Je možné syntetizovať pentobarbital sodný z tabliet fenobarbitalu?

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahojte všetci, som nováčik v štúdiu barbiturátov a chcel som vedieť, či je možné vychádzajúc z tabliet fenobarbitalu syntetizovať nejaký roztok pentobarbitalu sodného, všetko, čo tu v regióne mám, je táto zlúčenina a vyrobiť ju od začiatku je práca, na ktorú momentálne nemám vhodné vybavenie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Áno, vyzerá to celkom jednoducho, ale povedzte mi, načo si dávať takú námahu? Obaja sú barbituráty a v skutočnosti jediný rozdiel je 1 funkčná skupina
 

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Chcem študovať tento typ granulometrickej modifikácie, viem, že sú si veľmi podobné, môže to byť užitočné, aby som v budúcnosti mohol robiť takéto modifikácie len výmenou tabletiek.

Môžete mi povedať, ako sa táto syntéza zložiek robí?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Môžem prisľúbiť pomoc, pretože som sa musel podrobne naučiť barbituráty a poznať účinky niektorých, ktoré som mal možnosť užiť, s dobrými aj zlými následkami (je to induktor pečeňových enzýmov, vďaka ktorému sa všetky ostatné drogy metabolizujú super rýchlo). Zdá sa, že tráva je výnimkou veronal (dietyl na C2 kyseliny malonovej, z ktorej sa vyrába). Takže sa musíte pustiť do chémie a získať 2 substituovaný dialkylmalonát, ktorý zreagujete s močovinou ako na YouTube alebo lepšie, myslím, že ChemPlayer, ktorý nájdete na bitchute, má video o tejto reakcii (je geniálny a všetky jeho videá vás môžu naučiť veľa chémie). Mám kúzlo, aby som mohol robiť sigma objednávky pomerne skromným a čistým spôsobom. Estery malónu nemusia byť dirrectly dostupné, ale určite budú 2-halogénované a príprava toho, čo potrebujete, je laboratórne jednoduchá. Najprv sa oboznámte s ich chemickým zložením, potom vyhľadajte ester na sigma-Aldrich/ Merck a potom sa mi ozvite. Na zdravie!
 
Top