Neviem extrahovať pseudoefedrín rozpustený vo vode

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Včera som si v lekárni kúpil balenie pseudoefedrínu, takže som ho videl vo vode, aby som odstránil ostatné zlúčeniny, ale keď som pseudoefedrín rozpustil vo vode a dal ho na sporák, voda sa vyparila a na dne hrnca bol len sliz.
Čo som urobila zle? Mohlo to byť tým, že oheň bol príliš vysoký? Môže mi niekto pomôcť?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Nebola by to čistá Susi pilulky jej pravdepodobne gak na dne, môžete urobiť extrakciu kyselinou zásadou a Susi sa preleje v nepolárnom rozpúšťadle odporúčam toluén.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Skúmam a našiel som niekoľko metód, ktoré sa mi páčili vďaka
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Nezabudnite skontrolovať PH, ak Suzi nie je alkalická podľa lakmusového papiera, po refluxe zo zmesi RM nič nezískate.

Po tom, ako získate svoje tolly z AB, čo zvyčajne robím, je to, že ho pred hypo/I varením ešte raz destilujem parou, aby vyzeral čisto a čisto. Je to trochu náročné, ale stojí to za to, aby ste sa nemuseli škrabať na hlave a rozmýšľať, čo sa pokazilo.

Nezabudnite na externú super paru. Štvrtina cesty dole Liebigom.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Rozumie sa. Len otázka suzi je to pseudoefedrín?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pokusy o extrakciu pseudoefedrínu z tabletiek len pomocou vody približne od roku 1990 nefungujú veľmi dobre. Existuje asi tucet rôznych chemických látok, ktoré sa pridávajú do tabletiek, aby to znemožnili. Ak si odfotíte zoznam zložiek, uvidíme, aké metódy používajú v týchto konkrétnych tabletkách, a budeme môcť navrhnúť extrakciu. Na tomto fóre je tiež vlákno, ktoré ponúka niekoľko metód, ktoré fungujú vo väčšine scenárov
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Počul som o tom, ale teraz uvažujem o použití extrakcie A/B
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Toto je zloženie tabliet: Triprolidíniumhydrochlorid 2,5 mg tablety + pseudoefedríniumhydrochlorid 60 mg Pomocné látky: monohydrát laktózy, škrob, magnéziumstearát, povidón a voda.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
D3jXKIZJH0

2,5 mg tripro a 30 mg PSU Prosím, pomôžte mi extrahovať z tejto pilulky, pretože som si istý, že sa vám to nepodarí ako prvému v tomto procese 🙏
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Najskôr musíte vodu na tabletky urobiť alkalickou, najlepšie pomocou NaOH.... PSE sa usadzuje v rozpúšťadle....potom sa po filtrovaní a čistení čohokoľvek hodnota PH uvedie do neutrálneho stavu (PH6) pomocou kyseliny Aby sa PSE dostal z rozpúšťadla do čistej vrstvy vody, ktorá sa získa po odparení.

Môže existovať niekoľko metód, ale toto je moja!
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Je to však efektívne a je to také jednoduché?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
čím častejšie to budete robiť, tým viac praxe získate.... je to veľmi jednoduché... ale skontrolujte, či v tabletkách nie je nejaká blbosť, aby sa extrakcia EPH nemohla....
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Toto sú zlúčeniny v mojom lieku: Triprolidín hydrochlorid 2,5 mg
Pseudoefedríniumhydrochlorid 60 mg
Pomocné látky: monohydrát laktózy, škrob, stearan horečnatý, povidón a voda.

Myslíte si, že táto vaša metóda funguje?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Výsledkom metódy 2 boli naozaj krásne kryštály a približne 75 % účinnosť na prvý pokus. Menej pivnej trávy a podobných sračiek by pravdepodobne niekoho dostalo bližšie k 90 %
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Ak budete pracovať čisto, bez stresu a s hlavou na vec, potom dosiahnete dobré výsledky..... spočiatku som mal maximálne 60 % a keď som sa naučil, aká dôležitá je čistota a starostlivá práca, dosiahol som maximálne 93 %.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Nie je možné extrahovať z výživových doplnkov obsahujúcich efedrín namiesto tabliet?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To by som si myslel, v USA nič také neexistuje. Pamätám si, že keď ich stiahli z predaja, bol to smutný lenivý deň. Stohy a žlté vesty boli raňajky a obed
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Ospravedlňujem sa za meškanie, zabudol som heslo k účtu.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Moje tablety obsahujú: Triprolidíniumhydrochlorid 2,5 mg
Pseudoefedríniumhydrochlorid 60 mg
Pomocné látky: monohydrát laktózy, škrob, stearan horečnatý, povidón a voda.

Môžem odstrániť pseudoefedrín len pridaním etanolu a jeho prefiltrovaním a odparením?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Rozpustite ho v alkalickej vode s pH 12 a potom ho extrahujte toluénom alebo xylénom
Potom toluén raz premyte vodou, pričom dbajte na to, aby sa zásaditosť neznížila. Potom toluén oddeľte a do toluénu napumpujte plynný chlorovodík. Kryštáliky pseudoefedríniumchloridu klesnú. Sediment prefiltrujte a vysušte.
 
View previous replies…

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Po vykonaní alkalizácie sa pseudoefedrínová báza rozpustí v toluéne. Oddeľte toluén od vody, potom pridajte do toluénu čistú destilovanú vodu a oddeľte ho druhýkrát, aby ste odstránili častice sodíka. Potom do toluénu prečerpajte plyn Hcl. Pseudoefedrínová soľ Hcl vyjde von. Filtrujte.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Veľmi pekne vám ďakujem za pomoc priateľ. Viete, aký výťažok je tento proces schopný vygenerovať?
 
Top