Mám otázku, na ktorú potrebujem odpoveď

Dbcooper1969

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Môže sa čierny decht premeniť na č. 3 a alebo č. 4. ak je to možné, môže mi niekto povedať, ako to urobiť vďaka, chlapci, akékoľvek informácie by boli skvelé
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Po prvé - najhorší možný názov vlákna. Musíš sa viac snažiť, lol.

Pokiaľ ide o BHT na skutočný heroín - myslím, že "technicky" áno, môže to byť, ale existuje niekoľko dôvodov, pre ktoré to jednoducho nie je rozumné ani žiaduce.

Po prvé, "čierny dechtový heroín" v skutočnosti vôbec nie je heroín (aspoň zriedka obsahuje heroín). Ak poznáte proces výroby heroínu, spočíva v tom, že sa vezme surová maková šťava a spracuje sa na extrakciu morfínu, potom morfín reaguje s anhydridom kyseliny octovej, čím sa hydroxylové skupiny morfínu acetylujú na miestach 3 a 6.
BTH je zrejme to, čo sa stane, ak úplne vynecháte proces extrakcie morfínu a pokúsite sa spracovať samotnú surovú makovú šťavu. A niekedy sa dokonca nepoužíva anhydrid kyseliny octovej, ale ľadová kyselina octová (alebo dokonca len ocot).

Niektoré zdroje uvádzajú, že sa to začalo robiť preto, lebo Spojené štáty zablokovali predaj anhydridu kyseliny octovej, a tak sa kuchári pokúsili namiesto neho použiť GAA alebo ocot, čím vznikla BHT, ktorú poznáte dnes. Tým si však nie som istý (veď, no tak... môžu získať prekurzory na výrobu metamfetamínu a fentanylu, ale nemôžu dostať svoje špinavé kartelové prsty k anhydridu kyseliny octovej? hovadina).

Takže by ste technicky mohli vziať decht a spracovať ho na heroín? Iste. ale..... by ste ho museli získať veľa, keďže ho v podstate spracúvate ako surovú šťavu, a museli by ste buď extrahovať morfín a pokračovať s ním, alebo by ste mohli extrahovať monoacetylmorfíny a znovu ich acetylovať, aby ste získali surový heroín.

Ale prečo sa tým zaoberať? Aj keď BHT vyzerá ako totálne svinstvo, niektoré z nich sú v skutočnosti celkom dobré a dokonca účinnejšie ako skutočný heroín. Obsahuje totiž veľa 6-MAM, ktorý je účinnejší ako heroín (src):

... a kvôli nedostatočnému spracovaniu a čisteniu tam obsahuje príval ďalších opiátov, ktoré sa zvyčajne odstránia počas procesu výroby heroínu pri extrakcii morfínu (pamätajte, nie je to chyba, je to vlastnosť!). Tieto ďalšie opiátové alkaloidy môžu mať za následok pekelné opojenie (dosť na to, aby spôsobili dokonca predávkovanie..).

Tu je vlákno na Bluelighte, ktoré by vám mohlo pripadať relevantné: Má niekto skúsenosti s čistým 6-monoacetylmorfínom?

Dúfam, že som odpovedal na vašu otázku.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Uvedomil som si, že som tam asi dvakrát povedal "BHT" namiesto "BTH"... ospravedlňujem sa. Bolo to neskoro v noci.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Mám prístup len ku kyseline octovej, je morfín a octový reflux nepraktický?
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Neurazte sa, ale uvedomujete si, že túto otázku kladiete na tomto fóre už po tretí raz ?
Odpoveď je nie a logická dedukcia je : kyselina octová sa získava oveľa ľahšie ako Ac2O následne, ak takmer každý používa túto chemikáliu, existuje na to dôvod ;)
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hej, chlapci, aké sú chemické látky na výrobu fentanylu. A ja mám. 2 čísla cas na výrobu . Mám túto surovinu variť tak, ako varím karfent na fenty
 
Top