Je nitrometán užitočný pre iné fenetylamíny ako pre meskalín?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Práve som si objednal nitrometán a myslel som si, že budem vyrábať substituované fenetylamíny, ale zdá sa, že jediná syntéza, ktorú s ním môžem naozaj robiť a ktorú by som chcel, je výroba meskalínu atď... nejaké nápady alebo niečo, čo mi chýba, dúfal som, že budem môcť jednoducho kúpiť 2,5-dmo benzaldehyd, ale potom by som potreboval nitroetán alebo existuje spôsob, ako vyrobiť 2c zlúčeniny pomocou nitrometánu?
Ďakujem
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Aha, mám aj benzén. Len normálny benzén, som si istý, že by som mohol vyrobiť P2NP, ale zase nechcem niečo, čo mi nerobí tripy.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
NitroEthane - pre alfa-metylzlúčeniny (amph, tma, dom atď.)
nitroMethane - pre fenyetylamíny (bez alfa-metylu) - séria 2c-x, mesc atď.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
To dáva nekonečne veľký zmysel - aj keď som to už tak nejako zozbieral pri pohľade na literatúru, ale doteraz som nechápal, PREČO. Takže vďaka za to!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Áno! Nitrometán bude veľmi užitočný pri výrobe rôznych zlúčenín. Napríklad 2c-b. Tiež si zaobstarajte etyléndiamín. Zďaleka najlepší katalyzátor pri výrobe nitrostyrénov.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ach, to je zaujímavé. Ok, som si istý, že sa mi podarí niekde niečo z toho nájsť!
Tiež som sa rozhodol pre psychedelický prekurzor 3,4,5, ktorý všetci poznáme - hlavný dôvod. Cena!!! Ale musím sa tam dostať pomocou benzaldehydu, ktorý už mám, a tak budem potrebovať nitroetán aj nitrometán. Získam ho z paliva pre RC autá to druhé.
Na eBay som videl aj produkt z Talianska, ktorý bol čistý nitroetán s názvom Nipron...
 
Top