Nečistoty alfa-pyrosu

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Niektoré šarže všetkých druhov alfa-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) môžu pri opakovanom vapovaní spôsobiť problémy, dokonca infekcie pľúc. Veľmi sa to líši od šarže k šarži.
Je celkom jasné, že dôvodom sú nečistoty zo syntézy.

A teraz, čo je typickou nežiaducou nečistotou pri výrobe? Pyrolodín? Etyl-acetát? Dokonca aj HCL? Objavili sa správy o Potassiumpermanganate v šarži z Číny.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Bolo by zaujímavé poznať názor odborníkov na syntézu. Je to dôležitá otázka pre zdravie.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Túto problematiku môžem potvrdiť. Niektoré šarže robia na pľúcach viac problémov ako iné.

Zatiaľ jediná výnimka: Mám dobrý zdroj pre alfa-php, ktorý nerobí vôbec žiadne problémy. Myslím, že pôvodne pochádza z RC obchodu, ktorý ho predával pred nedávnym zákazom. Škoda, že iné pyrosy mám radšej :/

Raz som dostal vzorku pyra, ktorá mala dokonca viditeľné nečistoty. Vapovanie z neho spôsobovalo obrovské problémy v pľúcach.
Problémy spôsobujú nečistoty, nie samotný pyros.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Áno, niektoré šarže zabíjajú cez sombviouslt pilotujeme potrubie.dole na.niekoľko.dní, kým sa nezahojí..... hahaha yeah right


Pozor veľa telefónov ide okolo isnaciallybam analouge ale mám ideanwhat outlet ste mohli nakupovať v a verím, že stále nesú potom originál (a účtovať ruku a nohu pre) .povedzme si pravdu nie každý synchronizácia veci je hviezda chemik
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Naozaj chcem získať viac informácií o tejto téme. Kedysi som to IV, ale to bolo v čase, keď to bolo legálne a nikdy som nemal žiadne skutočné problémy. Ale trh teraz, to ma vôbec neprekvapuje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tu Chlapci, mám pre vás túto stránku 😘 ( je to odkaz na stiahnutie PDF dokumentu, ktorý Viem, že sa vám bude páčiť).
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Vďaka, veľmi zaujímavé.
Deje sa to nelegalizáciou a démonizáciou látok. Ubližuje to ľuďom a zabíja ich to.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Zaujímavé je, že nečistoty sa používajú na zoskupovanie šarží látok, po ktorých nasleduje rozpletanie dodávateľských reťazcov. Ďalším argumentom pre výrobcov je vytvorenie čistého výrobku. Ak nie preto, aby sa postarali o zdravie používateľov (čo by podľa môjho názoru malo byť na prvom mieste zoznamu), tak preto, aby si zachovali vlastný pokoj. Čistý výrobok sa ťažšie organizuje pomocou chemickej forenznej analýzy, a teda aj sleduje.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Je nad moje sily, aby som sa to vôbec pokúsil odhadnúť. Viem, že môj acetón žltne v reakcii na vodu, ale žltne aj po tom, čo ním vyčistím prakticky akúkoľvek látku. Ak ho používate ako rozpúšťadlo pri deprotonizácii ( urobili ste ho základným), mohol by vytvárať izofór, čo je žltá kvapalina
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Pri praní tohto alfa-pvp žltá farba pri každom praní vybledla. Predpokladám teda, že to niečo vyčistilo.
Choďte si je s nejakou látkou, vyčistíte?... Aj keď je prakticky čistá?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Podľa môjho názoru ide skôr o kontamináciu pyrolodínom v dôsledku nedostatočného premytia po animácii a nevyčistenia finálnych kryštálov studeným acetónom v dôsledku straty výťažku
 
Top