všetko, aby vás dole, huh peniaze len záleží na nich vidieť, že tordex a tor plný podvody reklamy, ľudia sú takí, že len získať peniaze miesto reklamy ľudia dostať scammed ľudia sťažnosti som dostal scammed z jedného z vašich adv majiteľ stránky idgaf
 

dayz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To je tak super, kámo!!!
 

Banksy

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vďaka človeku.

Keďže to bolo uverejnené v sekcii darkne trhy, mám však niekoľko otázok.
Existuje veľa obchodov, ktoré predávajú darčekové kódy. Videl som iné vlákno o podvodoch a tieto darčekové kódy boli tiež spomenuté ako podvody.

Moja otázka znie: Má to niekto skutočne odskúšané?
Pýtam sa preto, že som videl inak dôveryhodné trhoviská, ktoré predávajú aj návody na generovanie darčekových kódov pre určité platformy, ako aj sekcie vo vnútri týchto trhovísk, kde sa dajú darčekové kódy kúpiť.
Má zmysel využívať tieto obchody s darčekovými kódmi na podvody. Prečo by však trhoviská pridávali podporu pre podvody a aký zmysel má predávať návody alebo generátory kódov, ak to nie je skutočná vec?
Len sa snažím pochopiť zmysel tohto. A potenciálne sa pripojiť k davu obetí podvodu 🙄

Ďalšia vec, ktorú som videl, je obchodovanie s hacknutými účtami Paybal, ktoré majú na nich aj peniaze, dosahujúce od 500-5000 na účet. Darované peniaze ... tiež rieks ako podvod, ale bol tiež videný na webovej stránke trhoviska.

Takže. Musím predpokladať podvod vždy, keď vidím takúto ponuku, aj keď trhoviská tvrdia, že podvody na svojich platformách neumožňujú? Alebo sa títo predajcovia zbavujú svojich "šrotov", ktoré by inak nemali cenu prať?
Možno tu niekto niečo z toho skutočne vyskúšal, ak nie, tak len zo zvedavosti. Hodili by sa mi nejaké rýchle peniaze na rozbehnutie niečoho, čo som plánoval.
 
Last edited:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mnohé z týchto fór a trhov, o ktorých hovoríte, sa javia ako úľ, ale v skutočnosti sú tu len na to, aby vás okradli. Všetko uvedené je okrádanie. Najlepší spôsob, ako to zistiť, je, či umožňujú komunikáciu s ostatnými používateľmi na stránke. Podobne ako kartové fóra sú vaše správy často preskúmané skôr, ako sa dostanú k inému používateľovi. Keď vás už raz podviedli, nechcú, aby ste niekoho varovali a nie je tam žiadny skupinový chat, takže jediným spôsobom by bolo posielanie správ alebo inzeráty. Obe sú pred schválením preskúmané.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zaujímalo by ma, koľko z nich je legitímnych a nie podvodov alebo takmer mŕtvych
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Z dôvodov, ktoré som nemohol ovplyvniť, som bol vyše roka preč.
Ospravedlňujem sa za to, že som zverejnil stránku a potom zmizol. Nemalo sa to stávať.

Našťastie mám stále kontrolu nad doménou darknet.observer a dokonca som mohol obnoviť ranú verziu zdrojového kódu stránky z môjho dlhodobého úložiska.

Pracujem na lepšej verzii stránky a vrátim sa oveľa silnejší!
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Minulé práce @Darknet.Observer nájdete na archive.is onion ( archiveiya74codqgiixo33q62qlrqtkgmcitqx5u2oeqnmn5bpcbiyd.onion/s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion - potrebný JavaScript)

Tento nástroj je veľmi dobre umiestnený a môžete si ho prezerať bez toho, aby vás bolela hlava. Čakáme na vás!
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O čom bol darknet observer? Rád vyhľadávam nové miesta, ktoré si môžem pozrieť
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Stránka so štatistikami, prehľad všetkých archivovaných cibúľ z toho, čo sa darknet.observeru podarilo získať, poznámka dôvery (A,B,C,..),... veľmi zaujala pri jeho návrate.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aha, chápem. Dúfajme, že sa to opäť rozbehne!
 
Top