Ketamínové črepy

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Má niekto skúsenosti s technikami rekryštalizácie na prášku ketamínu, po kryštalizácii hcl.
Potrebujem dostať prášok na úlomky/lepivé kryštály, ocením akúkoľvek pomoc.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Použil by som etanol alebo len obyčajnú vodu a nechal by som ju pomaly odparovať pod vykurovacou lampou a pomaly bežiacim ventilátorom
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Myslíte si, že sa tým vytvoria úlomky?
Myslíte si, že musím oddeliť izomér s, aby som získal malé kryštáliky úlomkov/štipiek?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Poznám niekoho, kto dostal palcové úlomky s racemickým a vodným
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
An kde sú tieto 1 palcové úlomky podobné kryštálikom z tenkých tyčiniek, ktoré ketamín usaually prichádzajú ako alebo ako úlomky pervitínu
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Nikdy som nevidel úlomky ketamínu mimo tejto dávky, ktorú urobil. Ale boli to sklenené úlomky v ostro uhlových kosoštvorcových tvaroch
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Alebo bude racemický stále vytvárať tieto typy tvarov
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ak úlomkami myslíte pekné veľké a správne kryštály, potom ich môžete získať pomalým chladením počas rekryštalizácie. Čím pomalšie a postupnejšie chladíte, tým väčšie kryštály rastú.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nie, mám na mysli malé kryštáliky podobné tyčinkám, ktoré dostanete z ketamínu
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Z toho, čo viem, keď kryštalizujete hydrochlorid ketamínu, vždy dostanete kryštály podobné črepinkám. Veľkosť závisí od rýchlosti kryštalizácie. Ak chcete malé úlomky, musíte ich rýchlo ochladiť, aby sa namiesto veľkých kryštálov vytvorilo veľa malých.

Trochu mimo poznámka človek by nemal šnupať kryštály ketamínu priamo. V štúdiách sa ukázalo, že kryštáliky sú pre nosovú dutinu škodlivejšie ako prášok. Ak šnupete, vždy pred použitím rozdrvte kryštály na prášok. Pri akomkoľvek inom spôsobe podávania kryštály aj tak najprv v niečom rozpustíte (napríklad surové kryštály ketamínu by ste nejedli).

Je mi ľúto, že som vám nemohol viac pomôcť. Nikdy som sa zvlášť nezaujímal o veľkosť kryštálov viac ako o čistotu produktu. Uznávam však, že malé úlomky vyzerajú super.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Môžete však získať aj malé guľôčkové/zrnkové kryštáliky frim ketamínu. To je to, čo stále dostávam z rozpúšťadla
 
Top