Question V akých prípadoch sa používa každý zo syntetických kanabinoidov?

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Ako sa od seba líšia jednotlivé nasledujúce kanabinoidy pri inhalácii klientom? Je rozdiel v dĺžke trvania užívania látky a jej účinkoch?

JWH-018

JWH-250

JWH-122

- JWH-203

- AKB-48

- UR-144

- AB-Pinaca

- AB-Chiminaca

- AM-2201

- MAM-2201
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Pýtal som sa chatgpt, takže tu je jeho odpoveď (ak chcete viac informácií, pozrite si psychonautwiki pre každý kanabinoid)

1. JWH-018:
To bol jeden z prvých syntetických kanabinoidov, ktorý získal popularitu ako rekreačná droga. Je známy svojimi silnými psychoaktívnymi účinkami vrátane eufórie, uvoľnenia, zmeneného vnímania a niekedy aj paranoje. Trvanie účinkov sa môže líšiť, ale zvyčajne trvá niekoľko hodín.

2. JWH-250:
Tento syntetický kanabinoid je známy svojou silnou afinitou ku kanabinoidným receptorom v mozgu, čo vedie k silným psychoaktívnym účinkom podobne ako JWH-018. Môže mať podobné trvanie účinku a účinky.

3. JWH-122:
Tento syntetický kanabinoid má údajne podobné účinky ako JWH-018, ale môže byť menej silný. Trvanie účinkov môže byť tiež podobné, trvá niekoľko hodín.

4. JWH-203: O tomto syntetickom kanabinoide sa vie menej v porovnaní s ostatnými v zozname, ale predpokladá sa, že má podobné psychoaktívne účinky a trvanie ako ostatné zlúčeniny JWH.

5. AKB-48: Tento syntetický kanabinoid je známy svojou vysokou účinnosťou a spájajú sa s ním správy o nežiaducich účinkoch vrátane úzkosti, agitovanosti a halucinácií. Trvanie účinkov môže byť podobné ako u iných silných syntetických kanabinoidov.

6. UR-144: Podobne ako iné syntetické kanabinoidy, aj UR-144 je známy tým, že vyvoláva psychoaktívne účinky podobné kanabisu vrátane eufórie, relaxácie a zmeneného vnímania. Trvanie účinkov môže byť podobné ako u zlúčenín JWH.

7. AB-Pinaca: Tento syntetický kanabinoid je známy svojou vysokou účinnosťou a môže vyvolávať intenzívne psychoaktívne účinky pri relatívne malých dávkach. Trvanie účinkov môže byť dlhšie v porovnaní s menej účinnými kanabinoidmi.

8. AB-Chiminaca: Podobne ako iné syntetické kanabinoidy, aj AB-Chiminaca sa spája so silnými psychoaktívnymi účinkami a môže mať pomerne dlhé trvanie účinku.

9. AM-2201: Tento syntetický kanabinoid je známy svojou vysokou účinnosťou a pri malých dávkach môže vyvolávať intenzívne psychoaktívne účinky. Trvanie účinkov môže byť podobné ako u iných silných kanabinoidov.

10. MAM-2201: Podobne ako AM-2201, aj MAM-2201 je známy svojou vysokou účinnosťou a môže vyvolávať silné psychoaktívne účinky. Trvanie účinkov môže byť podobné ako u iných silných kanabinoidov.
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Veľmi pekne vám ďakujeme. Máte nejaké ďalšie stránky týkajúce sa informácií o liekoch a ich výrobe?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
áno! navrhujem vespiary a safrol

pre informácie o syntéze odporúčam u pozrieť si archívy ródia na vespiary ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Chuť, fyzikálne vlastnosti noidov naozaj nepoznám a nemôžem povedať, že mám obľúbené.

Choďte po najsilnejšom, najmenšom dávkovaní, OD noide. Ak chcete noid riediť, potom záleží len na sile ukameňovania a dostanete sa z cesty (ťažko predávkovať).

Ja som robil JWH-210, veľmi častý noid na miestach, a 5CL. Prvý je stará slabá vŕtacia náhrada JWH-018 s rýchlym znižujúcim účinkom.

Vzorky oleja 5CL som odoberal tu. Je mohutne silný s mojím plným rešpektom. 5CL je najznámejší z moderných indazolových ničivých noidov. Uškodí vám len vtedy, ak sa predávkujete, čo je hlúpe, pretože je tak silný v mikrodávkach, takže všetci musia vždy postupovať opatrne pri dávkovaní. JWH-210 je ťažká práca na predávkovanie.

Získajte najsilnejší (konečný?) MDMB-CHMINACA, kde menej je viac. Naozaj chcem, aby sa MDMB dostal do stretu so starým kráľom HU-210, ktorý je 100-800 krát silnejší ako prírodné THC-9 z konope a trvá dlhšie o_O:eek:

Prečo menujete za špecifiká tie staré/nové noidy?
 
Last edited:
Top