INTERNETOVÉ PREKLADY a TELEFÓNNE PREKLADY

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18

?

Existuje veľa internetových poskytovateľov. Je však mätúce, akého poskytovateľa si vybrať, ich ceny sú rôzne, ale ak nie je dôležitá cena, ale bezpečnosť, aká je najlepšia možnosť? Poskytovatelia internetu sa samozrejme menia podľa regiónov. Všetky tele-technologické spoločnosti majú povinnosť poskytnúť všetky vaše údaje o vás, ak o to polícia požiada. Ak teda nepoužívate VPN alebo Onion, môžete byť ľahko zatknutí, ak urobíte niečo nezákonné.
Obchodníci s malým množstvom sa nestarajú o šifrovanie atď. A tak títo predajcovia ohrozujú svoje zdroje.
Chcem tu diskutovať o niektorých základných metódach šifrovania, ktoré sa dajú vysvetliť "obyčajným" obchodníkom.
Chcem tiež diskutovať o poskytovateľoch telefónnych čísel alebo iných metódach, ako byť v kontakte s telefónnym číslom, pretože telefónne čísla stále hrajú úlohu.

--- najlepší poskytovateľ internetu v USA, EURÓPE ?
--- základné metódy šifrovania vysvetliteľné "obyčajným" obchodníkom?
--- iné metódy. videl som posielanie sms a mms správ cez internet. (nepamätám si, ako sa to robilo).
Takže je možné mať "virtuálne" telefónne číslo?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Pre mňa osobne je každý jeden poskytovateľ siete rovnaký. Všetci používajú rovnaké technológie s inými názvami. Ak u používate router onion a zároveň ste router onion, potom u r nevystopovateľné s údajmi. Telemetrická ? Skutočne? S decentralizovaným messengerom sa nemusíte starať o korešpondenciu. Verejný kľúč v prípade potreby. Nikdy nesynchronizujte žiadne údaje medzi normálnym a tmavým pracovným telefónom. Vždy buďte pripravení na stratu tmavého pracovného telefónu. A pre istotu používajte len číslo registrované pre náhodné najlepšie s jedným zariadením.
Ak máte najdôležitejšie údaje zašifrované v hlave, než ste v bezpečí😉 je to len môj názor.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím si, že poskytovatelia internetu, pokiaľ ide o bezpečnosť ich zákazníkov, sú všetci rovnakí. Žiadny z nich nebude mať problém s tým, aby vás udal úradom, ak si bude myslieť, že porušujete zákon. Všetci musia odpovedať na predvolanie.

Pokiaľ ide o zasielanie správ pre "bežného predajcu", hádam by som teraz odporučil Session. Je to šifrované zasielanie správ. Môžete nastaviť automatické vymazávanie starých správ. Smeruje vaše správy cez uzly služieb v iných krajinách, aby skryl vašu IP. Môžete si tiež nastaviť pin alebo odtlačok prsta na otvorenie aplikácie. Nie je dokonalá, ale slušná.

Páči sa mi XMPP so šifrovaním OMEMO alebo OTR. Nemyslím si, že by to vyhovovalo priemernému predajcovi
 
Top