INFO o účinných chemikáliách pre výskum

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Chcel by som vedieť, či niekto zakúpil nejaké noidy od skupiny telegram s názvom Effective research chemicals

Tvrdia, že majú 2 schválených predajcov s názvom xanglee1 a zangchu

Minimálne objednávky od týchto ľudí sú 5 kg

Budem vďačný za akékoľvek informácie o týchto ľuďoch predtým, ako s nimi budem pokračovať.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Zdá sa mi to ako podvod ! Žiadny predajca nestanoví minimálnu objednávku na 5 kg , je to príliš drahé , jediný, kto si to môže dovoliť, sú mexické kartely :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
5kg isnt the problem its weather chem is any good or not there so many scams going about (100% scams) from my dealings over the past 12 months and 5kg order is a hard way to find out
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Naah ja by som neveril predajcom v telegram alebo wickr .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Môžeme sa s nimi rozprávať, klásť konkrétne otázky o chémii a farmakológii ich látok, požiadať ich o poskytnutie dôkazu o dostupnosti výrobku alebo vzorky pre náš výskum. Poskytnite im kontakt
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Hovoril som s nimi a nemajú záujem mi poslať vzorku. Ak by ste sa s nimi mohli porozprávať sami a vysvetliť im, že prevádzkujete túto webovú stránku. Tiež by ste vedeli všetky relevantné otázky, ktoré sa majú položiť v súvislosti s chemickou stránkou veci, o ktorej nemám v tejto chvíli ani potuchy. Bude v ich záujme overiť si ich výrobok, pretože ich umiestnite ako predajcu na svojej stránke.

TELEGRAM = účinné chemikálie pre výskum

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pošlite im odkaz na naše fórum. Ak budú mať záujem o propagáciu svojich služieb, prídu k nám. Ak máte pochybnosti o ich spoľahlivosti, peniaze by som pochybným predajcom z Telegramu neposielal.
 
Top